PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Post Reply
nolllexija
Posts: 2
Joined: Tue Jun 16, 2009 11:27 am

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by nolllexija »

pa sto se tice Akinetona iliti Mendilaexa meni i nije toliko losh koliko ga svi ovde pljuju!!!Zviznuti dva mendija i popiti dva piva dok se joz moze piti neshto(knedla) je shto se mene tice je sasvim ok.(meni)Pocne da se desava lepa euforijica koja ce trajati jedno dva tri sata posle toga josh dva i to je to!!!Za vece u gradu sta ces bolje,za neke veceri na kojima sam bio meniju i pivu mogu samo reci da se davno nisam tako dobro prveo,u principu meni je potpuno isto popiti dve table ili dva komada isto radi,tako da su dva tablosa sasvim ok.Koliko puta sam pitao kako se ponasam na tome i odgovor je uvek bio sasvim o.k.,dve tablete i to je to vise nema potrebe,zaista u NS se moze kupiti u svakoj apoteci cena je 230 din za kutiju od 50 kom...Nije da popularizujem Mendilex nego je meni tako,vrlo sobro znam za sve nuspojave ali ipak pricam kako je meni,raspolozenje ok,prica o.k. sve mi je ok..
i josh neshto koliko sam po sebi primetio kad se uzme previse ni blizu nije onome kako sam opisao,isto je dabla ili dva,haludze nemam nikakve od njega mada znam i ljude koji se ponasaju skroz ludacki od dva komada mnogo njih
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by AnAna_mo »

Wow!
Javi se za 3 godine kad budes u dilemi kako se najbolje skinut sa horsa!
Potpis.
nolllexija
Posts: 2
Joined: Tue Jun 16, 2009 11:27 am

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by nolllexija »

neznam kome je upuceno ovo sa skidanjem sa horsa,nadam se da meni nije vec dobre tri godine nejasem nikakve zute konje
User avatar
Shomer
Posts: 12
Joined: Mon Jul 20, 2009 3:28 pm

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by Shomer »

Ja sam to uzimao pre jedno 10 godina i - GROZNE LI DROGE JEDNE ODVRATNE :snakeman:
Things that don't kill me can only make me STRONGER
User avatar
unique_
Posts: 46
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:13 pm

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by unique_ »

BOBAN wrote:Pozdrav Tuzna,ja sam uzimao akineton i artan kao terapiju jer su mi kao doktori dali neke dijagnoze od kojih nema nista.Kao narkoman sam ih zloupotrebljavao i to sam akineton uzimao intravenski zelim samo da ti kazem da ostavlja rupe u glavi i ogromne posledice na mozak mnogo vise od ostalog sranja.Bezi od te potrebe da bilo sta znas o ovom leku.pozz
zar nisu akineton,artan i mendilex isti lijekovi,samo od razlicitih proizvodjaca?!
Uspjela sam!!! :)
on_23
Posts: 50
Joined: Tue Mar 28, 2006 6:33 pm
Location: prishtina

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by on_23 »

unique_ wrote:
BOBAN wrote:Pozdrav Tuzna,ja sam uzimao akineton i artan kao terapiju jer su mi kao doktori dali neke dijagnoze od kojih nema nista.Kao narkoman sam ih zloupotrebljavao i to sam akineton uzimao intravenski zelim samo da ti kazem da ostavlja rupe u glavi i ogromne posledice na mozak mnogo vise od ostalog sranja.Bezi od te potrebe da bilo sta znas o ovom leku.pozz
zar nisu akineton,artan i mendilex isti lijekovi,samo od razlicitih proizvodjaca?!

mislim da su iste akineton , artane , mendilex... samo fabrika koja proizvodi , inace gledaj genericko ime treba da bude Biperiden !?
on_23
Posts: 50
Joined: Tue Mar 28, 2006 6:33 pm
Location: prishtina

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by on_23 »

Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 2:00 am, edited 1 time in total.
dragance72

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by dragance72 »

Au, artani su ludilo kakve sam imao ludila par puta na njima pre jedno 10 ili više godina. Užas! Rašire se zenice pa ništa ne vidiš u mraku sav sam se izrazubijao o zidove(nije bilo struje!) pa sam krenuo mašinu za veš da iznosim iz kupatila pa kad me otac pitao šta radim ja odogovrio, kao da je to sasvim normalno: pa moram da ubacim u bus pa ću 47-com do slavije pa ću onda na trolu da odnosem u Beogradjanku hahahah...i tu mi je zalepio šamar uz konstataciju: opet si nešto uzimao majku ti j...m. :lol: :lol: A tek kolektivni tripovi, neko moje društvo, zastali svi ispred neke bare i niko ne mrda sat vremena, traže čamac da predju jezero :lol: :lol: zamislite taj kolektivni trip. Strašno. Ma..bilo je ludačkih tripova kao kad sam sa drugom hodao ulicom a sve mi kao na filmu sneg nekako usporeno pada, kao da nisam iz te priče, a ja mazim mače i drug me ubedjuje da nema mačeta ali džabe dokaži ti meni na artanima.. :D A akineton sam jednom uzeo popio iz ampule sa nekih 5 piva i doveo nekog čoveka kući a prvi put ga video a on uz to se "izvnuo" u moj dnevnoj sobi a ja na spratu zaspao u svojoj. A kad su me moji pitali ko je ono dole ja rekao da nemam pojma..hahah..ma od tada u principu bežim od halucinogena. Ja čak ni ekstazi nikada nisam hteo da probam jer sam generalno čisto opijatski tip. Travu sam pušio samo u vreme bombardavanja intenzivnije inače me isparanoiše odmah hoću kući i da legnem, noge su mi teške ma.. nisam ni za šta. Što se tiče knedle to je tačno. A vene nekako požute od artana ne sećam se da li je od akinetona isto. A seks haha svo vreme imaš osećaj da doživljavaš orgazam a orgazma nema..mada..hmn..može se čovek i zajebati tako :D :D
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: PITANJE-ČEMU SLUŽI AKINETON

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:59 am, edited 1 time in total.
Post Reply