Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by sanela »

Zona Sumraka wrote:Ooo, pa to je nova sliba ... fino fino...opet se folirash ccc :)

Pa šta ću, ja sam ona čije ime piše crvenim slovima :wink:
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by saša-ex »

Da Sanela, potpuno si u pravu, kapiram da sve one razloge koje smo naveli ima svaki drugi pubertetlija.Uz sve to ide i ono, bili smo na pogresnom mestu u pogresno vreme...
I siguran sam, ali 100% da niko ne postao narkoman jer mu se eto samo dopalo...Uvek postoje dublji razlozi.Pitanje je samo koliko smo mi spremni da ceprkamo po nasoj unutrasnjosti...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by bojanol »

Sasvim sluchajno, skrenuo sam, naime, u pogreshnu ulicu i tamo ostao dugooo, dugoooo.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by heroinapg »

Djevojko sa imenom crvenim slovima napisanim, oces nas prosvijetlit :wink: Mozda nas ima jos sa slicnim razlozima..A Sasa, pepeljuga i ostali su naveli moje pocetne razloge
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by adam* »

Ja sam bas poceo iz ciste obesti jer sam imao toliko para i tako dobro ziveo da je to postalo smesno & bio veren(6g-zajedno).cak smo i radili zajednicki posao koji volimo...znaci cista obest.....nikakav bed trip cak suprotno; jbg :(
cucla cucla cuclica
zabac

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by zabac »

Ne bitne su okolnosti!!
Uvek ti prvi nadjes drogu, nikada ona tebe!
Narkoman se radja :evil: kao i alkos,homic, ubica...
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by Sagitarius »

zabac wrote:Narkoman se radja :evil: kao i alkos,homic, ubica...
Ne bih se složio,možda neko ima predispozicije za postat narkoman,ali igra i ona:"na krivom mjestu u krivo vrijeme"
User avatar
bonny_castle
Posts: 19
Joined: Mon Jul 28, 2008 11:07 pm

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by bonny_castle »

zasto pocne da se drogira decko ciji je brat ovisnik punih 13 godina, koji je sa vojim roditeljima prosao kroz sve strahote koje im je priredjivao stariji sin ili stariji brat.....
imao je sliku i priliku da vidi sta droga radi od zivota, a on ni pet-ni sest direkt na heroin, cak nije ni isao redom....ono marihuana itd....koja ironija!!!!
kaze htio da bude vazan i nije znao sta da radi od dosade, htio da sebi dokaze da on to moze uzeti par puta i to je to...."ja nisam kao moj brat" mislio on....koji glupan!!
eto on kaze da je zato poceo, uzeo zuto par puta, a onda ono uzelo njega.
i tako godinu i pol nastavio....sada je cist 3 i pol mjeseca...znam da nije neka brojka al eto nama porodici,poznanicima i prijateljima puno znaci.
ovaj drugi brat, tj. stariji izgleda beznadezan slucaj, a zasto je on poceo i nastavio nemam pojma..bio u njemackoj, tamo odrastao, pokvari ga zapad...
imam brata i jako me strah...pametan je on...al ipak me strah...sta bi to mogao da bude njegov razlog..nedaj boze!!!!!
Sagitarius wrote:
zabac wrote:Narkoman se radja :evil: kao i alkos,homic, ubica...
Ne bih se složio,možda neko ima predispozicije za postat narkoman,ali igra i ona:"na krivom mjestu u krivo vrijeme"
remember, today is the tomorow you were worried about yesterday.
do not give up, and do not give in....accept failure, everybody fail at something, but dont ever accept not trying again!!!
zabac

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by zabac »

Ma kakve okolnosti!!
okolnosti sam pravis,tj.nalazis se u njima zato sto to sam zelis a ne zato sto te neko tera ili sta vec.
Znam kamaru ludi sa kojima sam odrastao koji su krenuli istim putem kao i ja ,poceli da duvaju, piju,uzimaju hemiju,ali su stali,ne zato sto su shvatili da to nije dobro za njih,vec zato sto nisu narkomani po difultu. Nije im prijalo,jednostavno nisu se nasli u tome ili bolje receno gudra nije nasla njih.
Mislim da su opcije tipa okolnosti,drustvo,dosada...sta vec samo jos jedan u nizu glupih narkomanskih izgovora.
RODJENI SMO DA BUDEMO TO STO JESMO.(kao vampiri samo sto krv koristimo samo kao provodnik) :snakeman:
Ostaje nam samo da se nadamo da cemo sto duze biti Narkomani u apstinenciji.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by pepeljuga84 »

Dobra teorija.
Znam i ja malo nešto o tim genetskim predispozicijama koje imaju narkomani kriminalci,alkosi....
Ali isto tu je i okruženje socijalna struktura....
Ma bilo bi veoma zanimljivo istraživanje(naučno) na ovu temu...
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
Post Reply