SRAM DA VAS BUDE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

SRAM DA VAS BUDE

Post by winston85 »

Toliko sam izrevoltiran ovim kao pomocnicima koji dolaze na ovaj forum kristalno jasno zbog cega...
Naravno da bi reklamirali svoje "fabrike"... Mani te se ljudi tih otrcanih klisea, dosta je vise toga. Pojavite se jednom dostojanstveno i pokazite tu vasu "borbu za ljudska prava i borbu protiv droge". Niste ni svesni koliko zagadjujete vazduh vasim lazima. Na svetsi dan borbe protiv zloupotrebe droga, gde ste bili? u svojim foteljama, zadovoljni. Niko da preduzme nekakve konkretnije mere, bar poneku tribinu ili nesto, vi to mnogo bolje znate. Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio ali muka mi je vise od tih centara :butthead:
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: SRAM DA VAS BUDE

Post by saša-ex »

?
SAMO CEO ŽIVOT...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: SRAM DA VAS BUDE

Post by winston85 »

saša-ex wrote:?
Zasto? Pa svi dobro znamo da su lecenja od narkotika i sama zdravstvena zastita gradjana jedan od vodecih resursa kako bi se napunio budzet RS. j.beni nalorex 2000din tabla, malo li je??? :vom:
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: SRAM DA VAS BUDE

Post by Tužna »

winston85 wrote:Toliko sam izrevoltiran ovim kao pomocnicima koji dolaze na ovaj forum kristalno jasno zbog cega...
Naravno da bi reklamirali svoje "fabrike"... Mani te se ljudi tih otrcanih klisea, dosta je vise toga. Pojavite se jednom dostojanstveno i pokazite tu vasu "borbu za ljudska prava i borbu protiv droge". Niste ni svesni koliko zagadjujete vazduh vasim lazima. Na svetsi dan borbe protiv zloupotrebe droga, gde ste bili? u svojim foteljama, zadovoljni. Niko da preduzme nekakve konkretnije mere, bar poneku tribinu ili nesto, vi to mnogo bolje znate. Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio ali muka mi je vise od tih centara :butthead:
Pa druže ako ti smetaju ne moraš ih slušati i ići u bilo koji centar.Ja lično nikada nisam bila ni u jednom centru,pa sam čista pet godina.Ali opet nemam ništa protiv bilo kog centra...i o kakvim konkretnim merama ti pričaš,pa ti si taj koji sam treba da kreneš od sebe i na sebi preduzmeš konkretne mere...hoću-neću.Centri su samo sporedni da kažem likovi koji ćete manje više usmeriti dalje ako to ne možeš sam.
A što se tribina tiče tu si potpuno upravu,ali tu je kriva država a ne centri,koće to sve da finansira bole državu da ne kažem šta za nas.
I ko napravi neku tribinu napravi je neki šatro pisac doktor(od kojeg sam i ja bolji doktor nego on sam) da bi samo izreklamirao svoju novonapisanu knjigu o narkomaniji i to je to.A mi svi zajedno možemo samo da se žalimo upravi vodovoda i kanalizacije.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: SRAM DA VAS BUDE

Post by winston85 »

Tuzna ni ja niasm bio nigde institucionalizovan, tako da se izrazim. Ja samo kazem umesto sto se reklamiraju ovde sto ne organizuju svi zajedno makar 1.put godisnje neku tribinu, to je za njih isto kao kad bi neki kamenorezac podrzavao kremiranje ili izmislio lek protiv smrti. hahaha .. 100posto je tacno to sto si rekla ili hoces ili neces, treceg nema... 8)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: SRAM DA VAS BUDE

Post by sanela »

winston85 wrote: Ja samo kazem umesto sto se reklamiraju ovde sto ne organizuju svi zajedno makar 1.put godisnje neku tribinu,
a kako bi tribina pomogla?
ljudi često organizuju tribine, okrugle stolove i sl. stvari samo reda radi kako bi pare potrošili. ja mislim da je bolje ne organizovati nešto osim ako to nema nekog smisla i neki konkretni cilj.
a ako ti baš smeta što se ništa ne organizuje, a ti lijepo do prve nevladine organizacije koja se bavi pitanjima mladih ili narkomanije i pokreni neku inicijativu i nešto napravi... možda, zapravo, kreni od toga da ti budeš čist... pa da svojim primjerom promovišeš zdrav život.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: SRAM DA VAS BUDE

Post by winston85 »

Sanela, uz duzno postovanje, ja sam cist i ne moze da me iznenadi ni jedan test.
Pa zar ni u tebi to ne izaziva bunt? Imam drugara koji ne moze da se skine, jednostavno ne sme, i bilo bi mi drago da se skine i da kao pre idemo na fudbal, ja mu pomazem koliko mogu ali ne mozemo zajedno, samo ponekad odem sa njim na kafu... :cry:
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: SRAM DA VAS BUDE

Post by sanela »

winston85 wrote:Sanela, uz duzno postovanje, ja sam cist i ne moze da me iznenadi ni jedan test.
Pa zar ni u tebi to ne izaziva bunt? Imam drugara koji ne moze da se skine, jednostavno ne sme, i bilo bi mi drago da se skine i da kao pre idemo na fudbal, ja mu pomazem koliko mogu ali ne mozemo zajedno, samo ponekad odem sa njim na kafu... :cry:
Izvini, mislila sam da se skidaš... koliko dugo apstiniraš?
a mene to ne nervira, jer sam ja aktivno uključena u nekoliko stavri koje se odnose na pomaganje ovisnicima, uključujući i posao koji radim. Dosta stvari radim volonterski, mimo radnog vremena, uključujući i administraciju ovog foruma. I vjeruj da nemam ni vremena, ni volje da se bavim razmišljanjima zašto tamo neko ne organizuje nešto. Ako mislim da nešto treba da se organizuje, ja probam nešto napraviti...
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: SRAM DA VAS BUDE

Post by winston85 »

:D sada mi je je mnogo lakse... Imam taj osecaj krivice prisutan i kada je najmanje potreban. Skidam se duze vreme, 12avgust2008, tada sam poceo i nikada se ponovo nisam navuko, ali jesam u medjuvremenu umizao dop. Dobro mi ide, bar ja tako mislim, i sada kada sam cistog razuma primecujem zapravo koliku vrednost nosi ta droga... I zao mi bude i tada sebe najvise krivim kada sam totalno nemocan da bilo sta promenim pa cak i sopstveno ponasenje. Voleo bih da imam vlast na par sati :)
Ja ne zelim da vladam sto kaze Mladenovic, vec samo da promenim par stvari.

A sto se tice mog ega, ja sam proglasen za narkomana, i tako sam etiketiran ili zigosan sta god da je i tu ne mogu nista da promenim...na zalost

lep pozdrav Sanela
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
poenta
Posts: 5
Joined: Sun Jul 12, 2009 11:38 pm

Re: SRAM DA VAS BUDE

Post by poenta »

winston85 wrote: Na svetsi dan borbe protiv zloupotrebe droga, gde ste bili?
Na kisi, trudeci se da sa koleginicama priblizim problematiku kojom se bavimo. Ako ne verujes, pitaj sve koji su se zatekli u blizini gradske biblioteke u Bijeljini tog dana.
Hvala na pitanju. :D
Post Reply