CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Mauriko »

Ne osecam se...
Who dares, wins !
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Joj, ja sam bolesna... od srijede na bolovanju, kašljem, šmrcam, temperatura, bronhitis... ufff
Jedva čekam da prestane ovaj grozni kašalj :(

@Nikajlo, znam da se ovdje piše o osjećanjima, ali bilo bi lijepo da preskočiš priče o rakijici, pivu i sl. pa i u šali. Ovdje ipak ljudi dolaze kako bi se skinuli i apstinirali, a ne kako bi pisali o tome kako se ubijaju koječim. Pa eto... zamolila bih te da povedeš računa. Mislim da sam te i ranije upozoravala na to. Pa si odlučio otići s foruma i tako. Nemoj moje upozorenje shvatati lično, ali bilo bi lijepo da uvažiš ovo što napisah.
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by darla »

najjaci cu ljudi koji ovdje imaju preko dvije milje postova i izjava im je : "sve je istina osim lazi o apstinenciji"
osjecam se dobro, nasmijalo me to skroz..
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

sanela wrote:Joj, ja sam bolesna... od srijede na bolovanju, kašljem, šmrcam, temperatura, bronhitis... ufff
Jedva čekam da prestane ovaj grozni kašalj :(

@Nikajlo, znam da se ovdje piše o osjećanjima, ali bilo bi lijepo da preskočiš priče o rakijici, pivu i sl. pa i u šali. Ovdje ipak ljudi dolaze kako bi se skinuli i apstinirali, a ne kako bi pisali o tome kako se ubijaju koječim. Pa eto... zamolila bih te da povedeš računa. Mislim da sam te i ranije upozoravala na to. Pa si odlučio otići s foruma i tako. Nemoj moje upozorenje shvatati lično, ali bilo bi lijepo da uvažiš ovo što napisah.

žao mi je što si bolesna.. nadam se da je neki brzoprolazeći gripić..


and with all due respect, kako odoleti ovome
dobio sam danas Ed Hardy duks, sa lobanjom nasred grudi (lobanje su mi omiljen motiv na koječemu, tj. na svemu!!) i otvorio sam šampanjčić, da se počastim, proslavim i podnapijem nakon svega onoga što sam već sipao niz grlo..
kako da ne spomenem tako nešto?? one thing leads to another, ne mođeš se zaustaviti na Edu ili lobanji ili...

gledaću da preskačem svoje načine i metode ubijanja ali.. dont be mad ako nekad izleti nešto. K?
Last edited by 7474 on Sun Feb 21, 2010 3:03 am, edited 3 times in total.
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

and with all due respect, kako odoleti ovome
dobio sam danas Ed Hardy duks, sa lobanjom (u koje sam zaljubljen) i otvorio sam šampanjčić..
kako da ne spomenem tako nešto??

gledaću da preskačem svoje načine i metode ubijanja ali... dont be mad ako nekad izleti nešto. K?

hahahaha, ovo ko da je Adam pisao!!!

btw, šta je s tim čovekom?? (el i on banovan??)
Last edited by 7474 on Sun Feb 21, 2010 2:57 am, edited 2 times in total.
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Param-parcad »

darla wrote:najjaci cu ljudi koji ovdje imaju preko dvije milje postova i izjava im je : "sve je istina osim lazi o apstinenciji"
osjecam se dobro, nasmijalo me to skroz..
to je znacilo da se nisam predstavljao lazno na forumu kao recimo ti...angel.jel ti to vud sapnuo da kazes?znam da je za tebe to bilo suvise komplikovano da primetis.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

Bole me nogeeee...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

Jel od piva???xaaxaxaxa :D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

winston85 wrote:Jel od piva???xaaxaxaxa :D

ma jok,od hodanja...nikada nisam voleo alkohol ni dok sam se gudrao.A da,pivo nije alkohol :D
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by darla »

daj ne seri, jednom sam spomenila angel jer se jedna djevojcica iz mog grada predozirala namjerno u njenim godinama, a na pricu sam naletila slucajno..sta me blatis lazima, Sanela valjda moze provjerit..Uostalom sam si rekao da se nacin pisanja lako prepozna, zar ne, daco, fenomenalni, narcohimno, param 1 i 2 i ko zna sta ?
uspjela sam davno to primjetit, napisala sam to jednoj osobi s foruma prije nego sto je Vudd banovan..I samo zato jer sam citala tvoje price, svidjalo mi se i svidjao si mi se ti..
tako da eto takva glupa sam sama to primjetila i razocarala se, a Vudd nazalost ne dolazi tu nakon bana..A ako ga pitam da mi sapne svoje misljenje o tebi - ne zelis valjda da te se drugi put brutalno spusti..jbg ja sam draga i ne pucam nisko, a nemam Vudd-ovu inteligenciju..tako da..vozdra
Post Reply