OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

o boze...opet imam posla sa genijalcima :lol:
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by winston85 »

Param, brate opusti se, ipak sve je ovo samo zezanje... Nema razloga ljutiti se... ako gresim ispravi me...
Citao sam sve postove, znao je vudd izervirati i to dobro, ali ipak ovo je samo zezanje? No hard filings...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

ma...opet sam okrenuo rostilj u krevetu...postajem pravo dobar u tome,stvarno ne znam sta cu kad budem spavao normalno...nedostajace mi martial art.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by pepeljuga84 »

Ovako....ti Param,pa pored tebe i Djomla su ljudi koji su mi medju favoritima ,koje najvishe gotivim i volim na forumu.Iskren si do kosti i znash koliko ja to poshtujem.....
I ja se borim sa sopstvenim demonima.....kada bi se nashao ispred mene,realno,verovatno ne bih mogla da ga odbijem.
Slobodno sada neka me ispljuju....I ochekujem pitanja tipa koji kurac i shta si radila i godinu i kusur,ali misli.....tok misli se ne menja tako lako tako brzo.
I to svi oni znaju dragi moj....Ali se foliraju da su ne znam kako jaki i sl...
Poshtujem tvoju i Djomlinu borbu....Ako ikome ikako mogu da pomognem(fazon tu sam u bg/u)...javite se....
I molila BIH ODREDJENE BEZ LAZHNE I BUDJAVE PATETIKE....
Svesni smo mi svega...i te kako svesni.....
Samo,chovek se najduzhe bori sa sobom i svojim demonima....
Ljubim te i drzhi se :)
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

pepeljuga84 wrote:Ovako....ti Param,pa pored tebe i Djomla su ljudi koji su mi medju favoritima ,koje najvishe gotivim i volim na forumu.Iskren si do kosti i znash koliko ja to poshtujem.....
I ja se borim sa sopstvenim demonima.....kada bi se nashao ispred mene,realno,verovatno ne bih mogla da ga odbijem.
Slobodno sada neka me ispljuju....I ochekujem pitanja tipa koji kurac i shta si radila i godinu i kusur,ali misli.....tok misli se ne menja tako lako tako brzo.
I to svi oni znaju dragi moj....Ali se foliraju da su ne znam kako jaki i sl...
Poshtujem tvoju i Djomlinu borbu....Ako ikome ikako mogu da pomognem(fazon tu sam u bg/u)...javite se....
I molila BIH ODREDJENE BEZ LAZHNE I BUDJAVE PATETIKE....
Svesni smo mi svega...i te kako svesni.....
Samo,chovek se najduzhe bori sa sobom i svojim demonima....
Ljubim te i drzhi se :)
hvala ti pepo i isto vazi za tebe...ako i tebi zatreba neka pomoc djomla je u bg-u...to se ja sad pravim dzek preko tudjih ledja :) ...salim se,djomla je jako dobar decko a i ja sam jebiga ali nisam u blizini.kad dodjem u beograd sa duzom zadrskom javljam se tebi i marku...do tada pouno pozdrava...
jos jedna paklena i crna noc je prosla...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by winston85 »

pepeljugo bolje da si to ovako rekla; nikad necu sve, uspeti da smirim svoje demone, cak i da mogu necu sve...a???? Nema tu bre patetike, ili hoces ili neces...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Djomlanija »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VRkBYFcbnbM[/youtube]evo ti veceras za zuraju,za after after :shock:
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by Param-parcad »

sinoc je umrla na psihijatriji devojcica olga koju sam skoro upoznao kod bivse,zabavljala se sa njenim mladjim bratom.imala je 17 godina a sa horsom je pocela od trinaeste.bila je nekih sest meseci na blokatorima i nastavila nekih mesec dana da se roka pred smrt.okolnosti njene iznenadne smrti su veoma sumnjivi,naime ona je zadnjih nedelju dana provela u loznickoj bolnici kao sto rekoh na psihijatriji i po izjavama doktora umrla je od apstinencijalne krize???znao sam dosta njih koji su bili u psihijatriji i rokali se sa dopom kada im neko doturi...tako da mo to zvuci kao da pokusavaju da skinu odgovornost sa sebe...mislim da je overila jer prvi put cujem da je neko umro od krize...zao mi je svakog zivota a pogotovu tako mladog.rest in peace olga.
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by darla »

ak roditelji sumnjaju mogu trazit obdukciju..
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: OPET JA SVIRAM KOZNU FRULU...

Post by darla »

bas mi bude zao kad citam nesto takvo..jos ak odgovorni stvarno "peru ruke" , nadam se da ce ih tuziti i uzeti ogromne pare..jebes pare u takvoj situaciji, al nek dospije u medije i da se ne ponovi takvo nesto..povjerit svoje maloljetno dijete nekom i onda takva strahota se dogodi..jadni ljudi
ni ja nisam cula da se moze umrijet od krize, a pogotovo ne u ustanovi gdje bi se trebala imati adekvatna pomoc..
Post Reply