CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

Damire, zar ti nisi Madjar (mislim, da su ti keva i ćale madjari i to??) ??
Nešto mi je delovalo po akcentu kad smo pričali da jesi, sad čitam 'vežbaš madjarski' pa si me zbunio..

Ja sam ovih dana kući, odmaram..
Momak mi je bio zadnja dva dana, kasno sinoć je otišao kući..
Danas sam u pidzami ceo dan.. Odmaram.. Gledam zadnjih 5 epizoda velikog brata što sam propustila ..
Iznajmila sam neke filmove iz DVD-teke pa ću i time posle malo da se bavim.. I tako..
Od prvog počinjem redovno da radim i onda sam ga ugasila sa slobodnim vremenom i odmaranjem .. Pa sad koristim zadnje trzaje ..
Mada bih više volela da imam para pa da mogu da idem u obilazak nekih starih prijatelja iz srednje škole i sa svih strana .. Drugarica iz razreda (iz srednje) mis e udala, ima bebana a ja ga još nisam upoznala.. Iz Novog Sada isto bar 2-3 najbolje drugarice isto imaju kuću, muževe, decu a ni njih još nisam upoznala..
Zovu me, kažu 'tetka, nisi upoznala sestriće'..
Zajebano ..
Ovaj narkomanski život je u stvari jako sebičan. Puno stvari sam propustila zadnjih godina samo zbog nemanja vremena i para (jer je sve bilo uloženo u gudru) ..

Sada se ne bavim ničim.. Već bar 20ak dana..
Ne pijem ni blokove više redovno..
Keva mi daje kad ona poželi i meni ne smeta .. Čak mi i odgovara!
Znam kakva je frka popiti blokator na dop i ne pada mi na pamet ni da pokušavam..
Čini mi se kao da polako i sigurno izlazim iz cele priče i moram priznati da mi prija ..
Ima i normalnih, zanimljivih ljudi koji se ne gudraju.. Polako i to otkrivam ..

Guram, guram, pa gde doguram ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

BOBAN wrote:
vudd wrote:More se ...
pozdrav matori :D

ja sam 'nako!!!
Dje si Bobane?
Kako 'nako?
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by goldy »

Osjecam se,bas se osjecam....
VEliki pozzzzzzzzzzz za neprevazidjenu ekipu sugavih,pokvarenih,trulih narkomancina.
Da imam kakvu orginalnu misao,nesto sto nije receno milion puta,podjeila bi je sa vama.Ovako imate samo mahanje.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

goldy wrote:Osjecam se,bas se osjecam....
VEliki pozzzzzzzzzzz za neprevazidjenu ekipu sugavih,pokvarenih,trulih narkomancina.
Da imam kakvu orginalnu misao,nesto sto nije receno milion puta,podjeila bi je sa vama.Ovako imate samo mahanje.

Goldyyyyyy :D
Pa gde si ti, kako si ?? Kako živiš ??
Veliki pozZzZzzz ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by goldy »

Evo me,dje si ti :D
Dobro je,vjezbam fraze ne bi li sjebala ovu ovisnosnost.kazu pojavila se naka :D bolescuga,pa ko epidemija ubi sve.Ali ja sam zohar,mene ni zracenje atomske bombe ubiti ne moze.
Nije mi dobro :D ,dobro je,malo uzimam predah od narozivota,pa vidim kao neko svijetlo,a ko zna sva je ustvari,jer jako slabo vidim.
Pozdravljam te puno psihotehnoloskacuro :D
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

PsyTechGirl wrote:Damire, zar ti nisi Madjar (mislim, da su ti keva i ćale madjari i to??) ??
Nešto mi je delovalo po akcentu kad smo pričali da jesi, sad čitam 'vežbaš madjarski' pa si me zbunio..
Ma gde sam Madjar..breeee bate'..?????Bahahahahaahaaa.......ja sam ti draga cista Srbijancuga(cale Licanin keva Banacanka)....kakvi crni Madjari.......Madjari su debili....(vecina)....zar ti ja licim na debila?brmbrm....shalalalallala... :rolleyes:
(ovo zadnje se naravno malo salim....ali u svakoj sali...znate vec)............
cucla cucla cuclica
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

vudd wrote:
BOBAN wrote:
vudd wrote:More se ...
pozdrav matori :D

ja sam 'nako!!!
Dje si Bobane?
Kako 'nako?
Pa svojevremeno kad sam dolazio kod jednog dilera na zidu je stajao slogan"zabranjeno sedenje "nako".Kao mozes doci da kupis nesto i mozes sedeti tamo a nema sedenje 'nako.E ja sad sedim u sobi 'nako,dosadjujem sebi.Razmisljam da idem sebi napraviti neku klopu.Dokon mozak,djavolje igralishte.Pozdravljam te.drzi se.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Zelim ti Boky da ti ni jedan dan u zivitu nije........."NAKO"
cucla cucla cuclica
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

goldy wrote:Evo me,dje si ti :D
Dobro je,vjezbam fraze ne bi li sjebala ovu ovisnosnost.kazu pojavila se naka :D bolescuga,pa ko epidemija ubi sve.Ali ja sam zohar,mene ni zracenje atomske bombe ubiti ne moze.
Nije mi dobro :D ,dobro je,malo uzimam predah od narozivota,pa vidim kao neko svijetlo,a ko zna sva je ustvari,jer jako slabo vidim.
Pozdravljam te puno psihotehnoloskacuro :D

Neka neka.. Pa ti i nisi da te ubije tamo neko 'govance' :wink:
Jesi čista ? Kako ide na tom polju ??
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by goldy »

E ne moze covjek posteno ni da bane na forum,da ga odma ne pitaju jel cist,mislim stvarno :D
Petak je a ja sjedim za kompom,mislim da to odgovara na pitanje.Cista sam.
Kako si ti,deveras?
Post Reply