ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by tess »

mi Cigani,svi umemo....
dal' mi steti droga leti?
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Mauriko »

Pesma je jedno, realnost je drugo...
Who dares, wins !
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Vlado_M »

Dabogda ti djevojka navijala za Partizan, a ti isao da gledas utakmicu kod nje noseci sal Olimpijakosa oko vrata :)... Fakat kletva.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by tess »

Vlado_M wrote:Dabogda ti djevojka navijala za Partizan, a ti isao da gledas utakmicu kod nje noseci sal Olimpijakosa oko vrata :)... Fakat kletva.
kletva za grobare,a nama vrlo poznata situacija. Kakav sam ja imao dupli Olympiakosov sal,mnogo lep. Mauriko dodji u subotu da vidis realnost na topciderskom brdu i okolini.
Last edited by tess on Fri Nov 27, 2009 12:30 pm, edited 1 time in total.
dal' mi steti droga leti?
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Mauriko »

Pao je i slavni Olimpijakos... Da voooolim crno-beleee ponosno kazem svimaaaaa, vooooolim to slavnoooo imeeee i divim se samooo njima....

Dosao bi ja, al sam ispao iz fazona... Nisam propustao skoro ni jednu tekmu od svoje 12-13... sve do pre 2-3 godine...

Zakleo sam se pred juznom tribinom da na nju necu krociti dok je Zeka u upravi ( to je bilo posle utakmice sa Petrzalkom :-D , kad nas je izbacila u trecem kolu Lige sampiona )... Promenila se uprava, al ja i dalje ne idem...
Who dares, wins !
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by anfakabl »

gde bre da ideš na Kokošinjac i to na južnu tribinu, mojne se blamiraš
dobro si to uradio čoeče
all that I want is to play
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Mauriko »

A ne, najbolje je da idem u najvecu rupu na Balkanu, a?
Who dares, wins !
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Stadion grobarski

Post by anfakabl »

A jeste brate, stadion vam je najveća rupa Europe, ali daće Bog, izgradićete bolji.
U novom veku, nadam se.
all that I want is to play
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by tess »

stadion jna,puj za moju kucu nije! A ovi huligani iz fotelje sto znaju realno stanje na stadionu i utakmicama su najaci.Puni iskustva i uvek najvatreniji,ali iz fotelje. Pustio bih ti sad "roze-poze"(novine za sedenje)da umem,ako imas zelju uradi to sam,dobra stvar.Da vidi cika njofra samozvanu stoku i ostale u klubu koji je osnovao i odredio mu boje(podseticu da je njofra promenio klupske boje u crno-bele) prevrnuo bi se u grobu.
dal' mi steti droga leti?
Mauriko
Posts: 190
Joined: Tue Oct 07, 2008 6:11 pm
Location: Beograd

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Mauriko »

Najveca rupa na Balkanu = Marakana... rupa u pravom znacenju te reci... Kad god silazim niz tribinu, tripujem da ce lava svakog casa da izleti...

Tess koji je tebi k..... Ko ovde prica o huliganima??? Ti mi reci ko sam ja... Strasno... Sto si nervozan ???

Pusti ti Partizan i ko ga je osnovao, to je najmanje bitno sad... Gledaj u svoje dvoriste...

Bas me zanima da li ces se posle tekme javiti na ovoj temi.....

Ti si sigurno neki zajeban huligan... bolje da te se klonim... hahaha.... Mora da si isao na svako gostovanje po Beogradu.... uuuuu
Who dares, wins !
Post Reply