moze li se "probiti" blokator?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
spanac
Posts: 2
Joined: Tue Dec 08, 2009 9:59 pm

Re: Re:

Post by spanac »

Bas sam se smorio sto sam cuo sve najgore o klinici na kojo sam bio :(
dragance72

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by dragance72 »

Nikada nisam bio na blokatorima iako sam, bogami, imao dobrih razloga da budem. Čuo sam da popiješ kao par trodona i probiješ blokadu, kažem čuo i ne preporučujem nikome jer to "čuo" ili "naučio" je obično od onih pametnih koji sve znaju. A pošto smo mi zavisnici kao što ex-Sale reče "najpametniji" naravno i nikoga ne slušamo, što je posledica našeg ega koji je obično ne kao balon, nego kao cepelin, ništa me ne iznenadjuje. Uglavnom najbitniji je motiv da se prestane. Ako se ide na lečenje pod prinudom ili se pod istom ugradjuju blokade ili piju blokatori, svejedno, piši propalo jer se obično jedva čeka da se stane, pa onda punom parom po starom.Meni je jednom za nekih četiri pet godina čistoće, glavni motiv bio što mi se skurčilo sve vezano za drogu i alkohol i što sam pronašao sport bodibilding(amaterski jer profi je preskupo) ali nisam radio ni na emotivnom ni na duhovnom preporodu i kada su počeli problemi životni i emotivni, kojih sam se za vreme apstinencije čuvao, odnosno živeo sterilno što i nije život( bez ozbiljne veze, bez ozbiljnog pristupa životu) pukla su sva interesovanja i onda sam nastavio. I evo do dan danas mi traju recidivi. Doduše da nisam našao program 12 koraka, iako loš djak, ko zna šta bi bilo jer me ni par overdoza od kojih jedan zamalo fatalan i lekar se čudio kako sam preživeo, nije opametilo. Elem, kako sam u programu dok sam redovan i radim ok je, čim se napravim pametan kako sam naučio i jak sam eto recidiva. I sada ne znam lomim se da li metadon probati a to bih nerado ili nastaviti ovako samo se jače trudeći. Zaključak je ako ste već na blokatorima popij ga ujutru obavezno a naročito ako ti se ne pije, jer je to nesvesna priprema za recidiv:kao danas mi ne treba. Eto moje skromno mišljenje jer ozbiljniji stav ne mogu imati, kao što rekoh, nikada ih nisam pio niti ugradjivao.
User avatar
dRe
Posts: 20
Joined: Sun Oct 12, 2008 4:47 pm

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by dRe »

po treci put pocinjem da pijem nalorex :evil: tek sam postao punoletan i jebu me sa svih strana prvih 22 nisam popio jer sam ih zajebao, al sad pijem drobljene i poludecu jer mi ne smiruje crva u glavi. i lose se osecam na njima
Image
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by YugoS »

Ni meni Nalorex nikada nije sjeo.
Nisam ni htjeo da prestanem da se drogiram,sto jest-jest.

Ali pazi,kao sto je otac Branislav lopatom suspendovao volju,mozda ti Nalorex to uradi za neko vrijeme,ali probaj kad vec blokiras receptore da ides i kod psihoterapeuta.
Ja sam ga samo gutao i nista drugo,a to fakat nije dovoljno.Kasnije ce ti biti bolje,ali ako ne budes jos nesto poduzeo samo ces kontati kako da ga sjebes i ponovo se uradis.

Sam blokator je obicni krpompir,nula,kontas.Ali kad si vec "osudjen" da ga pijes,probaj sebi olaksati.Recimo AN ili kao sto napisah Psihoterapet.

Pozdrav.
narkoman sam al' najlepsi.
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Mauriko »

Blokator sam po sebi ne znaci nista, on je samo podrska u lecenju... Bez psihoterapije nema nista od izlecenja...
Who dares, wins !
gedam
Posts: 3
Joined: Wed Feb 10, 2010 8:49 pm

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by gedam »

Ovako...
Za implant nisam 100% siguran a nalorex blokatori se lagano probijaju sa 10ak trodona, mada ja mislim da je to isti djavo i mislim da je moguce.
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Mauriko »

Opusteno sa 10-tak trodona... Samo ti davaj savete :shock:

Nije isti "djavo" (da ne kazem onu drugu rec na k... ).... blok sutradan mozes da ne popijes... i izbegnes haos...a implant je tu i sutradan... Sta mislis sta bi ti se desilo ???

Probijati blokator je najveca glupost... Oces da se drogiras ??? Jednostavno ne popijes blok i resena stvar... Jel tako ? :D

A na implantu nema zezanja, ili mozda ima ??!! Kupis lepo u apoteci lokalnu anesteziju, pribor (svi znamo kako se koristi :D ), i krenes u akciju odstanjivanja implanta nozicima, (ili pak viljuskom, ovo je uradio jedan lik, da li je istina, ne znam - oziljke sam video)... Uzmes konac i iglu, sam se zasijes (ima na forumu jedan ekspert za usivanje, moze putem video linka da ti objasni sve :-D )

Ja sa izvinjavam svima, ali eto ... Morao sam, trula mi je ova prica oko probijanja blokatora... To mi je slicno kao kad hoces da spavas sa ribom bez kondoma, a znas da ima neku zaraznu bolest...
Who dares, wins !
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by 7474 »

stvarno više sa tim probijanjem blokatora!!!! preterujete.
i koja je to situacija kada oćeš da ga probiješ?? kako sebe dovedeš u nju? zašto uopšte uzmeš blok ako ti je otvorena mogućnost da ga jednom probiješ. onda se u startu nemoj mučiti nego preskoči blok, sačekaj koji dan i drogiraj se do mile volje (tako sam bar ja uradio pa sad psujem sebi sve po spisku nedeljama jer ne mogu da se vratim na blok!!!)
dakle, be happy što si na bloku i ne serendaj preterano nego uživaj i budi zadovoljan što NE MOŽEŠ DA SE RADIŠ DOPOM. a probijanje ZABORAVI da te neuspešni pokušaji ne bi spakovali u kovčeg i transportovali 6 feet under!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Mauriko »

7474 wrote:stvarno više sa tim probijanjem blokatora!!!! preterujete.
i koja je to situacija kada oćeš da ga probiješ?? kako sebe dovedeš u nju? zašto uopšte uzmeš blok ako ti je otvorena mogućnost da ga jednom probiješ. onda se u startu nemoj mučiti nego preskoči blok, sačekaj koji dan i drogiraj se do mile volje (tako sam bar ja uradio pa sad psujem sebi sve po spisku nedeljama jer ne mogu da se vratim na blok!!!)
dakle, be happy što si na bloku i ne serendaj preterano nego uživaj i budi zadovoljan što NE MOŽEŠ DA SE RADIŠ DOPOM. a probijanje ZABORAVI da te neuspešni pokušaji ne bi spakovali u kovčeg i transportovali 6 feet under!
Bas tako...
Who dares, wins !
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by winston85 »

Mauriko wrote:Opusteno sa 10-tak trodona... Samo ti davaj savete

Nije isti "djavo" (da ne kazem onu drugu rec na k... ).... blok sutradan mozes da ne popijes... i izbegnes haos...a implant je tu i sutradan... Sta mislis sta bi ti se desilo ???

Probijati blokator je najveca glupost... Oces da se drogiras ??? Jednostavno ne popijes blok i resena stvar... Jel tako ?
Tako je brate mili... Ko sme da ga probija neka proba... I nije nalorex toliki krs da se moze tako lako probiti... Ne pokusavajte ovo kod kuce :-D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Post Reply