Ljubav i hepatits C

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

Dr Rašid Al Rahmani, glavni zubar u Avganistanu je zaslužan za ovaj čarobni osmeh.
Pozdrav. Kod nas je malo sparno, sinoć je padala neviđena kiša, bio sam mokar kao miš.
javor

Post by javor »

...
Last edited by javor on Sat Mar 28, 2009 5:38 pm, edited 1 time in total.
User avatar
SWE
Posts: 35
Joined: Fri Apr 15, 2005 11:50 pm
Location: Svedska

Post by SWE »

Moj utisak je da si ti vise zaglavila nego sto mislis. Trazila si savjet i dobila si dosta dobrih savjeta. Pitanje je hoces li prihvatiti savjete ili ce sve ostati u planiranju, sutra, iduce nedjelje, drugi put. Ja licno sam isto skeptican sto se tice skidanja u dvoje. U Holandiji si pa trazi mjesto u nekom centru za pomoc, kad vec centri postoje. Sto si negativna prema tome. Sretno
Blondie
Posts: 13
Joined: Sun Sep 03, 2006 12:19 am

Post by Blondie »

Pozdrav ekipo, dobro jutro..;'


Swe, sto se tice Centara u Holandiji, kada sam pre par godina trazila pomoc, tj. brzi Detox, skinuli su me sa horsa, ali su me navukli na 5x50 mg oxozepama, i 80mg metadona. Jebiga, to sam mogla i sama da uradim. Sama sam se skinula sa oxozepama, a neki medju nama znaju kakvo je to grebanje po zidovima i metadon sam skinula na 18 mg.
Svesna sam veoma koliko sam zaglibila, pa ne uzimam godinu dana, da mislim sve ce to lako...

Javorce, u pravu si / mi smo se milion puta dogovorili da od ´sutra´ krecemo po pola grama po osobi, pa onda na svakih par dana da smanjujemo. Ali, tja...tako je kad se uhvate pod ruku Beogradjanka i Splicanin...
javor

Post by javor »

...
Last edited by javor on Sat Mar 28, 2009 5:38 pm, edited 1 time in total.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Javore..ne želim da pobijam ono što si rekao..jer si totalno u pravu..ali komuna...radije bih crkla nego da mi neka sekta ispira mozak mesecima sa Bogom... :-D šta ću kad sam iskrena..
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
javor

Post by javor »

...
Last edited by javor on Sat Mar 28, 2009 5:38 pm, edited 1 time in total.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

molim te daj mi adresu te nereligiozne komune(zlu ne trebalo)...ne ljuti se...skoro mi je drugar posle 4 meseca jedva pobegao iz jedne tu u Beogradu...šta mi je sve ispričao... :roll: ..čist je i dalje,i na tome im je zahvalan..ali ostalo..... :-D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
javor

Post by javor »

...
Last edited by javor on Sat Mar 28, 2009 5:37 pm, edited 1 time in total.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Hvala!
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
Post Reply