čist peti dan..

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: čist peti dan..

Post by sanela »

Nikajlo wrote:

alkohol je ugodan i na blokovima! :drinkers:


peace!
koje otkriće!!!!
wow :roll:
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

S
Last edited by Nikajlo on Mon Dec 07, 2009 10:31 pm, edited 1 time in total.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: čist peti dan..

Post by YugoS »

Dobar jutar Nik.

Napisacu ti neka moja licna iskustva vezana za Naltroxen.Ja sam pio Nalorex koji sam kupovao u BG,apoteci u Sarajevskoj.

Nakon povratka iz Njemacke,gdje sam bio na Metadonu,a potom ga detoxirao Subutexom,vracam se kuci i nakon izvjesnog vremena ponovo se kacim na heroin.
Vidjevsi da sam ponovo zaglibio,prijavim se u odsjek za Narkomaniju.Ispricam doktoru dosadasnji tok drogiranja i lijecenja i naravno ispricam i za Subutex.Covjek je br 1. na klinici ali nikad cuo za Subutex :shock: .Kontam ja da je kao nacelnik bar trebao cuti za taj lijek,ali ja i dalje njemu pricam te ovo,te ono,kako blokira pozudu bla,bla...i on se uhvati za rjec blokira i skonta da postoji nesto slicno i da se to zove Nalorex.

Ja sav sretan sto ce mi to srediti (inace je doktor od mog starog prijatelj),ali jebiga moram biti cist 3-4 sedmice pa ce mi ukljuciti Lijek.
E,tu se ja sjebem i kazem da nema potrebe nego da mi to odmah da,jer sam na krizi 2.dan i tako.On ostade pri svom,a ja rek'o bolje ikad nego nikad.
Dodji i taj svecani dan.Mene razvaljuje nervoza i sve ostalo,ali radim testove na 3.dan ,pa se nisam mogao ufistati.Cistoca je bio uslov.
I tako ti je,pod njegovim nadzorom uzmem taj Lijek.Malo mi bi cudno sto se ne topi,ali kontam ovo je neki nas "sub" i ja to progutam.

Nemoram ti reci koliko sam bio razocaran.Da preskocim,isti dan na komp i procitam o cemu je rijec.
Nastavio sam piti i cekati da mi bude bolje.Sebe tjerao na razne zadatke po preporuci,ali boljitka ni na mapi.
Stalne promjene raspolozenja od loseg do maximalno loseg. I tako par mjeseci dok nisam skont'o da pocnem sa pljuvanjem da bih ponovo uzeo heroin.Depresije kojima nikada nisam bio sklon su se pojavljivala,bezvoljnost i strmina na dole,cak ni ravnica.Nikako se nisam uspjevao okrenuti i poci drugim smjerom,uz brdo.
Bilo je tu u provala da manipulisem pa blok na opijat i uzas.

Ja sa ove distance ne znam jesam li trebao izdrzati,u mom slucaju do suicida,mada ako ti bolje podnosis,guraj.
Ja ovo i dan danas smatram ne humanim lijekom,a tako misli i dosta ljekara u Evropi sa kojim sam razgovarao.
Kada bih morao da budem bez ikakvog lijeka (naltroxen to,po meni,nije) uvijek bih izabrao Komunu !

Pazi,ovo je iskljucivo moje misljenje i ne znaci da tebi nece pomoci da jednog dana ustanes sa osmjehom na usnama.
Samo trebas da znas da je to neka sigurnost za nekoga ko ti daje taj lijek,nista vise.Ti moras sam da upires i da se boris pa dok ne izguras.
Jebiga,ja nisam mogao i sad sam na substitutu.
narkoman sam al' najlepsi.
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

ne
Last edited by Nikajlo on Mon Dec 07, 2009 10:32 pm, edited 1 time in total.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: čist peti dan..

Post by YugoS »

I ja sam se slicno osjecao,pisao sam ti.
I meni su jutra bila najbolja,najpodnosljivija.Ustajao bih extremno rano i uz kafu "ponavljao",obicno Ruske klasike.

Kako se dan budio,tako su se i moje tegobe budile.E da,i ja sam imao glavobolje i neki tupi bol u zeludcu,ali jetra je bila dobra.Ma sve je to sega-sala spram psihickih tegoba koje su me razvaljivala. :smt013 :arrow: ovako nekako bih opisao sebe tih dana.

Moj ti je najdrugarskiji savjet da pokusas bila sta i bilo kako da vozis sa tim Blokovima,potrazi psihoterapeuta ili idi doktoru i kazi mu kako se osjecas.Mozda dobijes i koju tebletu bezopasnu da se smiris.Ja sam samo pio Nalorex i trpio dok nisam puk'o totalno.Nemoj to da dozvolis !

Razmatraj sve kombinacije,samo nemoj da recidiviras heroinom.Ipak je ulica,seme i dileme najgora varijanta !

Pozdrav i drzi se,jebemliga.

:smt069
narkoman sam al' najlepsi.
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

e,
Last edited by Nikajlo on Mon Dec 07, 2009 10:32 pm, edited 1 time in total.
Nikajlo

Re: čist peti dan..

Post by Nikajlo »

o
Last edited by Nikajlo on Mon Dec 07, 2009 10:32 pm, edited 1 time in total.
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: čist peti dan..

Post by HonkyTonkWoman »

joj sta je to zajebano...ubijat mozak sa razmisljanjima hocu necu hocu necu... :axe: i avatar kakav god da je( a i pase s obzirom na forum na kojem jesmo)-BOLJI JE NEGO STARI. taj tvoj pesimizam tj.mracno gledanje na zivot moras podhitno da promjenis. probaj malo bit optimisticniji...barem malo...prisili se,probaj..bilo bi ti lakse vjeruj.pozdrav i drz se i neka ti danasnja odluka bude: NECU a ne hocu. eto to ti zelim.poz
SISTER MORPHIN
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: čist peti dan..

Post by YugoS »

O tome ti ja i pricam Nikajlo.
Tako to i pocinje.Imao sam slicnu situaciju i stara je bila ta koja mi je trebala davati Blok.Ja,naravno nisam bio lijen pa napravim od nekih slicne.
Bilo je i pijenja Bloka,naravno zbog stomacnih tegoba,iz ne providnih flasica sa vocnim jogurtom i tako u nedogled.

Ali,jednom dodje do zajeba,Blok se Mora progutati i nastane,malo je reci,UZAS !

Ako vec nisi napravio sjeb,vjeruj da ces,ma koliko ti bilo krivo,ipak biti ponosan.
Jebiga brate.......
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: čist peti dan..

Post by tess »

Nikajlo wrote:osećam se nekako prevarantski ,delom zbog toga što ću ovaj post copy/paste na svoju temu, a delom jer sam u prilici da preskočim blokator 3 cela dana. poslednji sam popio juče. ženica je hitno otputovala...
joj, kakav užas!!!! pa neću to valjda stvarno uraditi! jebote! kakav glupan! sad se zajebi i stvarno si dno! u pičku materinu, pišući ovo, samo sam dodatno razradio jebeni plan!
ooooooooooooooooo, vidim ja zabavu za danas.... ODUPRETI SE! REĆI NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
muka mi je!
Nailazice ti jos puno puta takva iskusenja,ali je valjda fora ova danas da izdrzis,a ako i ne,a ti sutra nnastavi kao da se nista nije desilo,saberi se jes da ce ti biti zajebano(bices sav sjeban,griz ce te savest sto si ih sve napravio majmunima itd.),ali nedaj se pici brate! NNNNNNNeeeeeeeeeeeedaj se matooori,ako ova slova mogu nekako da uticu da promenis plan super(ako vec nisi sredjen kad citas ovo). No pain,no game!
dal' mi steti droga leti?
Post Reply