CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Param-parcad »

sunrise wrote:samo da vas na minutu pozz svih
kod mene uzas....varanje ide i dalje,s drugim osobama i starim,ne komuniciramo...sad je mala lta na njega,ne da mu da joj pridje.on misli da sam ja njom manipulirala a ona mi kaze da je takva jer sam ja ljuta na njega...sta cu,dijete vidi moje reakcije kad pricamo na telefonu u kuci ionako ne pricamo uopce...covjek ima svoj zivot,ustane,ide na posao,dodje kci kad ce,ako hoce jede ako nece ne jede,nedjeljom kad je frei,ide u crkvu ujutro do tri popodne,bude kuci do 5 i to na kompjuteru i onda ide na poarti....
parti pardon
koji parti pocnje u 5 popodne,to on zna

nije bitno
ja cekam na karmu da proradi i da svako dobije po zasluzi
sta se moli bogu kad je najveci hipokrata od svih i lazov

uzas
o detaljima nema potrebe pricati jer su preruzni i tu igra nisko

pametnog savjeta nema

pozz
jebi ga sunrise,jesi li pokusala da ga odjebes?malo da pocne da radi muska sujeta i to...
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Bolesno...
Iako sam nedavno vadila nalaze (krv i mokraća) i sve je bilo u najboljem redu (čak sam i pisala o tome) nisam više ni malokrvna, željezo normalno, ma sve OK...
Ali znate kako svi sami osjećate za vlastito tijelo i organizam.
Osjećam posljedice drogiranja, ali posljedice gospodina metadona, jebo heroin.
On izađe iz tebe za tjedan dana i sve 5. Ali metadon, metadon... To je već druga priča, i puuuuno zajebanija, složit će se svi koji imaju ikakvog iskustva sa tim govnom.
I sada osjećam posljedice.
Pisala sam pred kraj uzimanja da, kada popijem dnevnu dozu, nakon pet minuta osjećam kako me izjeda iznutra. Osjećam jebote kako me nešto iznutra kopka i nije nimalo dobro.
A jebi ga, plaćam danak, kao i svi mi.
Imuitet mi je skroz opao.
Neka, bit će bolje, nadam se...

:wink:
Potpis.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

Nije lose...zima smara.Zavejan je put za salas moj(tamburaska).La la laa la.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

Bice bolje, neko vice, na papiru mrtvo slovo. Na istoku stare price, Na zapadu nista novo...Drz' se an...
@sunrise...procitah to od neki dan, nisam znao sta da kazem...persona non grata... :?:
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

dokle vise ovaj Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr????
cucla cucla cuclica
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

Ispravite me, mislim do 23 marta?!!! :D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

ma dajj.....nece valjda toliko....poludeh....od moje jazbine....jes da je topla i zanimljiva s mojim silni gadzetima...ali sto je dosta....dosta je.....dosadilo mi je brate sve...i komp i PES 09 (cak sam nabavio i novi PES 10).....i slikam i drkam...i zajebavam..i dosta mi je..hocu napoljeeeee....da setam..da se mrdam....nisam ja navikao na ovakav zatvor....daj boze da nisi upravu....jer to je jako daleko.23 mart...jojjjjjjjjjjjjj......nakupovao sam toliku silnu garderobu a nisam nista obukao ni jednom.....strasno.....bacene pare.....bolje da sam stedeo za neko putovanje.....trebao bih za koji mesec da idem za Pariz da pustam muziku u Rex-u a na leto u Barselonu-celo leto da radim kao Dj....samo moram prvo da se pokazem u Parizu....hvala bogu imam tamo jako dobrog prijatelja koji je skaut za jednu modnu agenciju i u tom svetu je...glamura , manekenki i kokaina,pa sada.....videcu sta ce iti od toga.....samo da napravim pasos i da skupim za put sto sada nije tako jako skupo...mozda oko 100e povratna......a sada momentalno ne stojim bas dobro s parama a nemam ni pasos...bolje da sam to resio nego sto glumim zenu kupoholicarku....ali sta cu...kada me to cini sretnim...stvarno nekada mislim da je ova droga ostavila dubokog traga u mojoj psihi...jer recimo da nisam glup ali da sam zastranio.....JESAM....zesce...moram da se saberem i da pocnem da radim nesto konstruktivno po pitanju svoje buducnosti jer imam gde i imam talenta koji mogu zesce da unovcim...samo da se malo pomerim iz ove vukojebine od Subotice.
I...........tak'............nista.

.......aj zdrao'........
cucla cucla cuclica
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

Adame, jel ti dobro?
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by darla »

kad njemu nije dobro? samo se pogleda u ogledalo i sve je super i sve je za pet..
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

darla wrote:kad njemu nije dobro? samo se pogleda u ogledalo i sve je super i sve je za pet..
lol
moram da se nasmijem na ovo :D
Post Reply