Šta biste bili da nije bilo dopa?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

ovo ce mozda ispasti glupo nekome, ali ja mislim da je moj zivot sada puno zanimljiviji i bolji nego sto bi bio da nikada nisam dosla u doticaj sa dopom. Radi svoje ovisnosti sam zivjela u Americi, Engleskoj i jos par mjesta po HR. Sada sam u Londonu, idem na fax za koji nebi imala muda da nisam bila na dopu. Da nisam dosla u doticaj sa drogom vjerojatno bi zivjela i dalje kod kuce, zavrsila neki dosadni fax i radila u kancelariji. A sada sam u Londonu, studiram modnu fotografiju, putujem po svijetu i opcenito se vise zabavljam... Dali bi u sebi bila sretnija da sam ostala doma, to neznam... mozda.. Ali da biram, opet bi sve napravila isto.
Ovisnost mi je otvorila oci, vidjela sam jad i bijedu, ali bome i drugu krajnost, vidjela sam da svijet nije previse bijel, ali niti previse crn, mislim da sam sada bolja osoba. A sto sam putem pogazila puno svojih obecanja, jebi ga.. ne mozes jebat da ti ne udje.
Ma sve u svemu, nebi se mijenjala...
User avatar
Džoni
Posts: 12
Joined: Fri Apr 15, 2005 1:16 pm
Location: Twilight Zone

Post by Džoni »

Nije to glupo sve je to skola al ja nemam sta da kazem na ovu temu jer nisam nikad visio o dopu niti ce se to desiti, iako su razne supstance uz mene vec 12 godina isto tako ne bih nista promjenio sto se toga tice.
Kada bih mogao sve iz pocetka promjenio bih mnoge druge stvari, iskustvo sa raznim drogama sigurno nije jedna od njih.
:wink:
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Post by oxo »

ma da i ja mislim da sam postao mnogo bolji covek od kako sam probao pajdo.Hvala onome ko mi ga dade :shock:
User avatar
Džoni
Posts: 12
Joined: Fri Apr 15, 2005 1:16 pm
Location: Twilight Zone

Post by Džoni »

Ironija sudbine a niko je ne konta :lol:
:wink:
roby
Posts: 14
Joined: Wed Jun 01, 2005 9:52 pm
Location: brčko

Post by roby »

Definitivno bih bila nešto drugo!
Uvijek sam bila ambiciozna i voljela sam mnogo da čitam,i čitala sam ali nisam mogla završiti faks jer u stondu nisam mogla ništa zapamtiti.
Droga me baš sj...la.Izgubila sam 10g. u magnovenju ili stond ili kriza.
Izgubila sam zdravlje,prijatelje i još dosta toga vrijednog.
Jedina dobra stvar koju sam dobila zbog droge je to što sam završila u komuni gdje sam stekla prave prijatelje i upoznala Boga i sad se trudim nadoknaditi izgubljeno.NIKAD NIJE KASNO ;-)
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

E ja zaista ne znam sta bi sad bila...hm.. nemam pojma..
ali dobra sam sebi i ovako sad kakva i jesam :wink:
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Kad porastem bicu T.V.Sudbina je takva-mi smo odabrani da budemo junkiji,a š.b.b.k.b.b. je teoretsko pitanje.Mozda bih bio dr.,a mozda i sada postanem to.Niko ne zna sta donosi sutra
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

styx,jes' ti siguran da ''smo mi odabrani''...ili smo, moze biti ,mi odabrali?
a ovo sh.b.b.k.b.b :-D je bas...hmm..''retro'' :wink:
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Naravno da smo odabrali probati,a ne navuci se.A retro sto da ne?Ali nisi se osvrnuo na kraj poruke(pozitivni dio) jer nisam mislio da budem neki"pametnjakovic".Iskreno-volio bih da nisam ni vidio nista od droge,a za"biti nesto"nikad nije kasno,jel'de?A mogao sam biti( i hocu) nesto vise nego obicni junkie.Tebi zelim sve sto i sebi-sve najbolje u zivotu(ipak mi nismo olos).
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

obratiLA sam paznju i na taj deo... ;-)
naravno da,uglavnom, nismo olos(osim kad to zelimo da budemo..a puno je olosa i medju onima koji nisu junky-ji,koji su ''nesto'' 8) ,a opet,ima i onih koji misle da je ''narkoman'' takodje neka vrsta delatnosti..itd,itd.
i tebi sve najbolje!
Locked