"Djavo u malom pakovanju"..I PANDURI

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

...
Last edited by cokapeace on Fri Sep 28, 2007 2:15 pm, edited 2 times in total.
User avatar
dete_svemira
Posts: 181
Joined: Fri Jun 08, 2007 2:06 am

Post by dete_svemira »

MORAS BITI STRPLJIVA.......

NEKI PUT JA,ILI OSTATAK EKIPE MOZE DA TE ISPRESKACE,ALI TO JE SVE IZ NAJBOLJE NAMERE......SRECA JE TVOJA STO SI SE IZVUKLA NA VREME.....VIDIS DA SE BOG POBRINE ZA NAS......ZA NEKE SE I NEPOBRINE,ZATO TREBA DA BUDEMO SRETNI!

CEKAMO PRICU DALJE.......

MOZDA SUROVO,ALI JE POCETAK VRLO INTERESANTAN.....ZATO SAM TI REKLA DA PRESKACES......KONFUZNA SI,ZBUNJENA,ALI CE SVE TO PROCI.......I BICES JACA NEGO IKAD.....

''STO NAS NE UBIJE,TO NAS OJACA.......''.......

KAKO SE SMEJE TVOJ SVRCA?DECIJI OSMEH......NEMOGU A PRICAM O DECI,ALI SAM JAKO SRETNA JER IMAS NAJVECI RAZLOG ZA SMEH.....

BUDI DOBRO..... :D
ZIVI KAO DA JE SVAKI DAN POSLEDNJI,
JEDNOG CES DANA BITI U PRAVU!
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

..
Last edited by cokapeace on Fri Sep 28, 2007 2:15 pm, edited 1 time in total.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Mljana..i ti se super držiš..samo nastavi tako...postala si mi jako draga kada sam pročitala i tvoju ispovest..ti si jaka osoba,nemoj niko da PROBA DA TE UBEDI U SUPROTNO..NORMALNO JE BITI TUŽAN I DEPRESIVAN..čovek prvo mora da se pomiri sa samim sobom..tek onda stvari kreću nabolje
Možda ti delujem relativno pozitivno...ali sam do pre dve nedelje često razmišljala kako da se roknem,..ali to ne bi bilo fer(mada možda bezbolnije za mene) prema mom švrći...
izborila sam se sa tim mislima...ALI MI JE TREBALO MALO VREMENA...
IZGLEDA DA JE ONO PRESUDNO U SVEMU OVOME..
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

..
Last edited by cokapeace on Fri Sep 28, 2007 2:16 pm, edited 3 times in total.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

...
Last edited by cokapeace on Fri Sep 28, 2007 2:17 pm, edited 2 times in total.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

samo pishi..kako wrijeme bude prolazilo,kockice ce ti se same od sebe slagati.sad bi swe da kazesh odjednom,misli ti nawiru,ne znash odakle da pochnesh.tako je bilo i samnom u pochetku.sad sam bogu hwala sawim sabrana i trezwena,potrebno je wrijeme...widjecesh!
ako se moze reci,lichno ti si imala srece,5 njeseci staza i nije toliko strashno ...imash i tog diwnog sinchica,zar nishta nije lepshe od njegowog osmjeha?imash mnogo jak razlog(njegA) da nastawish sa borbom,i pruzish m swu ljubaw i paznju owog swijeta..a ujedno to ce biti i spas za tebe...on ce swu swoju djeciju,najiskreniju ljubaw dati tebi...

pozz,i pishi :wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
dete_svemira
Posts: 181
Joined: Fri Jun 08, 2007 2:06 am

Post by dete_svemira »

I......
ZIVI KAO DA JE SVAKI DAN POSLEDNJI,
JEDNOG CES DANA BITI U PRAVU!
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by joesspappa »

Probaj da shto pre zaboravish i ostavish proshli zivot iza sebe jer on to i jeste, proshli. Nisi sama, to je najbitnije. Imash podrsku tvojih. Imash svetlu tacku o kojoj morash da brines. Tvoj sin sada ne gleda nikog drugog osim tebe. Ti si mu i majka i otac. Nemoj da ga zajebesh, jer on nije ni zashta kriv.
Ja imam klinca od godinu i po, i znam shta znachi kada ga nemam pored sebe. A nemam ga jer sam zajebao stvar. I kada sam reshio da se reshim zla i da mu se posvetim, ali ovog puta samo njemu i sebi, dobio sam kartu u jednom pravcu. Od "drage" mi supruge. Iako je znala, iako je kako kaze bila spremna da pomogne, onog trenutka kada sam otishao na skidanje i prihvatio lechenje, za sad uspeshno, ona se pokupila i sa klincem otishla kod svojih. Od tad od nje dobijam samo packe, opaske i zlonamerne tuzbe, zabrane vidjanja klinca. Ali ja sam uporan kao mazga. ne dam da mi ga oduzme. Moju krv. MOG SINA. I ceo zivot posvecujem tome da MU BUDEM DOBAR OTAC.
Pet meseci nije mnogo, jeste dosta ali ne i mnogo. U gradaciji degradacije lichnosti gde se nalazish? Ne pitam te da bi odgovorila, nego da bi razmislila... Pusti sad i to sudjenje i tu malu zlobnicu i dragog ti. Sada si bitna samo ti. Ali samo ti. Klinac je naravno uvek br.1. Ali njemu sada sa tri godine kapiram osim tvog vremena ne treba mnogo vishe. Posveti sve ostalo vreme sebi. Svom lechenju. Ako razmishljas o necemu shto ce se deshavati, napravi i najbolju i najgoru kombinaciju. Reshenje je negde izmedju, a ti cesh biti spremna za njega kakvo god da je.

POOZZZ..
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

par tvojih izjava i fraza koje upotrebaljavas me jako podsjecaju na jednu osobu s ovog foruma?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply