CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

vudd wrote:Vidi stvarno,(Psy-svaka cast...)
...Ko smo to MI?Sta je smisao?Da li postoji trinaestopalacno crijevo...?Da li se to nesto ''pooshi...''ili je magla napolju?

To ti kažem.. :smoke:

Danas neki ružan dan, kiša pljušti, ne mož' iz kuće izaći .. Vetrina duva a uz to je i mnogo hladno.. Najružnije doba godine..
A ja bez posla!! Aaaaaa, smorila sam se kući kao... bruka!!
Ali dobro, bar mi je momak tu.. bude on kod mene tako, po 2-3-4 dana, pa onda ode kući na 1-2 dana, pa opet dodje i sve tako.. kako mu neki poslić dozvoljava.
Ali će se uskoro i to promeniti, kad ode u tvorza...... tako da sad kao gledamo da što više vremena provedemo zajedno, pa zato ja ne mogu ovo vreme da iskoristim da odem malo do Novog Sada, do mojih nego moram da sedim u kući i.. tako to.
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Zona Sumraka »

samo da obavjestim ekipu sa foruma (posto vidim da neki salju requests), da zona sumraka fejsbuk profil uopste nisam ja...neki genijalac je po svemu sudeci dosao da brilijantnu ideju da napravi moj profil i pritom jos navede i moj licni e-mail kao kontakt...
majmune, get a fucking life...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

saša-ex wrote:Legendarna scena, lik se zove Peter Carsten, ko klinac sam se kenjao u gace kad ga vidim
reci kakav gabor...xexexexexe :D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by anfakabl »

Zona - hahaha, ne mogu da verujem! cccc, kakvih likova ima, ljudi su stvarno zaludna bića.
Adam, dečki.hr je puno bolji od gay-serbia. A i tamo ti se neće niko rugati, čak će cičati od oduševljenja na izveštaje o šopingu.
Samo nemoj da kačiš fotke sa ženskadijom, to ne vole, ako nije Karleuša. :D
Mani ove narkomane, to je sve drogirano, ili besno što nije drogirano. Zavist da ne pominjem.

Mala pauza u divljanju, Badnjak je srećom tek sutra.
Ledene kiše padaju, limene trube duvaju.
Pozdravljam ekipu.
all that I want is to play
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Danas je ''Tucindan''(ovde tako kazu)pa divljanju nikad kraja :) Mozda sam lose preveo znacenje i bukvalno se primio,ali...Nije lose.
'Ocete slike? :)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by anfakabl »

ajoj Tucindan! ccc, umalo da zaboravim, dobro je da dođoh na forum. Ništa, odoh u birtiju, kažu valja se biti dobar na Tucindan.
(daj slike - ali nemoj u onoj staroj jakni)
all that I want is to play
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Zona Sumraka wrote:samo da obavjestim ekipu sa foruma (posto vidim da neki salju requests), da zona sumraka fejsbuk profil uopste nisam ja...neki genijalac je po svemu sudeci dosao da brilijantnu ideju da napravi moj profil i pritom jos navede i moj licni e-mail kao kontakt...
majmune, get a fucking life...
hahahahahaha
ne mogu da vjerujem :)
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Joj, pustite više Adama :) vudd, anfakbl
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

sanela wrote:
adam* wrote:
tess wrote:zar se kod Vas u Vojvodini ne kaze"kera koja laje ne ujeda"Velika je razlika izmedju seljaka sa crnim ispod nokata,prljavih ruku i seljacina u armani odelima koji cimaju pijane klinke za fotkanje i onda se hvale da su zobnaticki pastuvi,a slike ovih mucenica kace po netu.Jebac-presretac.Dal rage ikad shvate koliko su daleko od lipicanera?Izgleda da ne,jer da shvataju cutale bi i hasale zob i seno.
p.s. Seljak=covek koji zivi posteno od poljuprivrede.,seljacina=karakterna osobina. Rade Serbedzija je to malo drugacije rekao u filmu "variola vera",ali je isto mislio.


A sta ti prdis sada?
Ko si ti majke ti?
Ja tebe nepoznam'
Ti si muzijak ili zenka....jer vidim da si stoka....mmmmm?
Sta ti drobis....ko je tebe pitao za zdravlje?
Nemoj da mi stajes na zulj.....spalicu i tebe.....Beograde selendro najveca na balkanu...mi Suboticani smo za vas tamo....kraljevska loza...o cemu ti pricas...ja koliko znam se tebi nisam obratio nikada jos u zivotu.....
Spalicu te stokoooo.....i bice mi zadovoljstvo....vec mi je krenula voda na usta...a to veruj mi nije dobro za teebe....bilo ovo muzijak ili zenka......bices garav.....aj sad....rep pod guzu....i u rupu iz koje si izmileo.....pacove.
Samo da znas ja nikada u zivotu nisam muvao zene.....jako retko...moze na prste jedne ruke da se izbroji....ja sam ti muska kurva takoreci.....tako da ova tvoja prica je ziva smejurija......mislis da ja mogu da nekoga koga ne poznajem nagovorim da me lize samo zato da bih slikao i hvalio se time......mucni malo glavom....logika ~ nista vise...samo malo logike ti treba da provalis sve.
Hahahahhahaha.....ja da nekoga cimam za fotkanje.....koliko sam se danas nasmejao....pa ovo je strasno...i koliko svaki moj post izaziva reakcija....pa ja uzivam u ovome jbte.....bas sam tako zanimljiv?....mmm>?
znao sam da jesam....ali bas toliko.......i sam se cudim.
Aj.....paljba sada....pacove Beogradcki.
Adame, stvarno si previše počeo da vrijeđaš ljude na forumu.
Ovo je upozorenje pred ban.


Sanelcse.....ti si kod mene polozila...rekao sam ti.....nemoj vise da mi se odbracas.....a ponavljam:"VREDJAO PRVI NISAM NIKOGA....." TAKO DA BUZZ OFF.....OD MENE.....ljut sam na tebe...jako........jedino na tebe i mogu biti ljut jer si ti tu kao "normalna" i glas zdravog razuma......dajjjjjj.....zaboravi...i okani me se.....e sada ako mislis da je ovo uvreda pa ti mene lepo banuj......ali da nisi ispala fer ti je ciljenica.....a ove ponude za druzenje....NECU DA SE DRUZIM S NIKIM.....CAOOOOO
cucla cucla cuclica
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Zona Sumraka wrote:samo da obavjestim ekipu sa foruma (posto vidim da neki salju requests), da zona sumraka fejsbuk profil uopste nisam ja...neki genijalac je po svemu sudeci dosao da brilijantnu ideju da napravi moj profil i pritom jos navede i moj licni e-mail kao kontakt...
majmune, get a fucking life...

Ako mislis da sam to uradio ja grdno si se zajebala.......stvarno ne razmisljam o tebi vise...a kamoli da se mucim i pravi tvoj profil na FB.......dajjj....a garant mislis da sam ja GARANTTTT.....glavu dajem......kunem ti se majkom svojom koju najvise na svetu volim :"NISAM JA" pa ti vidi.....misli sta hoces.
zdravo....ni s tobom vise nemam sta da pricam a kamoli ti pravim prifil.....smesno....to bi me ponizilo al...ono.....do jaja.....da se bakce s nekim ko me izdao kao prijatelja zbog kite i mog egzibicionizma.....uzas.....a kao zivis u liberalnoj sredini....iiii molim te...nemoj pokusavati da mi se obracas.....plzzzz...ako toliko mozes da me postedis....jer ne zelim vise da te cujem nikada u zivotu da mi se obracas.....i ti si polozila.kod mene.....
zdravo
cucla cucla cuclica
Post Reply