koje filmove gledate?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

.

Post by anfakabl »

Lela i tina, ja ću vam biti drugarica. Nikad se ne smejem.
Zona legendo, maznuću ti izraz razguli hehe
all that I want is to play
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by lela »

...ona jadna ne ume ni da sastavi rečenicu bez slovnih grešaka, ili je drogirana pa kljuca za tastaturom...daleko od toga da mi je gotivna, jadna je. 10 puta je banovana i 10 puta se vraća. ali mi ne bi bilo nikakvo zadovoljstvo da je prozivam. osećala bih se kao da zezam neko dete od kog sam x puta superiornija, a i vi se tako osećate jer u stvari i jeste tako.
skroz bzvz, ali Bože moj... cimajte je do sutra. ja sam rekla šta sam imala, neću više da se nastavljam na ovu temu.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Scientology

Post by anfakabl »

Stvarno joj je važan ovaj forum čim se toliko puta vraća.
Šefice, smiluj se napaćenoj dušici.
Dok ne počne opet sa "prokleti Srbi, treba vas pobiti"
all that I want is to play
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Scientology

Post by Boban »

anfakabl wrote:Stvarno joj je važan ovaj forum čim se toliko puta vraća.
Šefice, smiluj se napaćenoj dušici.
Dok ne počne opet sa "prokleti Srbi, treba vas pobiti"


jel bilo i toga?
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

.

Post by anfakabl »

Ako je to stvarno ta cura, jeste. Među Srbima su se našli svi koji su joj stali na žulj. Tragikomedija
all that I want is to play
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: koje filmove gledate?

Post by vudd »

lela wrote:...ona jadna ne ume ni da sastavi rečenicu bez slovnih grešaka, ili je drogirana pa kljuca za tastaturom...daleko od toga da mi je gotivna, jadna je. 10 puta je banovana i 10 puta se vraća. ali mi ne bi bilo nikakvo zadovoljstvo da je prozivam. osećala bih se kao da zezam neko dete od kog sam x puta superiornija, a i vi se tako osećate jer u stvari i jeste tako.
skroz bzvz, ali Bože moj... cimajte je do sutra. ja sam rekla šta sam imala, neću više da se nastavljam na ovu temu.
Lelo,i ti ovde prozivas ljude koji su po tebi jadni, i koje zalis,kako ti kazes...Kad shvatis da su takvi, logicno je da se klonis.Osim ako nisi i sama jadna....
To sto si ti str8,i sto pokusavas vizualizovati ''svoje stavove-disko splavove'', samo jos jednom pokazuje, da glupost,jadnost i zaljenje, ne pogadja iskljucivo ovisnicku populaciju.Ja ne vidim svrhu tvog prisustva na forumu,osim sto ti je umro ujka prije 15 godina...A ti?
(sreca, pa nemam sestricnu)
tina26 wrote:a kakva sam ja to?
Ma ti si k'o mentol- bombona.Osvjezavajuce... :D
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
tina26
Posts: 95
Joined: Mon Aug 31, 2009 1:28 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by tina26 »

ja stvarno ne razumijem ovi postovi su svi upuceni meni????????? ima li ovdije moderator neki ili nesto da ovo zaustav ovo vrijedanje.
oprostite ali ja neznam ko vi mislite da sam ja,neznam sto sam vam napravila da ste me odmah nakon prvog posta poceli vrijedati, dali tako svako novi koji dode prolazi kroz ovo?bas me zanima koliko ih ostaje, ja nemam zivaca za ovo, imam puno problema u zivotu i naisla sam na ovaj forum i mislila podjeliti to po prvi put u zivotu sa nekim ko me razumije ko je proso isto to. ali ocito da ovdje ljudi ne razumiju problem narkomanije kao ni igdje u svjetu. ipak sam sama na ovom svjetu sa svojm problemom, dobro hvala sto ste mi jos jednom to dokazali i pokazali.a moje greske, ne stavljanje zareza, ili ako ispustim koje slovo, jer brzo tipkam, zar je to zaista toliki problem da me ovako vrijedate?????? zar je to bitno, ako je netko u velikom problemu i treba pomoc, dali je onda bitan pravopis ili zivot neciji, ocito ljudima koji nisu prosli narkomaniju bitniji je pravopis, malo mi je nevjerojatno da je itko od vas ovdje bio narkoman, jer da jeste imali bi vise razumjevanja, i ne ne kljucam za tastaturom, skidam se na suho , doma, i uzasno mi je tesko, i samo sam zeljela popricati sa ljudma koji me "razumiju" ali eto krivi forum sam nasla. molila bih moderatora da izbrise moj profil, jer ne mislim vise ovdje pisati.
hvala i dovidenja
Last edited by tina26 on Tue Sep 29, 2009 2:09 pm, edited 2 times in total.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: koje filmove gledate?

Post by AnAna_mo »

tina26 wrote:hvala sto ste mi jos jednom to dokazali i pokazali
Eto, sama je priznala.
Potpis.
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by NaughtyButNice*** »

I posle mi kazu Lolo mani se neta...ajmo u zezanje,zivot je tamo negde !
Kakva dezinformacija...pih bas sam autsajder i prokleto spor igrac sa ambicijom da postanem partibrejker al jebiga usud je takav da uvek dodjem kad se slegne prasina ...jbg bas...
Evo napakovala sam hrane za narednih nedelju dana, spremila extra strong nes- par galona, napunila bateriju i za svaki slucaj pripremila svece...spremna za kamp pred kompom...

tina26 opusti se ..praopis meni nista ne znaci...ali ove kvazinarkomancine ce te na lomacu...ja ti sestro/brate sve verujem, moj duboki naklon za hrabrost i naravno podrska...samo napred , mozes ti to ..ajmo...ljub, ljub mah, mah
sve sto je ljudsko nije mi strano
tina26
Posts: 95
Joined: Mon Aug 31, 2009 1:28 pm

Re: koje filmove gledate?

Post by tina26 »

rekla sam si da necu ise pisati ovdje ali ana mislila sam da su mi ljudi tolko puta pokazali da smo mi narkomani smece i ne vrijedni nicega, ni jedne ljepe rijeci i sada ste i vi to pokazali, jer ovo ocito nije forum gdje su bivsi, sadasnji, bilo kakvi narkomani, ocito je ovo gripa ljudi koji bi zeljeli biti narkomani, svi skupa nemaju vise od 20godina, i sada se nasli tu pametovati o ovisnosti a jednu ovisnost koji su osjetili je ovisnost o cokoladi. jer da ste zaista bili ovisnici nebi nikada ovako ponizavali i ismijavali se nekome ko je u problemu, kako vam god ta osoba sjela, mada ne vidim kako sam vam uopce mogla se svidjet ili ne, vec nakon prvog posta ste me napali.

ana sto ti nemas nista za raditi u zivotu,(ja iskerno nemam jer kao sto sam rekla doma sam i nemam sta drugo za raditi, ili se i ti skidas?) cijeli dan visis tu po forumu i uplices se u price koje te se ne ticu i na kojima nemas nista pametno za reci osim vrijedati. kada god nesto napisem, ti prva koja ogodvori
Last edited by tina26 on Tue Sep 29, 2009 1:58 pm, edited 1 time in total.
Post Reply