I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: I poslije njega...ON

Post by sunrise »

joj,di mi danas spominjes NUTTE
imam ih dovoljno oko mog muza
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: I poslije njega...ON

Post by berliner »

sunrise wrote:joj,di mi danas spominjes NUTTE
imam ih dovoljno oko mog muza
Ta ce nutte oko tvog muza,zar mu nisi ti dovoljna?
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by NaughtyButNice*** »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=g7ZuiI2lhrc[/youtube]



Ehejjj vudd ...
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Neko napisa:'' da mi je vudd-ova nekvalitetna apstinencija samo da se naspavam''...cccc


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tcMHwrbQQkU[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Ureko te veštac :)
all that I want is to play
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

:D Antihrist jedan bezdusni,dje ce mu dusa...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Definitivni zakljucak...vudd je luzer.Onaj hibridni,de luxe...Ljudi se raduju necemu,smiju se,uzivaju u ogovaranju,u ''reality show''emisijama...ljudi se dive bmw-ima,konjskim snagama,novim jaknama,zimovanjima...Izgleda da se nesto pojebalo kod mene po tom pitanju.Izvlacim pretpostavke, kad bih se sasio nekim dopom...i to mi vise na kurac ide.Nista ne valja...
Petak,vikend...Forum pust.Ljudi se zajebavaju,odlaze negdje,neko u apstinenciji uziva u novootkrovenju zivota,neko kljuca u masi...Ja ,pizda, nigdje nisam....Jebiga...
Jedva dvocifren broj kad je u pitanju IQ,ipak... mislim da je ovo prevelika kazna i za glupsona poput mene...
Ne mogu da budem biljka vise ,poludjecu jebote...
Naleti ludila ponesu,i u sekundi izgleda jednostavno...''Ma jebem ti i mater i apstinenciju i gonite se u picku materinu i vi i ja....
''Jebite-si-mater'' sindrom koji je meni dosta puta u zivotu davao osjecaj slobode i bjeg preko granica normalnog,realnog...Znas da ides direkt u sranje,svjesno...i srecan si

Sad se takvi naleti pojave ali istovremeno uguse faktima,cinjenicama da imam djecu i odgovornost.
Koji je to teret,covjece...Imati odgovornost,a ne uzivati ni sekunde u ovom nazovi normalnom i str8 zivotu.Gledati one pocetnicke uspjehe djeteta,a ne moci iskreno se radovati...
Shvatio sam da nisam osoba koja treba imati porodicu.Ne zato sto sam egoist,nego sto nisam sposoban biti normalan,ziv.Nije to moj put.......
Nezadovoljan covjek ostavlja trgove na svakom i svemu sto ga okruzuje...Mene to boli

Dijete u prvom razredu osnovne,kad razmislja o samounistenju,samoubistvu....Ne moze takav covjek biti ''normalan'',pogotovo stari konj...Nikad!

Zajebano je poslije Mister Bown-a...Koliko god smajlica i fraza ''saljem ti pozitivnu energiju,kurac-palac'' kacili,nista vam ne vjerujem :)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by Param-parcad »

vudd wrote:Koliko god smajlica i fraza ''saljem ti pozitivnu energiju,kurac-palac'' kacili,nista vam ne vjerujem :)
hehehe,bas tako.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by anfakabl »

Sinoć se slavio rođendan Jozefa K. Bilo je očekivano da se pije što više, jer društvo je bilo malo ali odvratno, a cuge kakve hoćeš.
Negde oko ponoći neki su plakali nad sudbinom Vase Ladačkog, neki se drpali u ćošku, a ja se spremala u besmislenu raspravu o Vojvodini - povijesnoj teritoriji, moj dragi nam tražio jakne da pođemo kući. Dobro je došlo. Na putu kući sam se ubacila u fazon kako sam ovako nezadovoljna jer se ne družim sa ljudima koji me poznaju. Da, da, oni koji znaju pravu mene, pa bih se osećala dobro, onako opušteno...e, da je moja ekipa, mi bi...mi bi...jbg, morali bi se zgaziti od radosti što smo zajedno. A posle...štaš drugo, jbg ubi dosada.
To je bio taj klasični izlazak među ljude, tzv. intimna casual atmosfera, da se ne guramo više po kafićima, klubovima, to je za klince i drogeraše.
Ne samo da je dosadno, već je toliko bezveze da se ružno istrošiš ne radeći ništa. A ove druge varijante - stara ja sa "mojom" ekipom-su previše pogibeljne :)

A sindrom "jebite-si-mater" mi je itekako poznat, kao i osećaj koji ga prati. Ma jebite si mater, odoh da se sjebem :) . Užas.
Mislim da sam još kao klinka skontala da me skoro podjednako ispunjava kada uradim nešto dobro ili nešto loše. Trebali su me mlatiti da skontam.
all that I want is to play
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: I poslije njega...ON

Post by AnAna_mo »

anfakabl wrote:
Ma jebite si mater, odoh da se sjebem :)
:prayer: nisi mogla bolje opisati.
Potpis.
Post Reply