CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

Uspesno prevazidjena prosla noc.Ja preziveo,nije da sam bas svezi Tess,al sad kad otspavam,do veceras ko deckic.Spreman za nove pobede.Koja je to prevara ta nova godina.Danas u Bgd-u przi sunce ko u LA jbt.Dal mi zbog toga zuji u usima? I da smucilo mi se cestitanje nove godine i grljenje i cmakanje uludo.Aj laku noc.
dal' mi steti droga leti?
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Param-parcad »

najgora nova godina do sada...napio sam se sinoc i bio kuci...kao najgora slepina,odspavao sam par sati i ust`o lud.srecna nova godina i vama...
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Pawa »

Htela bih da svim ljudima sa foruma pozelim sve najbolje u Novoj godini.
Želim vam pre svega puno zdravlja i snage da istrajete u svojim borbama.
Pozdrav za sve.
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

ne mogu da spavam
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Kud se dedose silni forumasi?
Zajeban je Novak...

Tinka,sestro...reci.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dsFbvG43_Uw[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by tess »

eee cigane majstore!Ti znas sta je tuga,ti znas sta je bol,sipaj mi alkohol.... I'm stil alive! Tinka i dalje ne pokazuje znake zivota. Param kakva je bila repriza ng?Jel bila opet ista ekipa?7474 jel si zaspao napokon u novoj?
dal' mi steti droga leti?
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

dje si tess!!

ma spavam sat vemena onda tri sata rovim po kompu, frižideru...

nem pojma koji mi je!


NG dočekao sa gospodžom.. uvalili dete kod nekih prijatelja, tamo se malo fensirali šampanjcem i onda otišli na Trg. slušali Idijote, pre toga džuskali u Porti.

opet propustio Lollobrigidu.. jbga, to mi je jedna od kletvi.. ma koliko EXITa posetio, ma koliko koncerata pomišljao da vidiš, nikada ih nećeš čuti, luzeru..
eto!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

Pozdrav ekipa.. Uzvraćam Novogodišnje kletve i želim svima sve što žele sami sebi!!

Meni je bilo.. pakleno.. vi ste mi bar braća i sestre pa vam mogu sve reći.
Sad mi je pegla da kuckam toliko, imaćemo kad..

Sve u svemu, svima sve naj bolje i najkvalitetnije!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by darla »

I ja zelim sretnu Novu svima...
A osjecam se predobro...
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Sretna Nova Godina Svima.....i Zelim vam sve najlepse u zivotu....SVIMAAA....

Ja sam se proveo Loodo.....hahhhahahaaha.....bio sam u nekom nasem Fancy Clubu...(CODE).....ok mesto.na dva sprata....dole discoteka i tehno gore fancyclub i tamburasi.....nema sta-svedcki sto...ali ono...pravi....s kavijarom i lososom i svakojakim skupim glupostima=sve sam probao-he he....ok smisljeno.Ja poznajem gazdu jer sam radio za njega pre kao DJ pa sam dobio karte besplatno....jebeno je bilo skupo..nije ni vazno to.
Svasta mi se izdesavalo:posvadjao se s devojkom...pa me napala neka mala koju znam onako iz vidjenja,i tako...vukla me lizala celu noc.....jojjjj vi zene kada se usvinjite(napijete) pa to muskarac nema sanse da napravi....sve u svemu ja sam se provem SUPERRRR......najeo se vrh hrane(kavijar je fujjj), slatkisi Becki(posto je gazda iz BEca).....ma...vrhunska zabava stvarno.....cudno je da mene nesto zadovolji jer sam toliko toga prosao da strasno,nista mi nije zanimljivo vise.....OVO JE BILO RECIMO OD 1-10........8,5...bilo bi 10 da nije bila tuca i suzavac.......krv na sve strane.....dole u discoteci....ali ja sam na kraju pobegao s ovom malom kuci....da me lize...i tak.....OK se zavrsilo sve za mene bar(i za nju=Mahahhahhahahahahaha)
Moje Armani odelo mi je unistila ova mala jer je toliko toliko talasala s casom da strasno....ma nema veze,sutra pravac hemiska cistiona.
MA.......sve ok...jebes odelo...ja sam dobio sveeeee....nadam se da se neko proveo bar upola kao ja....a mislio sam da ostanem kuci....u 22h me pozvala ova moja(sada bivsa) da dodjem tamo u Code...pa reka :"aaajjj idem" posto sam rekao da necu da idem nigde...i eto.....na kraju je dobila nogu...jer se folirala i dramila sto se poljubim s nekom devovkom koju poznajem(ali onako normalno u obraz....)...ma....eee. toliko je ljubomorna da strasno....i eto joj na kraju...na kraju sam stvarno to i uradio...da je samo malo istrpela to ljubljenje u obraz bilo bi sve OK ali za sveki taj poljubac ja sam morao da slusam litaniju....kao:"Kako se ja ne ljubim s nikim nego se samo pozdravim" jer njoj je to kao fujjj.....pa jbte...ne mogu da sklonim glavu kada mi neko pridje i krene prema meni da me poljubi....kakoooo???? KAko to da isqliram?Nema sanse....samo eto...oonaaa ttoooo neeee KAPpppIIRaaaaa i zdravoooo.......eeeee....ne zanima meeeee/danas me zove da mi se izvinjava i place kako sam mogaoooo da se ljubim s ono malom kravom....jer jal' ona je sve to gledala i na kraju otisla.....sta cu joj ja......i danas sam joj rekao....:"BOLJE DA SMO BILI KOD MENE KUCI-LEPO SAM TI REKAO A TI NEEEE = HOCU U CODE......pa eto ti code onda" ko te jebe.....ja vise necu......hvala bogu...imam sta da jebem...to mi je bog dao pa makar gde se nasao ja cu naci nekoga.....takav sam i cao....harizma.ili ne znam...a nisam bog zna kako lep....mislim ima 100 puta lepsih frajera...od mene...ja sam recimo prosek....ali imam pricu....to da.....jebeno imam pricu za vas zene....i to savrsenu.ali za svaku....bukvalno za svaku..retko koja ce meni reci :"eee Aj odjebi=dosadan si"
Eto....to je to......
Pozdravljam vas jos jednom puno i sve najbolje ekipa.
Naravno bez par slikica ja ne mogu....nadam se da necete zameriti.
Caoooooooooooooooooooooooooooooooooo

Ovo nije baš mjesto za ovakve slike Adame. by forum admin
cucla cucla cuclica
Post Reply