PRICA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: PRICA

Post by Boban »

saša-ex wrote:Koji ste vi buntovnici bez razloga...bacajte kamenje na sistem...stand up, get up....


Ludaku :-D
feel
Posts: 51
Joined: Wed Apr 15, 2009 2:24 pm

Re: PRICA

Post by feel »

eto i ja zakasnila, i sada nisam procitala kako super sinteticni j..... ajme kako cu sada spsvati, kako li cu samo zaspati....a tek nastaviti zivjeti bez tih informacija ajme meni.

hehehe zezam se, super aj mi posalji na pp
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by Vuk »

Pazi sad ovo, Sintetički brate počni opušteno da naplaćuješ pretplatu, eto i tako si rekao da bi gotivio da te plaćaju da pišeš...a onda te jednom možda angažuju i za neke sapunice, napredak, prosperitet... :-D
Moon child
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

10 soma evrica bi mi bilo dosta. Taman da kupim jedan malaguti scooter, odvedem decu na jedno 10-tak dana do Grcke ili mozda ipak bolje Hrvatske i da kupim malo garderobe sebi i njima.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by Vuk »

Novac može dobro da ti dođe za osnovne stvari ali pare, putovanja, pare, kola, pare...neće ti zaista popraviti život, kada budeš spreman imaćeš koliko god ti treba, a za sada imaš tačno koliko možeš da podneseš...samo ti piši!
Moon child
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

13-Deo. Sestrice 9.

Post by SuperSynthetic »

Pokusavam da otvorim oci.
Ne mogu. I dalje spavam.
Opet pokusavam da otvorim oci. Kao da su mi kapci teski hiljadu tona. Svom snagom pokusavam da ih dignem ali ne mogu. Spavam i dalje.
Opet pokusavam i kao da sam na trenutak uspeo.
Koncentrisem se da se probudim i otvorim oci.
Otvaram ih ali nista ne vidim. Samo osecam kako mi neko lupa po licu samarčiće.
Lagano mi se ukljucuje video. Sve je mutno ali ipak vidim.
Maja je iznad mene i nesto vice i mase rukama ali je uopste ne cujem. Audio mi jos uvek ne radi.
Oci me strasno peku. Ocu jos da spavam.
Opet samari. Otvaram oci i opet Maja nesto vice. Nazirem joj plave oci.
- Alex! Alex! Probudi se vise! 'El ti dobro Alex?!- cujem maju. Proradio mi je i audio.
- Alex covece sat vremena te budim! 16 sati spavas! Alex!- histerise Maja a glas joj je piskav.
Ne mogu da govorim. Ne mogu da maknem.
Nekako dizem ruku i pokazujem joj da stane, da me pusti.
- Ma necu da prestanem!! Probala sam i nezno da te probudim pa sam te i sa vodom prskala ali ne
vredi! Otvori oci Alex! Otvori! - dernja se Maja!
Nekako se malo pomeram ali osecam kako sam sav ukocen.
- 16 sati se nisi pomerio covece! Nisi mrdnuo! Pomislila sam par puta da si mrtav daleko bilo!- nastavlja Maja svoje urlanje.
- Hajde Alex, evo donela sam ti kafu i dorucak, hajde Alex. - postaje nezna i pokusava da me pomeri.
Cim sam malo pomerio glavu osecam kako me glava boli. Boli me od onih lupanja glavom o vrata i ostale delove namestaja dok sam imao fleshove.
Uhh, bas boli. Dok sam bio na coci nije bolelo. Jao covece. Jao, jao, jao.
Lezim na ledjima i gledam u Maju. Sve je stalo. Kao da sam mrtav. Nemam potrbu ni za cim.
Zikra od coce. To je to. Bice jos gore ako se ne puknem uskoro.
Ili da se puknem ili ponovo da zaspim. Nema trece.
- Zasto cutis Alex? Sta ti je? Da li je tebi dobro? Reci nesto Alex, molim tee!-
- Moram u wc.- Kazem Maji kratko i pokusavam da ustanem.
Ona mi pomaze da ustanem jer sam sav ukocen od spavanja u jednom polozaju.
Cim sam stao na noge pocinje da mi se crni pred ocima i vrti u glavi. Opet sedam na krevet.
Jbg. ne jedem i ne spavam danima. Slab sam. Moram da se puknem.
Maja mi dodaje gutalj kafe. Gleda me zabrinuto svojim lepim plavim okicama.
- Alex, 'el ce ti biti dobro? Zasto si takav? Reci mi Alex.- tuzna je Maja kao da cu da umrem.
Gledam njene oci i osecam kako mi zastaje knedla u grlu. Osecam da cu da zaplacem.
Sada ce da pocne zesca zikra. Uhh moram da pazim sta radim i da se sto pre roknem ponovo.
Ne smem pred njom da placem. Ja u zikri uvek placem. Placem sto je nebo plavo, kad cujem pesmu, ma stalno placem.
Koncentrisem se da ne zaplacem i da odglumim cool raspolozenje.
- Sve je cool Majo. Ja sam malo cudan kad se probudim.
-Izvini.- uzimam joj ruku da je poljubim.
Tu mi opet krece knedla u grlu i place mi se.
Nekako je ljubim a onda se opet koncentrisem da ne zaplacem. Tesko mi je u picku materinu.
Ustajem i oblacim shorts u kome mi je ona vrecica sa cocom.
- Alkex sada je pola jedan. Zvace me keva na onaj broj telefona u mojoj sobi.
Moram da idem tamo da sacekam taj poziv.-
- Coll Majice idi. Ja cu za to vreme da se istusiram.-
- Jel sve Ok. Alex? -
- Jeste, pozdravi kevu.-
Smeska se i vrti glavom jer keva ne zna za mene ustvari.
Ljubimo se i ona izlazi iz sobe gledajuci u mene kao da zeli da se uveri da sam stvarno dobro.
-Ispricaj se sa mamom i posle dodji-
- Hocu.- salje mi poljubac rukom. Zatvara vrata i odlazi.
Ahh ova scena me je dokusurila. Odmah krecem da ridam a suze mi liju kao kisa. Ko picka placem.
Jebem ti ovu koku, mislim stvarno, uvek placem u zikri.
Aaaaaaaaa......bbbuuuuuuu. Sada vec pocinjem da placem kao malo dete a ne kao picka. Strasno.
Ustvari kao da posmatram sebe i kao da neko drugi place.
Zajebana je zikra od koke. Udara na psihu nekako. Sve u svemu jako cudno.
Uzimam jedan gan iz dzepa od pantalona i krecem da uzmem kasiku iz fijoke u natkasni ali tu mi pogled pada na dorucak koji mi je Maja donela.
Namazala mi je hleb sa necim pa je tu pored stavila i malo sunke i par kolaca. Sve je to tako lepo aranzirala.
Tu vec dobijam napad placa. Tresem se kolko placem.
U picku lepu materinu i ovo plakanje.
Uzimam kasiku iz fijoke i zakljucavam se u kupatilu.
Kroz suze gledam plasticnu kutiju sa brijacima -Gillete Sensor- opet mogu da citam. Citam i sitna slova na kutiji i placem jos grdje.
Jaooo opet cu izgubiti sposobnost citanja ako nastavim da se radim sa kokom i ne spavam jaooo kuuuukuuuuuuuuuuuu majko milaaaa a u sobi me ceka onaj divni Majin dorucak aaaaaaaaaaa.
Uradicu se sada pa necu vise bbuuuuuu, aaaaaaa. Svaki dan cu uzimati sve manje i manje.
Ridam u kupatilu i na dasci wc solje pravim rokic u koji stavljam oko 2 grama coce.
Mogao bi mozda i sa dopom da se puknem mislim prestao bih da placem ali ostao bih u bedaku. Ma koji ce mi kurac dop.
Kratko prokuvavam koku i filtriram kroz iglu posto se na ovim americkim ganovima igla ne skida.
Sedam na dasku wc solje i prekrstam noge preko leve ruke. Vena na zglobu mi odmah iskace.
Sav podrhtavam od placa. Moram da se smirim jer dok ovako drhtim i trzam ne mogu da se nadjem.
Smirujem se.
Americka tanka i ostra igla mi ulazi u venu kao u puter. Tu sam, signalizira mi crvena tackica krvi koja se pojavila u vrhu gana. Toliko sam napunio gan cocom da nema mesta ni da navucem malo krvi kao zadnji test da sam stvarno u veni. Odmah dajem. Lagano do pola pa sjurujem.
Samo me preplavljuje. Knedlu placa u grudima zamenjuje talas toplote koji mi juri u glavu.
Padam u bezdan tisine. Padam u nazad kroz neograniceni prostor. Padam sve brze i brze a prostor je sve veci i veci.
Prostor kroz koji padam je toliko veliki da je moje padanje ustvari zanemarljivo na tu velicinu.
Stajem. Stajem razapet u beskonacnosti tamne tisine. Tisine koja se oseca. Tisine koja govori.
- Sve si dobio. Ovo je tvoje mesto. -ne mogu da se maknem. Pokusavam ali ne mogu.
Centar sam beskonacnog svemira i na neki nacin stvarno je ovo moje mesto. Moja pozicija. Moj smisao.
Pokusavam da se pomerim ali nema sanse.
Sta ja treba uopste da radim ovde?
-Ovo je tvoj deo. To si trazio. Dalje ne moze. Ostani tu.- govori tisina svojom smirenom enrgijom.
Opusten sam i spokojan. Nista me ne uzbudjuje niti plasi. Nasao sam sebe. To sam ja Alexandar Konstantinovic u beskonacnom svemiru.
Ali gde je kraj svemira? Sta je iza kraja? Hocu da vidim. Hocu da znam. Necu da budem Alexandar Konstantinovic......necuuu......necuuu......NEEECUUUUUUUUUUU!!!
Lezim na podu kupatila i trzam se. Glavom udaram o donji deo wc-solje.
Prestajem sa trzanjem i udaranjem i pocinjem da disem. Ustajem.
Dobro je. Pun sam snage. Plac je kao rukom odnešen.
-Gillete Sensor- mogu i da citam. Do jaja.
Aj da se obrijem caskom. Stavljam penu na lice.Dok se brijem razmisljam o Maji.
Mogo bi da caskom da iznajmim scooter i da se zaletim do sexy-shopa u gradu da kupim lijane pa da se ja i ona malo vezujemo.
Yeah, to cu. I njoj ce se to svudeti sto posto. Odusevice se.
Brisem lice peskirom i zvizducem.
Kuc, kuc, kuc......kuc, kuc......neko mi kucka po vratima od kupatila.
Maja se vratila, mada.......nisam zakljucao vrata od sobe. Da me nije Gashi nasao?
- 'El si ti Majice? - derem se iz kupatila.
Tisina niko ne odgovara. Frka.
Da nisu duhovi ili Rusi nekakvi? Uhhhh jbt.
Brzo oblacim shorts.
Ako je Gashi najebao sam. Moram da izadjem sta da radim drugo? Trudim se da ostanem hladan.
Lagano otkljucavam i otvaram vrata.
- Ooo obrijao si se.- Ispred mene stoji Olivera i smeska se.
Jednu ruku je stavila na kuk a u drugoj vrti lisice presvucene neznim crvenim plišom. Ispod dubokog dekoltea joj se vidi brushalter u istoj crvenoj boji kao i lisice.
I gacice su joj iste boje 100%.
Otkud ona? Ja sam sa Majom a ne sa njom. Otkud joj lisice? Mislim otkud ona zna da sam ja hteo lisice? Nesto nije u redu. Da nisu duhovi poprimili njen oblik? Loncici su se opako pobrkali. Moram strasno da pazim.
- Sta si se ucutao?- krece Olivera u uzanim farmericama i na stiklama ka krevetu. Hoda bacajuci jednu nogu ispred druge i uvija dupetom kako samo ona zna.
Seda na krevet i gleda me crnim vatrenim ocima. Smeska se i lupka rukom po krevetu pokazujuci mi da sednem pored nje.
Pesma je pocela.
Last edited by SuperSynthetic on Sun Aug 23, 2009 12:33 pm, edited 3 times in total.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by Vuk »

...a kako će se završiti znaju samo SuperSynthetic...i možda Sanela :-D
Moon child
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
feel
Posts: 51
Joined: Wed Apr 15, 2009 2:24 pm

Re: PRICA

Post by feel »

e sinteticni kakva je zikra od koke, i jel imas onako rane po rukama i di si se furao, ja sam vidjela ustvari poznavala sam jednu curu koja se rokala sa kokom i imala sve po nogama otovorne rane ono okruglo, ma uzas, odvratno, kada sam ju pitala od kuda joj to, kaze od rokanja s kokom, da koka kao spali kozu ono kada izvlacis gan pa ti ostane kapljica da to spali sve, jel to istina, mislim ja sam uzela koku par puta, nije bas nesto special, na nos, nisam se nikada pukla s njom,jbg ja vise volim da me smiri nesto, meni od svih droga samo dop pasao, jbg ono najgorje, nisam volila ni da pusim, ni bonkase, ni speed, ni koku, samo dop.

i prije si napisao da bi da imas par soma evra, da bi kupio obleku , sto to znaci da sada bas nemas love? vidis kako se sve okrene, to ti je zivot, znas onu kada nekoga oces stvarno prokleti kazes mu dao bog da imao pa nemao, to je najgorje, ne kazem to za tebe, nego ono, vidis toliko si se zajebavao imao para, zenski, putovao, ma sve a di te dovelo, kakav je tvoj zivot sada, ajde malo pisi o tome, di zviis, s kime, kako zivis, sto radis, ako radis, itd. proslost malo ostavi u proslosti, koncentriraj se na buducnost, i pisi malo o tome
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: PRICA

Post by SuperSynthetic »

Nemam rupe po telu, rukama i nogama. Mozda bas vise nemam vene ali rupe i rane nemam fala Dragome Bogu mom.
Copy of DSC09214.JPG
Last edited by SuperSynthetic on Mon Aug 24, 2009 12:09 am, edited 1 time in total.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
Post Reply