"za sada bez dobrog naslova"

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by klara60 »

Razumjeli smo se i bas mi je drago zbog toga. U pravu si kad kazes da u ovoj situaciji, kada ti aktivno uzimas ....(vidis ne volim ni pomenuti sta) ne mozemo voditi kvalitetan razgovor. ...Sa kcekom sam prosla svasta i sada se prisjecam da sam tacno prije godinu dana otvorila vrata pakla iz koga nisam vidjela izlaza....sada imam moju dragu djevojcicu, koja se svakim gestom, svakim danom trudi da opravda povjerenje koje od mene zadobija, ali ja i dalje streim, bojim se tog :snakeman: i oprezna sam. (sutra idemo u drugi grad na kontrolu kod psihijatra).
Iskreno se nadam da ces ti sto ranije donijeti onu pravu odluku i da cemo te tada, mnogi od nas ovdje na forumu, podrzavati i hrabriti. Zelim ti da sto prije doneses tu zivotnu odluku....(znas koju...) Sretno!
User avatar
skybeatz
Posts: 59
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:59 pm

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by skybeatz »

ne znam ni ja otkud kod tebe,,,
jedino sto mogu je da ti pozelim da ostavris svoj plan makakav bio,,
a to sto se tice uveseljavanja,....ma veselo i men` i teb` bilo..i svima u selu bilo veselo..
znast to?????
ma veselo se selo zove... xdxdxdxd
Last edited by skybeatz on Thu Mar 11, 2010 3:14 am, edited 2 times in total.
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by 7474 »

skybeatz wrote:izinjavam se svima nisam cito sve postove,ustvari vecinu....neznam ni na koju temu da odem,,jer svugde neko kuka kako je u depri,kako nemoze da prestane,kako nevidi izlaz isl..
to je shit..
ranije sam dolazio na forum citao sve zivo brdo ispovesti,cak i strane ovog tipa...ali nista mi nije pomoglo...
stalno bih se gudrao 3 dana palfon i onda paf..
ne razumem cemu prenemaganje,...zasto... pa onda dodje neko, pa potapse po ramenu...wrong..
nemojte misliti da omalovazavam bilo koga...ali zaista ta sranja nikom ne pomazu..
ispovest moze stati na 1 stranu...
i primetno je da mnogi vole pravit roman,od toga...
jedino se uloge razl. i pojedini detalji...ali kome to pomaze..?

brate, otkud upad baš na moju stranu, jebote!??

aj ti to lepo izbriši, otvori svoju temu i kreni da uveseljavaš ljude. OK?
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by darla »

ali zaista ta sranja nikom ne pomazu..
ispovest moze stati na 1 stranu...
i primetno je da mnogi vole pravit roman,od toga...
jedino se uloge razl. i pojedini detalji...ali kome to pomaze..?[/quote]


pa vjerojatno pomaze onima koji "vole pravit roman"
mnogima od nas je lakse kad ovdje pisemo o necemu sto nam se dogodilo u zivotu ili kroz sto trenutno prolazimo
netko tako shvati neke stvari, netko pise jer nema kome pricati o tome, nekome treba savjet, nekom podrska, netko "ubija" dosadu..svatko ima svoj razlog
pusti ljude nek pisu sto zele, sigurno nitko nece pisati ako mu to pisanje ne prija
I kak mislis "ispovijest stane na 1 stranu" ? Ma cak i da stane, pa ne stane zivot, mnogima od nas je svaki dan borba i ja volim doci na Nik-ovu ispovijest i procitati kako je on danas..
ivon
Posts: 157
Joined: Thu Jan 21, 2010 8:44 pm

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by ivon »

evo me bez "misije",bez "obaveze"...u pravu si ...mi roditelji pogotovu mislimo da smo bogom dani da savetujemo i kritikujemo...i grešimo,gušimo i ne prilazimo često na pravi način ljudima...imamo verovatno instiktivno nagon da brže bolje damo neki savet "kao što bi svom detetu dali,poželeli"...nije namerno majke mi...evo neću više,obećavam :oops: ej,hvala ti na ovome,ovo može da bude i te kako poučno i u komunikaciji sa rođenom decom...opušteno skroz
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by AnAna_mo »

Samo da svratim i da vidim kako je moj virtualni drug Nik...
Čuvaj se brate,pazi na sebe jer smo u istim govnima i kapiram te maksimalno!
Veliki pozdrav! :D
Potpis.
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by 7474 »

pozdrav Ane,

kod mene sve standardno.. razmišljam da poslušam tvoj savet/predlog i opišem jedan svoj "radni dan". samo me malo nešto mrzi i ne nalazim vremena, radeći na zadatku praktično..

veeeeeeeliki pozdrav i tebi.
take care!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by tess »

Nikajlo evo ovako,
mislio sam prvo ovo na pp,ali ipak ne...Znas da smo se pomalo zgotnuli cim smo upali na ovaj forum,tako da ovo sto cu ti reci shvatis kao dobronamerno i namerom da se izvuces iz samosazaljenja.
LM ti si jedna obicna PIZDURINA JADNA SERATORSKA (prvenstveno prema tvojima,a onda i za sve nas).Kukas,kenjas,pametujes po forumu mesecima,a ides sve gori i gori.Od pocetka nisi stisnuo mudasca i pokusao bilo sta.Ej covece,ti ovde kenjas samo kad se sredis,a kad si u frci tek i da napises prostu recenicu.Dokle bre tako rodjeni moj.Sto kaze tu jedan ludjak,kenjas ,a ne trepces.Daj bre iscimaj se bar malo.Daj budi cist bar mesec,dva.Radi nesto.Nemoj da mislis da ti ja sad nesto moralisem,kao skinuo sam se pa imam pravo da te vredjam.Zadnje sto zelim je da te uvredim licno,ali te gari moj pratim,pratim sta pises,sta kenjas,sta kukumavcis i ne znam kako se vise ne iscimavas bar malo plus sto imas dete i zenu.Koje su njihove granice,dokle ce da te trpe takvog.Sta kad te budu odjebali,ako vec nisu.Serem?Mozda sam preterao,ali rodjeni,kad sam ja uspeo da se detoksikujem sa metadona,daj kreni i ti sa skidanjem sa paracetamol-secer-malo dopa.Mozes!Ako nista rekao sam ti prijavi se u Drajzerovu,ma bilo gde,samo prestani da budes jadno govance kukavno.
Volim te tebra jbg,neumem drugacije.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by vudd »

Auuuuu tess...pa ti si neotkriven talenat :wink: .
Nik....ljutio se ne ljutio....tess je rekao sve.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: "za sada bez dobrog naslova"

Post by 7474 »

eh moj tess,

naravno da nisi pisao na PP, jer ti treba publika da se ovoliko iskenjaš. da pokažeš kolegama forumašima kako si napredovao. kako su ti se narkomani najzad zgadili!!!

ne znam zašto bi trebalo da te tangira šta ja pišem i radim, šta osećam.. el treba da se autocenzurišem na forumu narkomanija.ba?????

da li da te podsećam da si mi ti svojevremeno poručivao da je najbitnije da pišem, pa makar to bilo i sranje bilo koje vrste.. samo se drži foruma i svanuće ti kad tad.

pun si govana, tess, al pun!
a o ovome ćemo pričati uskoro, kad napraviš prvi recidiv. nadam se da češ i tadda biti tako jak i pun hrabrosti da nam priznaš.

razočarao si me u svakom pogledu!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
Locked