I poslije njega...ON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: I poslije njega...ON

Post by sanela »

Ne plaća se RETO Centar i ne plaća se Cenacolo u Međugorju, koliko sam ja upoznata.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: I poslije njega...ON

Post by sanela »

dita wrote: ( ja nabacim crveni ruž, dignem glavu gore, meni pomaže i iskesim se životu...pokažem zube...pa nekad grizem, nekad ne...al ne dam se)
SVAKA ČAST DITA!!!
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: I poslije njega...ON

Post by NaughtyButNice*** »

vudd wrote:
Velika je glupost i zajebancija, sto covjek pomisli da sam moze pobjediti ovisnost.
Ovisnik protiv ovisnosti??? Nije nimalo tesko pogoditi ko ce pobjediti.U svakom slucaju JA gubim

Stvarno mi je zao sto sjebavam balans i rusim ravnotezu foruma koji se bavi prevencijom
narkomanije,i sto sivilom serem po pozitivi koja je doduse prosarana ovim supkastim
smajlicima i prezvakanim sarenim lazama tinejdzerske populacije...Mada ja, uglavnom, kroz takav spektar i gledam na
masivnu pojavu pozitivnosti...''profesionalna deformacija''...

stvarno ujeba balans...pretis da mi preotmes titulu najnaprednijeg nazadnjaka foruma...
E jebiga Vudd...mogla bih svasta da ti kazem...fol posavetujem, sto da ne i podrzim...ali cemu Ti znas i Ja Znam...da u sustini svi ratujemo sami...i sad cu da se zaustavim da mi se slucajno ne omakne neka pametna...
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Dobro jutro... :wink: sunce ogrejano, ovog dzankerskog foruma.

Ma nisam, majke mi, ni u snu pomisljao preotimanje gore navedene titule.Nego eto...istres'o neke dubinske,ispricao se sa ditom,dobio Lelu po glavi i neke vrlo bitne informacije...i sad, sav srecan jurim cvjetnim poljima zivota.Zivot je ponovo dobio smisao

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Te9Bc54umPA[/youtube]

Ratuj sestro i pusti nek' ti se pemetne omicu..
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: I poslije njega...ON

Post by Vlado_M »

NaughtyButNice*** wrote:
vudd wrote:
Velika je glupost i zajebancija, sto covjek pomisli da sam moze pobjediti ovisnost.
Ovisnik protiv ovisnosti??? Nije nimalo tesko pogoditi ko ce pobjediti.U svakom slucaju JA gubim

stvarno ujeba balans...pretis da mi preotmes titulu najnaprednijeg nazadnjaka foruma...
E jebiga Vudd...mogla bih svasta da ti kazem...fol posavetujem, sto da ne i podrzim...ali cemu Ti znas i Ja Znam...da u sustini svi ratujemo sami...i sad cu da se zaustavim da mi se slucajno ne omakne neka pametna...
E jebiga, da mi je neko prije mjesec dana pricao da cu poceti zvucati kao jedan od ovih AN sektasa na forumu, najebo bih mu se familije, gadjao ga flasom (praznom) i to... Ali ajd, vas dvoje, procitajte prvi korak NA, sa detaljnom razradom. Nije predugo i ne oduzima mnogo vremena, otprilike kao citanje citulja u vecernjim novostima onog dana kojem je prethodila losa zetva. Niti moras da se boris jer je normalno da ces izgubiti od jaceg od sebe, niti moras ratovati sam. A opet budes cist. Ej, ja vidio i dotakao ljude koji uspijevaju u tome... Naravno, oni koji nisu uspjeli sa programom, nisu imali vremena za konvenciju. Ganjali su seme negdje na ulici, garant... I takvih je vise, pretpostavljam. Ali, opet... Svaki put kad se rokamo u venu, kockamo se u zivot, a dobitak je obicni kurac. Sat vremena dobro, pa par sati kajanja, pa patnja... A mi, narkomani, rodjeni smo kockari. Pa eto, ne bi bilo lose uloziti nesto vremena (jebes vrijeme, ono je na Balkanu najjeftinije), a ako slucajno dobijes - dobijas zivot... Meni zvuci kao dobra opklada.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: I poslije njega...ON

Post by saša-ex »

Sta ko oni, jos si gori jedno 10 puta :D
A posle ja sektas...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: I poslije njega...ON

Post by PsyTechGirl »

Vudd, nemam baš ništa pametno da dodam ili oduzmem, ali znaj da pratim šta ti se dešava i puno te pozdravljam ..
Šaljem ti jedan pun dzak pozitivne energije, da zameni malo tu tvoju svakodnevnu monotoniju iz koje mi je,btw,jako drago da polako izlaziš ..
Čuvaj se drug, imaš zašto !!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

Hvala Natasa za vrecu energije...

Vlado,procitao sam korake jos zimus.Jedan crnogorski anonimac mi posla...



Kao i svaki nacin apstinencije,ako se radi sam sa sobom rezultat je kita...kontas?
AN je dobar,ali samo kad si na sastancima,kad imas nekog sponzora(na pocetku, sponzoruse izbjegavati u sirokom luku)kad cujes ljude...Ja cujem samo sebe,i mogu ti reci da mi prilicno dobro ide.Sazvakao sam da sam nemocan pred ovisnoscu,ne opravdavam drogiranje ni u kakvoj situaciji.Znam uglavnom kakva sam osoba,kakav sam jado,gdje mi je slabost,kompleksi,zbog cega sam poceo i zbog cega zelim zavrsiti sa drogom.Cak se i grlim i ljubim sam sa sobom i uzvikujem ''hugh,bledoliki :) ...E,onda se desim sam sebi.''Sta bi?Sjeba me vudd...''..Narkoman je najmanje dvolicna osoba...najmanje.A to znas i sam
Da ovo nebi bilo klasicno prdenje i opravdavanje,skontaj da je zajebano sedmicno dolaziti u SA na sastanke,(bar dva puta)nekih 600km(tamo i ovamo), ovde u BL niko da mrdne ,u stau ih jebem.Malo je perverzno da idem da nafatm par dzanera koji su voljni da radimo sastanke.Pisao sam o tome prosle godine...Pogotovo sa ovakvim titanic-stavom.Ljudi stvarno sam u zajebu sto se tice mogucnosti,geografskog polozaja i ostalih sranja.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: I poslije njega...ON

Post by PsyTechGirl »

Nema na čemu.. Vazda!! (što bi rekli ovde :wink: )

A vudd, i ja imam isti problem sa sastancima ..
Vukojebina, šta reći ..
Ja sam se onda, s' pogledom na to, okrenula doktorima, nalorexu, smirivanju, poslu, razmišljanju (ali ne previše jer onda dolazi sjeb) i td..
Fazon, pokušaj da vodiš neki normalan život, s anormalnim ljudima, mimo narkomana, narkomanije i ostalih sranja..
Kažeš 'Malo je perverzno da idem da nafatm par dzanera koji su voljni da radimo sastanke'.
Pa gde ti tako nešto i pada na pamet ?
Da sam na tvom mestu, ja više sa dzankijima ne bih ni razgovarala..
Nego brate - konkretne promene!!!
Izbrisala bih sve brojeve iz telefona, tj za početak ne bih ni imala tel prvih par meseci dok se ne uvedem u neki stabilni život..
Nadješ posao, a tu su i ljudi sa posla. Normalni. Ne dzankoze.
I tako, sve po malo..
Jebi ga, od silne želje da uspeš i da ti bude dobro ne znam ni šta bih ti napisala ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: I poslije njega...ON

Post by vudd »

PsyTechGirl wrote:Nema na čemu.. Vazda!! (što bi rekli ovde :wink: )

A vudd, i ja imam isti problem sa sastancima ..
Vukojebina, šta reći ..
Ja sam se onda, s' pogledom na to, okrenula doktorima, nalorexu, smirivanju, poslu, razmišljanju (ali ne previše jer onda dolazi sjeb) i td..
Fazon, pokušaj da vodiš neki normalan život, s anormalnim ljudima, mimo narkomana, narkomanije i ostalih sranja..
Kažeš 'Malo je perverzno da idem da nafatm par dzanera koji su voljni da radimo sastanke'.
Pa gde ti tako nešto i pada na pamet ?
Da sam na tvom mestu, ja više sa dzankijima ne bih ni razgovarala..
Nego brate - konkretne promene!!!
Izbrisala bih sve brojeve iz telefona, tj za početak ne bih ni imala tel prvih par meseci dok se ne uvedem u neki stabilni život..
Nadješ posao, a tu su i ljudi sa posla. Normalni. Ne dzankoze.
I tako, sve po malo..
Jebi ga, od silne želje da uspeš i da ti bude dobro ne znam ni šta bih ti napisala ..
Dusa moja mala :D :D .....:bear: :bear: :bear:
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Post Reply