CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by darla »

Coka, ok ti si za mene fosil tu, naglasavala si vec nekom da si za njega dinosaur..ne poznajem te od prije, tako da si za mene bas poput dinosaura i fosila-izumrla..
ali iskomentirat cu ovdje dvije stvari koje si navela :
cokapeace wrote:Darla,stvarno devojko ne shvatam koji je tvoj problem,ako smo ti svi mi toliko ljigavi ovde,koj ku.ac uopste trazis ovde~Ti,toliko~Uzvisena~?!
ma tko je meni ljigav? ponovila si to "ti uzvisena" hrpu puta, ovdje neces naci niti jednu osobu, a sama si rekla "znam ih dosta" koja ce ti reci da ja nekom sudim, da ga spustam, prodajem mudrosti i sve ostalo sto si navela..
nemoj mislit da ti se ja opravdavam zbog
cokapeace wrote:i ne bih ti to preporucila,jer koliko umem da budem dobra,tolika je i moja Dark strana...ne zelis to ,veruj mi!Zato,klinka
nego zato sto ovdje ima par ljudi koje jako puno cijenim i s kojima imam kontakt i van foruma, tako da meni se nemoj prijetiti ja se bana ne bojim (A i Sanela zna da su lazi sve to sto si napisala o meni), i ovim putem i pozdravljam Vudd-a,Tinku,Ann,PSY,Yuga i Bobana..Uostalom ne razumijem tvoje rijeci
cokapeace wrote:Sanela,molim te izvini,morala sam,ovo nije prvi put da mi je stala na zulj svojim ~Uzvisenstvom...obecavam da cu birati reci...
pitala bih te kad sam ja tebi "stala na zulj" al nije vrijedno..Kako ti samo pokojna Maki, "tvoja savijest" nije nikad bila rekla koliko se cuje sa mnom i razgovara o svemu, nije mislila poput tebe da sam ja djubre koje otezava drugima, nego me uvijek mogla nazvati kad je trebala nesto..
Druga stvar
cokapeace wrote:Prvo,nisam je razumela ko to laze,ali ako je mislila na Adama
NISAM MISLILA NA ADAMA, NITI IMAM NESTO PROTIV TOG DECKA, a ako nisi razumjela mogla si me pitati, ja nikoga nisam nazvala lazovom..
Ocito imas jako nisko misljenje o meni tako da stavi me na ignore listu, sto se mene tice CASE CLOSED
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by darla »

Param, tek toliko da se zna, ja ne mislim da si ti jadan, naprotiv..samo mi je jadno ono bilo..
ne kuzim onaj dio "na ulici me ne bi dirao granom", pa kak znas to kad me ne poznajes? mozda bih ti se bas svidjela..
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Param-parcad »

ja da sam lazov ne bi ni izjavljivao da sam precutkivao recidive...otkud ti znas moje razloge za to?odavno sam saznao da ovaj forum posecuju moji poznanici i"prijatelji" koji nemaju veze sa gudrom pa mi je ovaj forum izgubio svrhu davnih dana jer nisam zeleo da oni imaju uvid u moje najintimnije delove zivota... znam koliko bi se sladili.nazalost narkomanija nije jedina bolest ovde.postoje i pacenici kojima hrane dusu tudjim ispovestima i njihova bolest ima mnogo dublje korenove...nisam zeleo da polazem bilo kome racune jer ne zavisim ni od koga ali ovo je otislo predaleko.a sto se vuda tice,sta mislis zasto je on mene navodno"brutalno spustio?jer je video projekciju sebe u meni,slicni se medjusobno raspoznaju i ne podnose tako da verujem da je polazio od sebe a ne zato sto je on vajni psiholog...za mene je i on jedan fejker teski a reci cu ti zasto to mislim kada mu istekne ban jer nije fer ovako kada doticni nema priliku da replicira.pozdrav
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Mir,mir,mr,nitko nije kriv. Ava, ava, ava, sudija je krava! :D
Smanjite svi malo strasti.
Šta ima veze koliko je dugo vremena tko učlanjen na forum?
Darla,koja je tu oko pola godine je za mene rekla više i bolje (kako mi je jednom rekla "mogu ti pomoći u smislu da ti kažem kako sam ja radila neke stvari što se tiče skidanja,pa da ti uradiš obrnuto,jer meni kao što vidiš nije uspjelo" :wink: ) i super mi je djevojka u svakom pogledu,dobra je, otvorena i prava raja... više mi znači od Cokapeace-inih tri godine na forumu.
Ja sam tu još kao ona žešća balavica,kad je još uvijek bio stari forum ao ga se netko sjeća, valjda od 2005. godine kao "šunjalica" a učlanila sam se tek 2008. godine, pa sam upućena svačije ispovijesti, i ljudi koji su aktivni na forumu i onih koji nisu tu već poodavno.
Ma i ja odoh previše u dbinu nepotrebno.
Samo sam htjela reći da je ovo "ja sam za tebe dinosaurus" toootalno bezveze, kao da si tie počasni član ili šta?
OK, dosta od mene da se nešto nebi krivo protumačilo.
Samo se nemojte kačiti bezveze, ovo je forum za prevenciju i pomoć, tu smo da se družimo kao dobra djeca :D
darla wrote: nego zato sto ovdje ima par ljudi koje jako puno cijenim i s kojima imam kontakt i van foruma, i ovim putem pozdravljam Vudd-a,Tinku,Ann,PSY,Yuga i Bobana.
Ljubim te Darlence moje! Čujemo se preko one zaraze fejsa! :wink:

Pozdrav veeeeeliki svima i čuvajte mi se, vidim pišete na mojoj ispovijesti, a ja i nemam toliko vremena trenutno, ali znajte da sam OK koliko mogu biti,ima uspona i padova,nešto konatam, pa se prekontam... Uglavnom,pisat ću, hvala što brinete.
Ćaoooooos!

P.S. Ovaj izraz "OK"(kao sve je u redu, sve je dobro), jeste li znali kako je nastao?
U jednom ratu,ne znam točno ni kojem ni kada,kada su ratnici završili sa "paljbom",uvijek bi jedan neki tamo lijevi iz njihove postrojbe otišao na ratište i pregledavao ima li "njegovih" mrtvih i ranjenih. Ako bi sve bilo u redu, znači bez poginulih, on bi onom spravom (znate ono kao kastofon sa antenom)u štab poslao samo kratku poruku OK, što znači - "O" ustvari i nije slovo o nego nula (0), a "K" je kratica za killed. Znači "0K" - Zero Killed.
Tko je ovo još znao ili sam ja otkrila toplu vodu? :D

Ajde sad vas stvarno pozdravljam,moram se "rano" ustati,a već je jako rano, skoro 4 ujutro.
Laku noć ili dobro jutro, kako kome! :D
Potpis.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

AnAna_mo wrote:Mir,mir,mr,nitko nije kriv. Ava, ava, ava, sudija je krava! :D
Smanjite svi malo strasti.
Šta ima veze koliko je dugo vremena tko učlanjen na forum?
Darla,koja je tu oko pola godine je za mene rekla više i bolje (kako mi je jednom rekla "mogu ti pomoći u smislu da ti kažem kako sam ja radila neke stvari što se tiče skidanja,pa da ti uradiš obrnuto,jer meni kao što vidiš nije uspjelo" :wink: ) i super mi je djevojka u svakom pogledu,dobra je, otvorena i prava raja... više mi znači od Cokapeace-inih tri godine na forumu.
Ja sam tu još kao ona žešća balavica,kad je još uvijek bio stari forum ao ga se netko sjeća, valjda od 2005. godine kao "šunjalica" a učlanila sam se tek 2008. godine, pa sam upućena svačije ispovijesti, i ljudi koji su aktivni na forumu i onih koji nisu tu već poodavno.
Ma i ja odoh previše u dbinu nepotrebno.
Samo sam htjela reći da je ovo "ja sam za tebe dinosaurus" toootalno bezveze, kao da si tie počasni član ili šta?
OK, dosta od mene da se nešto nebi krivo protumačilo.
Samo se nemojte kačiti bezveze, ovo je forum za prevenciju i pomoć, tu smo da se družimo kao dobra djeca :D
darla wrote: nego zato sto ovdje ima par ljudi koje jako puno cijenim i s kojima imam kontakt i van foruma, i ovim putem pozdravljam Vudd-a,Tinku,Ann,PSY,Yuga i Bobana.
Ljubim te Darlence moje! Čujemo se preko one zaraze fejsa! :wink:

Pozdrav veeeeeliki svima i čuvajte mi se, vidim pišete na mojoj ispovijesti, a ja i nemam toliko vremena trenutno, ali znajte da sam OK koliko mogu biti,ima uspona i padova,nešto konatam, pa se prekontam... Uglavnom,pisat ću, hvala što brinete.
Ćaoooooos!

P.S. Ovaj izraz "OK"(kao sve je u redu, sve je dobro), jeste li znali kako je nastao?
U jednom ratu,ne znam točno ni kojem ni kada,kada su ratnici završili sa "paljbom",uvijek bi jedan neki tamo lijevi iz njihove postrojbe otišao na ratište i pregledavao ima li "njegovih" mrtvih i ranjenih. Ako bi sve bilo u redu, znači bez poginulih, on bi onom spravom (znate ono kao kastofon sa antenom)u štab poslao samo kratku poruku OK, što znači - "O" ustvari i nije slovo o nego nula (0), a "K" je kratica za killed. Znači "0K" - Zero Killed.
Tko je ovo još znao ili sam ja otkrila toplu vodu? :D

Ajde sad vas stvarno pozdravljam,moram se "rano" ustati,a već je jako rano, skoro 4 ujutro.
Laku noć ili dobro jutro, kako kome! :D


:roll:
cucla cucla cuclica
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

Kaze Milka Canic; Dobro veche... :-D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by cokapeace »

Darla,necu da se smaram sa tobom..ALI MAKI VISE DA NISI UZELA U USTA!Posto ste bile toliko dobre,i cule se ~kad god joj je neko trebao~STO JOJ TI,TAKO PAMETNA,nisi pokusavala te noci izvaditi recima tu jeb iglu iz ruke~Nego sam ja to pokusavala,kao i iks puta pre toga,samo..tog dana nije slusala nikoga.Ali,odgovorila bi ti ona sama da je ziva,i nisko je da je uopste u usta uzimas,jer dok ste se vas dve~cule telefonom~,nas dve smo provodile dane,i dane zajedno.
A,to sto se ti cujes sa ljudima odavde telefonom me savrseno zabole,cujem se i ja..i nisam jeb balavica poput tebe~da ti pretim~ha,haaa!

Ti me savrseno ne zanimas,ali me nervira kad ljudima kojima treba podrska i neka lepa rec,ubijes i ono malo volje.

A sto se mene tice,mozes da me zoves kako hoces,pa i Dinosaurus,mozda ce neki fosil i od mene ostati jednom,ALI,MARINU VISE DA MI NISI UZELA U USTA!
Udaras nisko klinka~nemoj da ti se vrati!
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by cokapeace »

AnAna_mo wrote: Ja sam tu još kao ona žešća balavica,kad je još uvijek bio stari forum ao ga se netko sjeća, valjda od 2005. godine kao "šunjalica" a učlanila sam se tek 2008. godine, pa sam upućena svačije ispovijesti, i ljudi koji su aktivni na forumu i onih koji nisu tu već poodavno.
Ma i ja odoh previše u dbinu nepotrebno.
Samo sam htjela reći da je ovo "ja sam za tebe dinosaurus" toootalno bezveze, kao da si tie počasni član ili šta?
O
Ćaoooooos!

:D
Ne Ana..~to znaci upravo da joj NE ZELIM DA OVDE BUDE TOLIKO DUGO,a ako za tebe p~pocasni clan~znaci covek koji se godinama bori protiv sranja,onda moju recenicu shvati ovako~Zelim joj sve najbolje,i da ne zavrsi kao ~dinosaurus~ovde,nego da bar ona,tako pametna, pobedi te svoje demone jednom zauvek.
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by cokapeace »

darla wrote:daj ne seri, jednom sam spomenila angel jer se jedna djevojcica iz mog grada predozirala namjerno u njenim godinama, a na pricu sam naletila slucajno..sta me blatis lazima, Sanela valjda moze provjerit..Uostalom sam si rekao da se nacin pisanja lako prepozna, zar ne, daco, fenomenalni, narcohimno, param 1 i 2 i ko zna sta ?
uspjela sam davno to primjetit, napisala sam to jednoj osobi s foruma prije nego sto je Vudd banovan..I samo zato jer sam citala tvoje price, svidjalo mi se i svidjao si mi se ti..
tako da eto takva glupa sam sama to primjetila i razocarala se, a Vudd nazalost ne dolazi tu nakon bana..A ako ga pitam da mi sapne svoje misljenje o tebi - ne zelis valjda da te se drugi put brutalno spusti..jbg ja sam draga i ne pucam nisko, a nemam Vudd-ovu inteligenciju..tako da..vozdra

Pucas nisko,itekako,ali sto bi, meni jedna draga osoba odavde rekla,~NEKO TO OD GORE VIDI SVE...

p.s. I za tvoju informaciju,pametnice,znala sam da se cujete,sama mi je prepricavala vase razgovore,zato je ne uzimaj vise u usta jer je bila Andjeo u odnosu na tebe,nemoj ime da joj blatis!!!
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by darla »

nisam te ja nazvala nikako, nisam ti nikad ni napisala nista, ti si sama rekla i meni i drugima da si za nas fosil i dinosaurus!
cokapeace wrote:i nisam jeb balavica poput tebe~da ti pretim~ha,haaa!
jbg u pravu si, ovo sam trebala drugacije shvatit
cokapeace wrote:i ne bih ti to preporucila,jer koliko umem da budem dobra,tolika je i moja Dark strana...ne zelis to ,veruj mi!Zato,klinka
a ovo
cokapeace wrote:me nervira kad ljudima kojima treba podrska i neka lepa rec,ubijes i ono malo volje.
i
cokapeace wrote:ti se trudis samo da u ljudima ubijes i ono malo dobre volje!
e to ocito samo tebi ubijem volju, ovdje neces naci niti jednu osobu koja ce ti reci da ja prodajem mudrosti, da ih spustam, pravim se pametna..mislim da si drogirana ili si bjesna sto nisi drogirana, pa zelis mene izvrijedjati da bi se ti bolje osjecala..
cokapeace wrote:ovo nije prvi put da mi je stala na zulj svojim ~Uzvisenstvom
cokapeace wrote: Mnogo puta sam te iskulirala

pokusala sam te na lijep nacin pitati zasto je tako, naglasavas stalno da nisi jeb. balavica poput mene, a ja se osjecam kao da objasnjavam nesto zaostalom djetetu..
Maki sam spomenila samo zato sto znam koliko ste dobre bile, i mislila sam da ces shvatiti da si me pogresno procijenila i da nisam takva kao sto mislis..
Zasto si sad izvadila tekst koji nema veze s tobom? sta zelis da sad Param mene izvrijedja pa da se nasladjujes..e pa neces moci, on zna kakvo je moje misljenje o njemu, i zna da je taj moj post bio u afektu..objasnio je nesto sto sam ja shvatila i sada su mi jasnije neke stvari, tako da zaboravi, taj film neces vidjeti..
ne znam zasto se ja tebi uopce opravdavam nakon ovoga
cokapeace wrote:..ALI MAKI VISE DA NISI UZELA U USTA!Posto ste bile toliko dobre,i cule se ~kad god joj je neko trebao~STO JOJ TI,TAKO PAMETNA,nisi pokusavala te noci izvaditi recima tu jeb iglu iz ruke~Nego sam ja to pokusavala,kao i iks puta pre toga,samo..tog dana nije slusala nikoga.Ali,odgovorila bi ti ona sama da je ziva,i nisko je da je uopste u usta uzimas,jer dok ste se vas dve~cule telefonom~,nas dve smo provodile dane,i dane zajedno.
zar nisi rekla da si za njenu smrt saznala tek 2 mjeseca nakon sto je umrla ?
Kako te nije sramota napisati nesto ovako
cokapeace wrote:. I za tvoju informaciju,pametnice,znala sam da se cujete,sama mi je prepricavala vase razgovore,zato je ne uzimaj vise u usta jer je bila Andjeo u odnosu na tebe,nemoj ime da joj blatis!!!
njen izbor je bio da razgovara sa mnom, ona nije mislila da sam odvratna, zato bi to trebala postivati, a ne pisati takve gluposti..
I ja ne pucam nisko, ako bas zelis mogu ti napisati stvari o tebi koje ce biti niske ali i istinite..
Ipak, vidim ignore listu, sada si na njoj jedini clan..
Post Reply