STA NAJVISE MRZITE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by Param-parcad »

mrzim ljude koji nemaju svoj stav nego uvak staju na stranu...povraca mi se od toga...
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by darla »

mrzim sto sam ostala bez vozacke..mrzim drota koji ne pada na zenske suze..doslovno bas bas mrzim drota koji mi je uzeo vozacku..drsko govno gori od krimovaca, gori od Pajkija kojeg mrzim malo vise
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by winston85 »

I meni je drot uzeo vozacku na 4.meseca. Ali bio sam pijan, ne mnogo ali pijan... A sto ti je uzeo vozacku?
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by darla »

napirila 1,7..jbg
al kreten debeli umisljeni, valjd mu je bilo dosadno pa je dok mu ne zavrsi smjena sat vremena mene drkao..joj kako me nazivcirao..e sad opet pizdim kad ga se sjetim
al dobro je, ostala sam bez vozacke, ne bez auta ;))
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by Param-parcad »

darla wrote: al dobro je, ostala sam bez vozacke, ne bez auta ;))
upravo tako.ja sam sedam godina vozio bez polozenog,svaki put avantura...ne bi ni sad imao polozeno da me moji nisu naterali na to,tj,uslovili autom.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by winston85 »

darla wrote:napirila 1,7..jbg
al kreten debeli umisljeni, valjd mu je bilo dosadno pa je dok mu ne zavrsi smjena sat vremena mene drkao..joj kako me nazivcirao..e sad opet pizdim kad ga se sjetim
al dobro je, ostala sam bez vozacke, ne bez auta ;))
...a ja pomislio nisi vezala pojas...E drotovi dortovi, pa sto nam pijanima uzimate dozvole... :D Opusteno, proce i to...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
ivon
Posts: 157
Joined: Thu Jan 21, 2010 8:44 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by ivon »

MRZIM DA KADA SAM NA OVOM SAJTI - OPĆE DISKUSIJE I NAIĐE NEKO OD KOLEGA I POČNE DA ME SMARA SVOJIM PRIVATNIM PROBLEMIMA , A VEZE ČOVEK NEMA SA ŽIVOTOM...NITI ME BRE INTERESUJU NJEGOVI-NJENI PROBLEMI DA LI JE KOLEGA-CA SKUVALA SVOJU KAFU ILI JE KRIŠOM KRADE OD NAS ,ČIJI MUŽ IMA VIŠE PARA,ČIJA ŽENA SE BOLJE OBLAČI,MA BRE MIŠA MU DA MOGU,OTERALA BI IH SVE U P.M. MADA TO PONEKAD URADIM,NE BAŠ TAKO KAO ŠTO SAM NAPISALA,ALI JASNO STAVIM DO ZNANJA DA GLUPOST NE TOLERIŠEM,ALI ETO ONI OPET...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by winston85 »

...i opet ce... I kako dalje?? Ivon, opusti se, ipak je ovo sve samo zezanje... Pozdravljam :D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
ivon
Posts: 157
Joined: Thu Jan 21, 2010 8:44 pm

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by ivon »

MA ZNAM JA TO WINSTONE,ALI U MOMENTU NAPIŠEM ŠTA OSEĆAM...NISAM JA TOLIKI MRGUD...SAMO MALO :wink: :wink: :wink: POZ.
dragance72

Re: STA NAJVISE MRZITE

Post by dragance72 »

Vozačku za pijanstvo treba oduzeti, jer da su meni uzeli vozačku za pijanstvo ne bih posle 3 meseca polupao kola :( .Dobro je što nisam ja stradao a mogao sam i ubiti nekoga. Tako...ako vam uzme pandur dozvolu najverovatnije vam je učinio uslugu da razmislite dobro za to vreme. Koliko njih je kad se otreznilo tek shvatilo da je ubilo nekoga ili osakatilo. Akohol ili droga i volan nikako. A na kraju ne uzima dozvolu policajac nego zakon samo je suviše apstraktan da bi ti sam uzeo, pa mu treba instrument da to ostvari a taj instrument je, pogadjate, policajac :D :D
Post Reply