I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by dita »

Jesi bio kod dr...?
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Nije sve kako zamislim...Ovjeri knjizicu,po jednu uputnicu,po drugu...Pa prva nije u redu,pa,pa...
U ponedeljak, u savjetovaliste ''Viktorija''...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: I poslije njega...ON

Post by PsyTechGirl »

vudd wrote:Taman...
Skormno :D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by NaughtyButNice*** »

Vlado_M wrote:
NaughtyButNice*** wrote:
vudd wrote:
Velika je glupost i zajebancija, sto covjek pomisli da sam moze pobjediti ovisnost.
Ovisnik protiv ovisnosti??? Nije nimalo tesko pogoditi ko ce pobjediti.U svakom slucaju JA gubim

stvarno ujeba balans...pretis da mi preotmes titulu najnaprednijeg nazadnjaka foruma...
E jebiga Vudd...mogla bih svasta da ti kazem...fol posavetujem, sto da ne i podrzim...ali cemu Ti znas i Ja Znam...da u sustini svi ratujemo sami...i sad cu da se zaustavim da mi se slucajno ne omakne neka pametna...
E jebiga, da mi je neko prije mjesec dana pricao da cu poceti zvucati kao jedan od ovih AN sektasa na forumu, najebo bih mu se familije, gadjao ga flasom (praznom) i to... Ali ajd, vas dvoje, procitajte prvi korak NA, sa detaljnom razradom. Nije predugo i ne oduzima mnogo vremena, otprilike kao citanje citulja u vecernjim novostima onog dana kojem je prethodila losa zetva. Niti moras da se boris jer je normalno da ces izgubiti od jaceg od sebe, niti moras ratovati sam. A opet budes cist. Ej, ja vidio i dotakao ljude koji uspijevaju u tome... Naravno, oni koji nisu uspjeli sa programom, nisu imali vremena za konvenciju. Ganjali su seme negdje na ulici, garant... I takvih je vise, pretpostavljam. Ali, opet... Svaki put kad se rokamo u venu, kockamo se u zivot, a dobitak je obicni kurac. Sat vremena dobro, pa par sati kajanja, pa patnja... A mi, narkomani, rodjeni smo kockari. Pa eto, ne bi bilo lose uloziti nesto vremena (jebes vrijeme, ono je na Balkanu najjeftinije), a ako slucajno dobijes - dobijas zivot... Meni zvuci kao dobra opklada.


Kakva metamorfoza...kada sam rekla da svi mi u „sustini ratujemo sami“...Vladi od pre nekih mesec dana i malo vise ne bih morala da uproscavam , sitnim i tako prezvakano ispljunem opet...skapirao bi to on na keca, ma kapira i sada ali ajde...
drago mi je zbog tebe Vlade, nadam se da ce to stanje egzaltiranosti da preraste u ono kvalitetnije i da potraje dugo...
Necu ni da pokusam , ma cak ni ne zelim da pomislim da neku od „metoda“ lecnja omalovazim...komune...ustanove...NA koraci...sve super...sebe u tome ne pronalazim , bar ne jos uvek...ali to ne znaci da nisam skontala Gde sam...Sta sam... i Kuda me sve to moze odvesti...i ne samo vezano za gudru mislim generalno i na one svakodnevne gluposti sto zivot cine...i opet se vracam na ono s pocetka, kada izadjes iz komune, kada se zavrsi konvencija ili sastanak ili seansa kod psihica ostajes Sam sa Sobom...go k`o od majke... u svom izboru i pred svojim buducim izborima-e tad i za to treba imati muda ...naravno podrska i razumevanje okoline je pozeljno, ali ne vredi ti ni milion zagrljaja , tone antidepresiva pa cak ni motivacione ispovesti nekih bivsih ako ne pogledas sam sebi u oci ...uzrok moguce da su isprovocirali drugi ali i ti si u tome kumovao-predpostavimo da si ga do sada pronasao...“problem“ si ti napravio –ti si taj koji je gudrom probao nesto da resi ili ti je samo bilo dosadno...ili...pa i resenje ti je u rukama...u sustini znas sta ti je ciniti, samo jedna stvar je dovoljna da se se uklope kockice da dobijes svoj zivot nazad...e tu jednu stvar treba sebi da dozvolis da ti se desi...naizgled lako samo kada sam sebi ne bi stajao na tom putu...
(opet rizikujem da se neko uhvati za ovu izjavu ali jbg. mrzi me da sve sitnim)
Vudde :smt006 i sorry na ovom upadu...
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: I poslije njega...ON

Post by Boban »

Ponos cini cuda :-D
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Ponos u ovisnika,k'o kita u pionira...

''Mnogi stariji zavisnici,vec su izivjeli potrebu za drogiranjem i mogli bi prestati,ali za to jednostavno ne vide dovoljno razloga.Iza sebe imaju besplodne godine drogiranja,a ispred sebe neizvjesnu buducnost u kojoj se ne vide...''Fino i kulturno sroceno.

Niko ne moze savrseno zaviriti u neciju dusu.Cak ni sam sebi ,osim ako imas srece pa ti Visa Sila,Sveti Duh,Dalai Lama,Brane Lopata ili Milan Tarot ne ''otvore'' oci...Da, zaboravih psihologe pomenuti.
A kad jednom davno oci ''otvorim'',imat' cu stvarno sta da vidim.Vudd, koji nit' je dijete,nit je co'ek(naginje ka biljki-mesozderu-samojedu)
I bas kad pomislim da ''pricam''sa vuddom djetetom,sav srecan sto cu ga uhvatiti za ruku i povuci iz ponora i bezdani, zatrpane isprepletenim ''antragama'',mali vudd -''umiljati andjeo''- za sekund, pretvori se u vristavog malog manijaka,punog mrznje prema sebi,meni,svakom....Izgrebanog lica,krvavih ociju,smijeh i plac u jednom...U drugoj sekundi,pretvara se u oronulog starca koji izgovara molitve,vrlo opasnog i nimalo ugodnog sadrzaja.Na kraju, drzeci se za ruke,i starac i dijete odlaze jos dublje u ponor...A ja,ko ja...
Pa ko sam ja?Ja sam marioneta,suplja glava...I razmisljam implantatom, kojeg ljudi zovu dusa.............Od koga je,i previse je



Pih, jebem ti zivot.Sta ostade od onolikog ''covjeka'' :D .... Narkomancina,tajanstveno-zajebana kreatura,''eh,da mi je''- kriminalac,nikad ne place,rijetko prdi,najbolje jebe,strasno bije,''Ima'' stav,strasniji od Mao Tse Tunga, i orbit i chunga lunga
sve zna,uvijek prav,na rukama hoda,na nogama spava...i milion i dvjesta opakih pridjeva jos....HAAAH! :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=veGF9Vjo_IE[/youtube]
Last edited by vudd on Sat Sep 05, 2009 11:55 pm, edited 1 time in total.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by anfakabl »

Kako mi je cool što tako dobro umeš da opišeš svoje misli i osećaje. A sve prirodno i spontano.
Vrhunske fore.
Šta reći - rođeni šmeker.
Drži se ponosno.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sSqIvmqhmQQ[/youtube]
all that I want is to play
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Rodjeni smeker?
Vidis Anfkbl,to sam izostavio...Htjedoh jos nesto... a,da!
''Ritam'' me najezio po mozgu :wink:i zatvorio dovode...
Hvala za vjerovanja
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by dita »

Taj HAAH (sa svim onim što sadrži....malo je tri točkice) sam čula puno puta i ledila mi se krv u žilama. Sutra se idem u komunu suočiti s tim HAAH (prema pravilima programa) čuti kako sada zvuči... Ja sam mu već davno oprostila, nadam se da će moći i on sebi...
Spoznati samog sebe je možda i nemoguće... Prestala sam tražiti smisao života u nekim dubokim promišljanjima i filozofskim odgovorima (ponekad upadnem u zamku). Držim se one... u se, na se i poda se... Lakše je...
Eeee, vudd ne daj se VUDDU kojeg si tako dobro "pročitao", upoznao, a koji i tebe tako dobro zna....
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Super dita,....Suocenje je sticeniku,izmedju ostalog, jedna od zajebanijih stvari koje treba uraditi.Slabo se spava tu noc prije,znas i...Trema,ovo-ono.Na kraju sve ispadne lijepo,bar tako mislim,jer sam vidjao par ljudi koji su izlazili zajedno sa operaterom i ...svi nekako happy.Sta li se to tamo desi...nikad nisam uspio doznati.
Eeee, vudd ne daj se VUDDU kojeg si tako dobro "pročitao", upoznao, a koji i tebe tako dobro zna....
Ma znam on mene, jebo ja sebe :)



[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xtalIuBsEYg [/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply