marihuana ili izopaceni svijet

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: marihuana ili izopaceni svijet

Post by Param-parcad »

ti ko da opisujes apstinenciju posle heroina...ne secam se da sam ikada imao takve krize iako sam na pocetku svoje karijere pusio par godina od jutra do veceri...jedino sam imao malo problema da zaspim.
lacontra
Posts: 13
Joined: Thu Jan 14, 2010 7:01 pm
Location: bih

Re: marihuana ili izopaceni svijet

Post by lacontra »

Mozda zato sto je dugo konzumiram...Nisam nikada u zivotu ni probala heroin...Mnogo ga se plasim...
Zato se i tako glupo osjecam...dijelim neke osjecaje i iskustva sa ljudima ovdje a ja navucena na marihuanu?! Pa hahaha ko se jos navuce na marihuanu, i ko je jos cuo da je neko imao fizicke krize zbog nje ili izgubio prijatelje, uvenuo, sjebao porodicu...?!
Mozda je problem u meni, u mom poimanju stvari oko mene; mozda ja nisam narkoman nego teski depresivac, mazohista...?!
Da li je marihuana droga???????
Jump or die!
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: marihuana ili izopaceni svijet

Post by Param-parcad »

lacontra wrote: Da li je marihuana droga???????
ma joook!mara je ukrasno cvece koje mozes i sad u indoor varijanti da gajis...
lacontra
Posts: 13
Joined: Thu Jan 14, 2010 7:01 pm
Location: bih

Re: marihuana ili izopaceni svijet

Post by lacontra »

:) cuj jeste??? :)
Drago mi je da smo to rijesili, posto kada pitam druga koji radi u centru za odvikavanje za pomoc, on se pocne smijati...
Kada se raspitujem za neke komune ili slicno, pocnu mi se smijati...
Vjerovatno mi se i vi smijete....
ps. (Koji smajlic ovdje predstavlja cinizam..?)
Jump or die!
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: marihuana ili izopaceni svijet

Post by preispitivac »

lacontra wrote::) cuj jeste??? :)
Vjerovatno mi se i vi smijete....
ps. (Koji smajlic ovdje predstavlja cinizam..?)
Imam neki isti osecaj...
Jurim rep
on_23
Posts: 50
Joined: Tue Mar 28, 2006 6:33 pm
Location: prishtina

Re: marihuana ili izopaceni svijet

Post by on_23 »

lacontra wrote:Mozda zato sto je dugo konzumiram...Nisam nikada u zivotu ni probala heroin...Mnogo ga se plasim...
Zato se i tako glupo osjecam...dijelim neke osjecaje i iskustva sa ljudima ovdje a ja navucena na marihuanu?! Pa hahaha ko se jos navuce na marihuanu, i ko je jos cuo da je neko imao fizicke krize zbog nje ili izgubio prijatelje, uvenuo, sjebao porodicu...?!
Mozda je problem u meni, u mom poimanju stvari oko mene; mozda ja nisam narkoman nego teski depresivac, mazohista...?!
Da li je marihuana droga???????

Ne bi marihuanu nazvao drogom ! nije droga , naravno ako je to za tebe,ako ne onda jeste droga!! ?? ima osoba koji bolje podonse LSD nego marihuanau !!! dosta puta sam video kao se ljudi gube realnosti od jointa jednog , kao da su na LSD !
ja pushim marihuanu evo 10 god , marihuana pripada grupi , psihodelcnim drogama pa zbog toga ne moj nikada da usporedish marihuanu i DOP ! to su dve razlicite dimenzije ... kod nekog marihuana radi dobro, a kod nekog NE !
kod onih koji ne radi dobro , imaju velike poslednice , depresija , panicne napade , paranoja i sve to ... vishe nego fizicke krize od dopa !
ja sam probao heroin dosta puta , ali hvala bogu nisam se navuko !
pazi na marihuanu , ja pushim 2-3 jointa dnevno , ujutro obavezno , preko dana i pre spavanja ono kada matori legnu otvorim prozor muzika , joint i sve opushteno ...
znam i takvih slucaja kako su ljudi skroz upropastili sebi zivot , poslednica marihuana :!:
ja pushim evo 10 god i osecam se ok , mada ima tu i loshih perioda ...
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: marihuana ili izopaceni svijet

Post by PROČITAJ ME »

Ćao ma niko ti se ne smije... naravno daima kriza od vutre, meni se to nekada davnoooo dešavalo.
Čak sam znala ponekad i pasti u nesvjest..... tačnije iz bandaka u nesvjest.. hehhehee..... ali to se obično dešavalo ljeti kada su velke vrućine.
Reci koliko dnevno ispušiš djointa. :?:
Šta msliš da pokušaš lagano smanjivati......
pozdrav od Jace.
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: marihuana ili izopaceni svijet

Post by sanela »

on_23 wrote:

Ne bi marihuanu nazvao drogom ! nije droga , naravno ako je to za tebe,ako ne onda jeste droga!! ??
Ja ne znam jesam li glupa, ali ja sam tri puta pročitala ovo što si napisao, ali ne mogu da skontam šta si htio reći. :rolleyes:
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: marihuana ili izopaceni svijet

Post by Param-parcad »

covek je u par reci posluzio kao primer ljudima koliko marihuana steti kao droga...bravo.klap-klap-klap(simulacija aplauza,mada moze i pljas,pljes,pljus)...jasno k`o dan :)
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: marihuana ili izopaceni svijet

Post by preispitivac »

Odlican primer, hehe :). Nesto sam sinoc gledao lika koji se naduvao, ja iskulirao - ovo mi prvi "bliski kontakt" sa vutrom otkad "apstiniram", proslo je lakse nego sto sam mislio da ce. Cini mi se da nisam nesto propustio (gde mi je ovaj stav bio zadnje 2 godine?!) a do sad sam svaki put poklekao kad je u blizini - i kad sam se kulirao bezao sam od trave pa kad naleti, zvekete...Lepo mi jutros, nema one kiseline u glavi, misicima, ja to zovem "zeleni osecaj", pijem kafu i naspavan sam a zdrav i misli mi bistre. Joj miline....zivot je lep :)
Jurim rep
Post Reply