KO JE JACI,ONAJ KO SE SKINE ILI ONAJ KO IZDRZI BITI DZANKI?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Eh ta mašta,čuda čini....ali bolje je biti čist pred bogom i zakonom :smt017 :smt090 :smt023
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Ipak sve je ovo samo masta... osim ako ne dobijem na loto-u, sto je opet malo verovatno posto ga ne igram.

Svi mi ovde znamo da je dop los i da je stetan i bla bla bla bla... e, i pored toga opet se radimo ili bi se radili.

Zakoni? koga briga za zakone... najvaznije je biti cist pred sobom, jer sa sobom moras svakog dana da zivis... sve drugo je manje vazno
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

.
.. najvaznije je biti cist pred sobom, jer sa sobom moras svakog dana da zivis... sve drugo je manje vazno
E vidiš....to je kod mene najveći problem.Iskreno,ja ne žalim ni u vezi jednog jedinog svog postupka...Na njima sam naučila mnogo...Ali da li mogu biti čista pred sobom zbog svojih postupaka :!: :?:
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

malo ste se udaljili sa teme posta.. ili barem naslova pa cu se ja vratiti na njega. Znam da je teze skinuti se nego ostati djanki. Da bi se pucao godinama ti ne treba pameti, samo jako puno srece ( ili ne srece, kako se uzme ).
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Jelena wrote:malo ste se udaljili sa teme posta.. ili barem naslova pa cu se ja vratiti na njega. Znam da je teze skinuti se nego ostati djanki. Da bi se pucao godinama ti ne treba pameti, samo jako puno srece ( ili ne srece, kako se uzme ).
Veruj mi,ja sam se skinula zato sto mi je bilo LAKSE skinuti se nego krasti,otimati,zickati, a sto je najgore trcati jer sam bila toliko fizicki slaba (zato sto sam jela jednom u dva dana otprilike) tako da mi je to trcanje bilo toliko tesko da mi je lakse bilo da istrpim i da se skinem...kad god me spopadne zikra,onda fizicka a sad ponekad psihicka,samo pitam sebe: M4j4,ajde idi sad otimaj ljudima telefone (na primer) i trci deset minuta sprint,nemoj jesti nista dva dana i samo to je dovoljno da kazem sebi: bolje sladoled od jagode od kilogram,kutija cigara i cokolada "milka" sa lesnicima ispred compa i tv nego samo dop u nekom parku ....majke mi...radije bih nekad cokoladu ili tako neka njesra nego da se nadrogiram...
Image
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Veruj mi,ja sam se skinula zato sto mi je bilo LAKSE skinuti se nego krasti,otimati,zickati,
Pa to je to...NEMAŠ VIŠE GDE :!:
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

E, sad... definisite to "skinuti se"? Jel to samo pregurati fizicku zikru i napraviti mesec dana cistih, ili se skinuti forever?
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Ne,nikako ne mislim samo na skidanje fizike...Kada kažem "skinuti se",mislim na potpuni psihofizički oporavak :!:
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

M4j4 wrote:
Jelena wrote:malo ste se udaljili sa teme posta.. ili barem naslova pa cu se ja vratiti na njega. Znam da je teze skinuti se nego ostati djanki. Da bi se pucao godinama ti ne treba pameti, samo jako puno srece ( ili ne srece, kako se uzme ).
Veruj mi,ja sam se skinula zato sto mi je bilo LAKSE skinuti se nego krasti,otimati,zickati, a sto je najgore trcati jer sam bila toliko fizicki slaba (zato sto sam jela jednom u dva dana otprilike) tako da mi je to trcanje bilo toliko tesko da mi je lakse bilo da istrpim i da se skinem...kad god me spopadne zikra,onda fizicka a sad ponekad psihicka,samo pitam sebe: M4j4,ajde idi sad otimaj ljudima telefone (na primer) i trci deset minuta sprint,nemoj jesti nista dva dana i samo to je dovoljno da kazem sebi: bolje sladoled od jagode od kilogram,kutija cigara i cokolada "milka" sa lesnicima ispred compa i tv nego samo dop u nekom parku ....majke mi...radije bih nekad cokoladu ili tako neka njesra nego da se nadrogiram...
nadam se da ces se dovoljno dobro sjecati svog razloga za skidanjem i kada budes u punoj kondiciji i sa parama u novcaniku, pa kada sretnes nekoga tko bi te jos i pocastio... onda ces vidjeti da je puno teze biti strejt nego biti janki. U svakom slucaju sretno.
Zivot je lijep kada se zivjeti zna..
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja stvarno sada mislim da je teže biti čist :!: :!: :!: Život ti se preokrene naopačke...sad sam onakva kakvu sebe nisam ni stigla da upoznam( neke osobine).
Locked