CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Meni jedna od drazih pjesama, ali nesto mi sad nebitno... Drhte mi ruke dok ovo kucam. Dobismo Spance, jebote... I to ne da smo ih dobili, nego zgazili. Svjetskog prvaka i olimpijskog vicesampiona... Ekipa kojoj je prosjek godina 22.50... Ja veceras ne spavam, radi me adrenalin.

A svakako Novak igra oko 03:00, pa se ima sta gledati.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

Ehehej, ovaj basket obećava. Duda je doktor.
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by lela »

AnAna_mo wrote:
Guta_Retas wrote:osjecam se pravo bezze.......djevojka koja mi se svijdelo i sa kojom je krenulo bas super jucer je od nekog cula do detalja za moju davnu proslost i cura se sjebala...cak se posvadjala sa tom osobom od koje je dobila informaciju....cura je sokirana i ne moze da vjeruje u da sam imao problema sa drogom...jako tesko joj je da to sve sazvace...valja mi taj pecat nositi do kraja zivota.....ahhhhhhhhhhhhh zivot ide dalje.....peace and joy brothers and sisters
E jebem ti... Baš bedara.
guto krivo mi je, ali jbg...nisi smeo da dopustis da cuje od drugoga, trebo' si ti da joj ispricas. sad budi uporan oko nje pa sta ti Bog da... i ako nece, bar znas da si dao sve od sebe.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dete svemira »

Tesko ce ti biti objasniti i sazvakati,ali ako ti je bas-bas stalo-pokusaj.
Ali ne izlazi kao krivac pred nju sa pravdanjem-vec kao pobednik-jer je to nesto sto je bilo.
Sad cupaj,a posle vremenom objasnjavaj.
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

joj raja hvala svima,,,fakat ste podrska,extra....pricao sam sa jednim prijateljem i dao mi je jedno jako dobro objasnjenje koje kaze: nisi nista njoj ucinio i to je bilo prije 5-6 godina kako si stao sa gudranjem...ovo je prva djevojka otkako sam str8 sa kojom prozivljavam ovu situaciju.sa njom sam ja od skoro i sasvim slucajno je to cula....nisam se pravdao ali sam dao neka objasnjenja zasto joj to ne bih rekao odmah...razlog je razumljiv, upravo zbog te reakcije....i meni se zaista cudne stvari vrte po glavi ali nalazim objasnjenja....ohrabrenje mi je ako to sada ne moze sazvakati sigurno ne bi mogla ni posle kada me bolje upozna...tako ja to shvacam...a da se puno trudim oko nje...NO WAY.... ne zelim ispasti papak, vrijeme romea i julije je davno proslo...ipak ja zivim samo na kamenitom i brdovitom balkanu...na granici BiH prestaje logika :P :P :P :P
So rise and be your master you don't need to be a slave
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by paramparcad »

koji si ti macho man,je bo ma`...svaka ti cast guto
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by draguljce »

Nadasve umoran i ubijen!!!
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by anfakabl »

Osećam se kao majmun jer malopre platih kaznu u biblioteci...6 knjiga držah 27 dana duže od
dopuštenog. Sram me bilo. Još je radio "onaj" nadrkani knjižničar (Nazi do jaja), pa sam osim
po džepu dobila i po guzi, ovaj po ponosu. Govorio je prezrivo, o meni u trećem licu, pred mnom.
Nikad da završi. Pa mi ko za vraga zazvoni mob - najveći greh u Gradskoj knjižnici - poželeh da nestanem,
dok me ne spale munje nebeske...Izdera se na mene sa 2-3 reči, čovek je umetnik, car ponižavanja.
Pogotovo glupana koji to zasluže.
Težak je ovaj život.
all that I want is to play
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by lela »

Guta_Retas wrote:joj raja hvala svima,,,fakat ste podrska,extra....pricao sam sa jednim prijateljem i dao mi je jedno jako dobro objasnjenje koje kaze: nisi nista njoj ucinio i to je bilo prije 5-6 godina kako si stao sa gudranjem...ovo je prva djevojka otkako sam str8 sa kojom prozivljavam ovu situaciju.sa njom sam ja od skoro i sasvim slucajno je to cula....nisam se pravdao ali sam dao neka objasnjenja zasto joj to ne bih rekao odmah...razlog je razumljiv, upravo zbog te reakcije....i meni se zaista cudne stvari vrte po glavi ali nalazim objasnjenja....ohrabrenje mi je ako to sada ne moze sazvakati sigurno ne bi mogla ni posle kada me bolje upozna...tako ja to shvacam...a da se puno trudim oko nje...NO WAY.... ne zelim ispasti papak, vrijeme romea i julije je davno proslo...ipak ja zivim samo na kamenitom i brdovitom balkanu...na granici BiH prestaje logika :P :P :P :P
da, vodi računa da ne ispadneš ''papak'', a to što ćeš ostati sam...uostalom ti najbolje znaš da sreća ne pada s neba. moramo da se trudimo da bi bili srećni.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

da, vodi računa da ne ispadneš ''papak'', a to što ćeš ostati sam...uostalom ti najbolje znaš da sreća ne pada s neba. moramo da se trudimo da bi bili srećni.
Pazi da ne zatrudnis od tolikog truda...


Danas sam Alija Sirotanovic...da bih bio sretan
''Ja radim tesko,ja pljujem krv...''i ne mislim ni sekunde.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply