YugoStar

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

Ma kakav ponos ?!

Ovde se radi o imputaciji i laznoj optuzbi.

Ponovicu jer me boli ne istina.

Nikome i nikada nisam dao,prodao ili na bilo koji nacin omogucio uzivanje Opijata ili tableta koje su zabranjene davati ili prodavati!
Nikome i nikada nisam sugerisao ili navracao,podsticao da prihvati lijecenje bilo kojim substitutom!

Ovo gore napisamo,veoma lako kroz materijalne dokaze mogu i dokazati !

Ti me PROCITAJ ME dobro znas.Isto tako znas da nisam sklon navracati ljude na ZLO.

Zasto se ovo desilo da me neko proziva i u cemu je fol da sam ovako uznemiren,ko stoji iza sve ove price,saznacu.

PS: Lazna optuzba se Krivicno tretira!
Last edited by YugoS on Sun Nov 29, 2009 8:26 am, edited 1 time in total.
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: YugoStar

Post by PROČITAJ ME »

Pa ok Yugo, iskreno govoreći mene nisi nikad ni nagovarao niti išta slično tome..... dalje ne želim da ulazim u neke optubžbe...
ma znaš mene šta me briga... samo sam prokomentarisala da je Sale lik ok.. i to je to... pozzz...
i što to sa rezervom ti PROČITAJ ME.. kad me znaš dobro.. Jaca...
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

Izvini Jaco.

Pa to sto Sasha-Ex radi i kako djeluje je stvar kojoj skidam kapu.To sam vise puta i napisao,kao i da svu tu njegovu pricu o pomaganju ljudi i sam nacin duboko postujem i cijenim.

Ta metoda lijecenja i izljecenja je nesto naj bolje.Pa koja budala bi pisala da to nije tako,osim Ovisnika koji se otvoreno ne zele lijeciti.

Ja bih prvi bio naj naj sretniji da mogu tim putem,da apstiniram bez i jedne jedine tablete ili psihoaktivne supstance.
Da normalno zivim i budem funkcionalan i sretan.
Sasha to zaista i jeste,jer ga i licno poznajem.To sta on prica i pise je upravo tako.

Ja ne mogu tim putem,nemam hrabrosti ni muda da se suocim sa nekim mojim problemima i rjesim iste tom metodom.
Odlucio sam se na substitut i guram tim neki svojim putem.

Sve gore napisano je iskreno,kao i to sto vec ponavljam kao papagaj.
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: YugoStar

Post by Vlado_M »

Pravo mi tesko pada ova rasprava na forumu. Jebiga... prijatelji.

Nista vise ne znam. Ljudi za koje dobronamjerni govore da ih ne trebam vidjati ili kontaktirati trenutno meni stoje najblize. Narocito emotivno. Najzdraviji me najmanje razumiju, sto ukazuje na to koliko sam lose... A najvise od svega mi treba predah od samog sebe. Sam sebi sam jedini neprijatelj i jedini krivac. Niko drugi, za bilo sta sto se desavalo ili desava, da se ne lazemo. Svi drugi samo zele pomoci, na one nacine koji se njima cine najboljim.

Ova posljednja cetiri dana otkako sam ozivio nisu bili losi. Citam. Sklekovi i trbusnjaci. Buljenje u TV. Vidjanje sa jednom, gadjanje emocijama sa drugom... Strah od suocenja sa posljedicama onog sto sam uradio. Nedostaje mi i NA.

27.11.2009. godine Bajram. Bice valjda narednih dana manje magle u glavi... Derbi je sutra u 16:30. To je u ovom trenutku najvaznije. Pobjeda na Marakani za jesenju titulu.

Pozdrav Sale, Yugo, Ana, Anfakabl... I obrnutim redoslijedom.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: YugoStar

Post by tess »

Sutra posle Zvezdine pobede sve ce biti bolje i vedrije.Idemo u nove pobede...
dal' mi steti droga leti?
Nikajlo

Re: YugoStar

Post by Nikajlo »

uh,
ne budeš na forumu dan-dva i izdešava se baš svašta.


evo malo podrške za Yuga and njegovog "slučaja".. čovek je želeo dobro drugome..

i taj drugi je sada bolje nego li je bio.. to je valjda, bitno.



pozzzzz
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: YugoStar

Post by Param-parcad »

stvarno sale,odakle ti to svega ti.nije mi nekako u tvom stilu da nagadjas pa i napadas naseg pozitivca sa foruma ako nemas dokaze(konkretne,ne virtualne,rekla-kazala).ti znas da te gotivim i sve to ali ovde si ga malo preterao...mada,opet...nije moje da se mesam...pozdrav i tebi Y.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: YugoStar

Post by saša-ex »

Nista ne negadjam i pretpostavljam. To sto sam napisao je istina.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

OK.
Mislim da je ova prepiska postala totalno bezveze i da Forum nije mjesto za to.

I ti i ja imamo pravo na satisfakciju,ocigledno.Rekla-kazala ce samo uznemiriti ljude koji ovo citaju.
Dolazis u ove krajeve svakako,pa cemo to rjesiti civilizovano.
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Igla.U.Plastu.Sijena
Posts: 76
Joined: Wed Jun 01, 2005 11:21 pm

Re: YugoStar

Post by Igla.U.Plastu.Sijena »

YugoS wrote: Mene je covjece zaboljelo to sto mi se amputira nesto sto nisam uradio.Sreca pa cuvam i materijalne dokaze,tako da u svako doba mogu da se opravdam i dokazem.(Ti lijekovi su zavedeni pod brojem i prilicno se lako moze dokazati).
kaže se imputira..
mozda nije najbitnije, ali ipak.."amputira mu se"..ne ide..
:)
vraćam se odmah!
Post Reply