Break On Through

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=C0ZVcLJ_w8M[/youtube]



Usponi i padovi...i padovi i padovi i blagi usponi...
nisam ni ocekivala da ce biti lako...
predugo sam kopala tunel ka dole da bih sada precicom mogla na pronadjem izlaz...ali svetla ima...slabog ali sija...
Pokusavam da se setim sebe iz nekog drugog zivota...slike su mutne i spore ...ali nadolaze...
smenjuju se periodi ranog detinjstva, decije oce koje zudno gutaju svet...bose noge jurisaju ka svetloj buducnosti...
odrasti ...ukrala sam sebi odrastanje...usla u trecu deceniju zivota a cini mi se da na rodjendanskoj torti i dalje gore sesnaest svecica...
gde sam bila ....
sta sam radila...
prizivala snove ...
jurila brzine...
moram da nadjem nacina da nekako oprostim sebi...
sklopila sam pakt sa Pohotom i Destrukcijom da cu ih zaobilaziti...da ih necu izazivati, neka se primire...neka ustupe mestu Kreativnosti i Svesti...mirovale su cetrnaest meseci...pa ogladnele...napale slabu odbranu Volje..zestok napad gladi neorganizovana armija Odlucnosti nije uspela da zaustavi...opirala se danima , ukrstala koplja, smisljala taktiku...
od dva zla biraj manje...ironija...racionalizacija...
sada , naknadno sam mnogo pametna...vidim sve svoje greske...kapitulacija je bila delimicna...bela zastava na pola koplja...opet racionalizacija
Pohota i Destrukcija su trijumfovale...pokusavam da ubedim sebe da je taj trijumf bio samo delimican...u svrhu kontranapada sam ih napila...od dva zla izabrala sam manje...laz...ne postoji manje zlo...izgubih bitku ali ne i rat...
idem dalje...svetla ima...slabog ali sija....
sve sto je ljudsko nije mi strano
cross
Posts: 33
Joined: Mon Jun 15, 2009 12:10 am

Re: Break On Through

Post by cross »

Ej nemoj se sekirat oko svjetla, zvimo u vremenu poslje Tesle, dovoljno je pritisnut prekidac;)

Procita da stalno vrtis film u nazad. Ne valja ti to. (govori ti neko ko je toliko vrtio film da je dosao do pocetka svjeta; prepoznao zmiju, drvo jabuke, Adama i Evu. Sad mogu slobodno tvrditi da je teorija o velikom prasku ubleha, osim, ako ti masta nije dovoljno pervezna:) Gledaj na tortu kao dar i uzivaj u zivotu. Nema puno "putercica" od 16godina sa iskustvom straice zarobljene u tjelu 30to godisnjakinje :)

Naucio sam da mi recidiv ne gine uvjek kad vrtim film u nazad. Tacno mi uvjek fali taj pad, kao komad slagalice bez kojeg ne mogu vrtiti "film". Naravno uvjek padnem! Nije to neka mudrost ali Boze moj sastavni je dio bolesti. Vazno je da me vise ne sjebaje, cak naprotiv, sad me veseli sto znam "procitati" najavu. Kad znas da ces pasti, logicno je da se pripremis, toliko se ustelis da biras kako ces past. Ustvari sta znaci pad? Kad ucis hodati onda je pad nesto sasvim normalno i neizbjezno. Kad polazes vozacki i pored najboljeg instruktora postoji mogucnost da padnes na ispitu. Ako ne naucis dovoljno dobro ni na faxu ti negine pad. Bitno je ustati i nastaviti, tebi to izgleda ide dobro! Sta ti je suplja - konstruktivna, krenes da napises; bravo djevojko uspjela si izbacit "ilegalce" iz svog zivota, sad se cuvaj mase legalnih "gluposti"!
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

Eto pročitah moje prethodne postove (opet se vracam unazad, vrtim film- nevalja mi to...znam)...zaista zvucim kao poslednji depresivac...evo izbičovaću se..
U cemu je problem-greska???
Luda Lola skontala da bi –ne daj Boze- na ovim stranicama trebala da „olaksa“ sebi ...ali ne opet greska u koracima...crnjak...proslost...ludnica...recidiv...koga jos zanima onaj deo dana kada narkomancina, alkoholicarka, suicidalni depresivac pokusava sebi da oprosti neke greske proslosti...neke pogresne korake...
Cemu razgovori sa samim sobom?!
Cemu potreba da izbacis iz sebe ono sto te muci?!
JBt pa ovaj svet je postavljen tako da se Sreca i Uspeh ne oprastaju...razvucem lice u osmeh i ukocim ga tako citav dan, skinem ga ponekad kad krenem na spavanje....leprsam tako kroz Realanost, vicem jupiiii i gladim se po glavi , tapsem sama sebe po ramenu kako sam jaka i kakao sam superrr...i onda kad se umorim , kada „normalnost“ postane teret crazy Lola pokusa bar u Virtuelnom svetu da skine masku i lazan sjaj i ...ali ne...greska u koracioma...ni tamo nije dozvoljeno , pardon pozeljno da ogolis sebe i postavis stvari na svoje mesto...Zato leprsaj Lolo i u virtuelnom
(ex) narkomanskom svetu...kaci smajlice i poljupce...grli...podrzavaj bolest...


:-D sve vas PDT_Love_08 NBN i da budite jaki imate moju podrsku... :smt006

p.s Ima li neko recept za Reform tortu
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Break On Through

Post by vudd »

Lola,gdje si?Sta radis?Boli li te noga?Boli li te vou?
Kakvo je vrijeme...kakve su cijene?Stize li jesen ..boli li te kurac za jesen?

Nije sad da nesto,al' sam...eto..'nako. :)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VRiNvA7nhlE[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

Hej vudd `nako i `vako moram ti priznati da bas znas kako da postavis pitanja a da bitni odgovori mogu da se stave pod jedno jedino DA...i sto je jos vaznije kez mi se razvukao po licu i preti da izazove zestok spazam...
Rekose mi jednom , cini mi se u toku prvog lecenja u Palmoticevoj da imam psihopatsku strukturu licnosti...nasli su opravdanje za takvu dijagnoszu u tome sto se smejem i kad je „lose“... suplja dijagnoza potpuno su prevideli mehanizam odbrane... trebalo im je 3 i slovima tri godine da utvrde da ipak nisam psihopatski sklop vec da vise naginjem ka emocionalnoj neuravnotezenosti i nezrelosti...eto opet se smejem dok piskaram o ovome... a kako i da mi ne bude smesno...Jbt nije sija nego vrat...a i za to mi se bas jbe...u poslednje vreme cesto citiram pokojnu babu...mnogo mudra zena...ona bi u ovakvoj situaciji samo odmahnula glavom i rekla
“ ne budi sutra ono sto si bila juce i sve ce doci na svoje mesto“...
e pa draga baba...trudim se a sve i da hocu ne mogu biti ono sto sam bila...takav je zakon fizike ili metafizike ...zakon prirode ...
Luda sam ovih dana...skakala bih do plafona , ljuljala se na lusteru...naravno da mi nije gipsa i pod predpostavkom da mogu toliko da skocim i da imam luster...ali to su trivijalne stvari...zamislicu da mogu da poletim, da imam luster i jupiiii
...uh koliko pozitive...muka mi je od sebe same...odjavljujem se dok ponovo ne uletim u prirodno stanje bedaka...cisto da ne narusim imidz...
sve sto je ljudsko nije mi strano
xxxxxx
Posts: 3
Joined: Thu Sep 03, 2009 4:21 am

Re: Break On Through

Post by xxxxxx »

Lepo pises! Zao mi je sto si imala takav zivot, ali sada idemo dalje, samo napred!!!
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Break On Through

Post by vudd »

xxxxxx wrote:Lepo pises! Zao mi je sto si imala takav zivot, ali sada idemo dalje, samo napred!!!
Napred,napred,pa pored crkve levo,onda u'vatis pravac(liniju,sto bi neki rekli).Po mogucnosti, iskrenim Blend-a-med osmjehom,mases zacudjenoj masi,...I kad vidis svjetlo na kraju tunela,znaces da je to-to... To je crni voz koji ce te skenjati,....u nekoliko komada raznesen,shvatices da je ovo bila zajebana igra...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

Na Solomonskim ostrvima, ostrvlju u Južnom Pacifiku, stanovnici jednog sela primenjuju jedinstvenu tehniku seče drva. Ako je stablo preveliko da bi se oborilo sekirom, seljaci ga seku vikom. Drvoseče koje poseduju tu moć prikradu se stablu tačno u zoru i iznenada počnu da viču na njega iz sve snage. Rade to trideset dana. Stablo umre i sruši se. Teorija glasi da vika ubija duh stabla. I seljaci tvrde da ih ta tehnika nikada nije izneverila.


Eto i ja vičem na Lolu i vičem tako jako da su mi glasnice skoro poucale, ali izgleda da je ogluvela...otupela...ma prizvaću je ja svesti LOOOOLAAAA prestani da se glupiraš, skini taj povez sa očiju i pogledaj napolju pada kiša kao onomad kad si još bila normalna, kao one davne godine kada je mašta slikala pejzaže , druge svetove...kada je mašta još bila ne isprljana i imala tu moć da čista bez uticaja nekakve Supstance napravi sve....Looolla
Možda su ti primitivni stanovnici Solomonskih ostrva savršeniji od ovog našeg nazovi modernog društva...možda će njihov recept uspeti...možda uspem da ubijem nekakvu ludu zavisnicu Lolu samo ako uspem dovoljno dugo i dovoljno glasno da vičem ...pridružite mi se prijatelji i vičite što glasnije , za sve pare...vičite
sve sto je ljudsko nije mi strano
Post Reply