CHAJANKA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Pepeljugo,

Stare teme i teme koje su bez novijih odgovora padaju na dno i prelaze na drugu stranu, tako da nema potrebe za nekim arhiviranjem. Teme koje su aktuelne su uvijek pri vrhu.

Pozdrav,

Sanela
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Dobro jutro svima...Šta ima novo... :finga: .Ja pijem kaficu :drinkers: ,i čekam da se moj najrži brat probudi i otera me sa kompa.... :smt066
Ali u svakom slučaju vidimo se večeras... :smt026
Sanela hvala na odgovoru :smt038
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

meni je potreban čajjjjjjjjj :!:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Uh sada se osećam mnogo bolje...........izgleda je sve ono uticalo na stanje u mojoj kući......hvala svima ;-)
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Samo da znate...ako nekome budem nedostajala :smt056 ,idem u selo na par dana da se odmorim od svega,pa i same sebe...Sve vas volim :smt049 ,i pišem čim se vratim... :smt006
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Meni već nedostaješ............. :smt044
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ne mogu da vjerujem da su me neki ljudi tako brzo zaboravili,ali najvise me cudi kako me je LUNA ZABORAVILA.Bas ona dobro zna kako je to kada neko u koga si polagao neko povjerenje tako brzo te zaboravi.Eto vidis Luno, sjecas li se kada si mi pisala da si s.ebana zato sto su te neki brzo zaboravili.Ehhh, sada sam ja s.eban zato sto si upravo ti mene tako brzo zaboravila.Puno te pozdravljam i svaka ti cast
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Ne mogu da vjerujem da su me neki ljudi tako brzo zaboravili,ali najvise me cudi kako me je LUNA ZABORAVILA.
Ma kako ćeš reći da te Luna zaboravila. Pa ona je otvorila posebnu temu Chajanka dok tebe nema - kaže nema nam Omara, nemamo s kim piti kaficu, pa da sad malo pijemočaj dok on ne dođe. Ja mislim da te ona najčešće i spominjala od svih na forumu.

Nemoj prebrzo donositi zaključke Omareeee :)

Pozdrav
Sanela
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Jeste Luna je samo dala predlog dok nisi tu i otvorila temu,čak se ja mislim i izvinila ali mislim da nema mesta ljutnji........Omare nije te niko zaboravio budi siguran u to :!: Pozdrav Zvrky
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

kako sam te zaboravila kad sam u tvoje ime otvorila ovo?? sta mislis ko je konobar>?? jel"
nemoj tako uvijek te spominjemo ...procitaj malo bolje omare...a ti si bio na godisnjem a prosli put sam se ja sjebala tu jer nije bilo fer tako da nije ista situacija....
Locked