CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

zezam se, Yugo, bar ti znaš da prihvatiš šalu!!

super što ti super ide!!!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by cokapeace »

POZDRAV SVIMA!!! Ne znam da li cu i dalje pisati,tj.da li ce imati ko da pise...sve u svemu~zelim vam sve najbolje............ako se vidimo ovde opet~znaci lujka je isplivala i ovog puta nekako..ako ne...znajte da sam dala sve od sebe i ne predajte se!

Voli vas vasa....
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

cokapeace wrote:POZDRAV SVIMA!!! Ne znam da li cu i dalje pisati,tj.da li ce imati ko da pise...sve u svemu~zelim vam sve najbolje............ako se vidimo ovde opet~znaci lujka je isplivala i ovog puta nekako..ako ne...znajte da sam dala sve od sebe i ne predajte se!

Voli vas vasa....

ajde se ti lepo odmori od foruma dva-tri dana.. ne razmišljaj o njemu ni o ljudima i njihovim komentarima ovde, pa se onda lagano, temu po temu, vrati ovamo..

pokušaj da poslušaš svoj savet i ne predaj se TI!


ovaj forum je čudesno mesto. ponekad mi liči na jedno veliko ogledalo u kome se ogledamo svi zajedno.. kroz tudje savete, sagledamo stvari bolje, od tudjih senki i odraza, uočimo sopstveni..
posvadjamo se sa nekim uputimo mu nešto ružno i bolno a najradije bi to rekli sebi samima..

i ako voliš nas, onda siguran sam, voliš i sebe.. makar malo.. makar jednim delićem , koji bi vremenom mogao da se raširi na celu tebe..

ne odustaj od foruma, jer je i on deo tvoje priče. i taj deo, kakav god bio, će ti nedostajati.. ipak si ovde ostavila tako mnogo reči, rečenica, osećanja,planova. želja itd itd..
ja sam se jednom ogradio od foruma, pa sam morao da se vratim, sa novim nickom, (jer sam stari obrisao, zajedno sa 90% postova, koje sam pisao) nakon manje od mesec dana. nisam ni znao koliko sam sebe ostavio ovde i koliko mi je taj deo nedostajao.


ne znam odakle mi sve ovo odjednom.. kako se sve ovo sa ovim postom desilo.. efekat ogledala.. nešto mi je u ovom tvom postu izgledalo poznato.. neko čudno osećanje.
ogledalo, kažem ti!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

ovako se osećam:
stuck between the rock and the hard place!
(mada, u suštini je isto. samo što požar na donjoj slici traje "malo" duže! večnost, dve..)

pogodite u čemu je fora!!!

ponavljam, nije photoshop!
ja sam puko od smeha kad sam video ovaj znak.
nije sprdnja, stoji u javnoj, državnoj zgradi Republike Serbije.
Attachments
stuck between the rock and the hard place
stuck between the rock and the hard place
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

cokapeace wrote:POZDRAV SVIMA!!! Ne znam da li cu i dalje pisati,tj.da li ce imati ko da pise...sve u svemu~zelim vam sve najbolje............ako se vidimo ovde opet~znaci lujka je isplivala i ovog puta nekako..ako ne...znajte da sam dala sve od sebe i ne predajte se!

Voli vas vasa....
Bio sam OK dok ne prochitah ovaj uznemirujuci Cokin text !
Coki,nemoj da zajebavas sa ovim najavama...jebem mu misha.
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

osjecam se ko' zmaj..........
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tamarra »

Razmontirano.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Nevjesto smontirano...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
ivon
Posts: 157
Joined: Thu Jan 21, 2010 8:44 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ivon »

bezveze...mnogi od vas su izbrisali svoje postove na vašim ispovestima pa ne mogu da ih pročitam...žao mi je, volela bih da niste..i još nešto..ova Sanela me nauči da pišem malim slovima "da ne vičem na netu" i ima istine u tome...kada sam ljuta stvarno pišem velikim slovima a da toga nisam ni bila svesna...eto naučih ja još nešto...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

ivon wrote:ova Sanela me nauči da pišem malim slovima "da ne vičem na netu" i ima istine u tome...kada sam ljuta stvarno pišem velikim slovima a da toga nisam ni bila svesna...eto naučih ja još nešto...
:wink:
Post Reply