CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

Ja.........onako nije loše 8)
check021
Posts: 94
Joined: Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by check021 »

Ljudi,aj se skupimo pa napravimo neku sobu na #krstarici ili tako nesto...Ja to mogu da odradim,pa da se tu oklupljamo zezamo i sve...Hm? Ima Boris,strava ideja... Pozdrav za sve !!!!!!! :)


<<<< NALOREX RULES >>>>>>
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

a to je kao chatt room?
cucla cucla cuclica
check021
Posts: 94
Joined: Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by check021 »

Da,mogli bi smo napraviti neku chat stanicu za ono...za chat..pa mi koji smo na skidanju ili sm skinuti mozemo da se 3pujemo :)
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

Hahaha izgleda da su ugasili pretrazivac google.co.yu i jos par hiljada sajtova sa co.yu.

Nije lose predivno jutro i budjenje normalno.
User avatar
dRe
Posts: 20
Joined: Sun Oct 12, 2008 4:47 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dRe »

smorio sam se, kosti skripe ko da imam 90godina, ne mogu nista da radim, i popio sam blok :axe: :smt067 :smt068 :smt063 :smt076
Image
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by lela »

volela bih da mene ljudi ponekad pitaju kako sam, da li imam neki problem... gledaju me ko stenu, a nisam...niko nije. i kad naglasim da sam loše, svi su u fazonu, -ma daj ti ćeš to da sjebeš za dva dana, lako je tebi, itd... a kad su oni loše u stanju su danima da mi kukaju i traže savete.
ovaj bivši je bio u fazonu da mu budem i mama i devojka i sve živo... malo-malo pa mu treba neka podrška. e pa ne mogu više. jebeš ljude kojima za sve treba podrška, koji ništa ne mogu sami da izguraju. ne podnosim te totalno nesigurne. mislim, da se ne lažemo, svi smo nesigurni samim tim što smo smrtni, ali ima brdo ljudi koji se ponašaju kao da ih mama i tata nisu voleli dok su bili mali. koliko god ljubavi da im daješ, nije im dosta. pun mi ih je kurac. ko nije sposoban da živi u ovakvom nenormalnom, nemoralnom, ateističkom, materijalističkom, surovom svetu nek crkne. ili nek se izbori za sebe i nek živi. jbg, nema treće.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

Svet je za tebe onakav kako ga gledas svojim ocima.Za tebe je takav, za neke nije.Pozdravljam da se treba boriti a oni sto ne mogu da se bore treba im pomoci i dati podstreh da pocnu da se bore,ne treba da crknu.U krajnjem slucaju ako ne zele to je njihov izbor.Lelo ima momaka gomila bices ti opet zaljubljena.pozdrav.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Zona Sumraka »

upravo tako...po tome se navodno razlikujemo od zivotinja...
nenormalnom, nemoralnom, ateističkom...
a o ovom stereotipisanju bolje da ne pocinjem....
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by lela »

Zona Sumraka wrote:upravo tako...po tome se navodno razlikujemo od zivotinja...
nenormalnom, nemoralnom, ateističkom...
a o ovom stereotipisanju bolje da ne pocinjem....
dobro je zono, ne nerviraj se. to što je svet takav kakav je, nije poenta ovog posta. nebitno, uživaj... vidi kako lep dan.
Post Reply