ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Vlado_M »

Vlado_M wrote:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mBL63YRK4ZE[/youtube]
Zvezda - Rudar Velenje 4-0, ali jebes to...

Raja iz paba u kojem obicno pijem veceras pobijedila ekipu koja je prosle godine igrala u Ligi Sampiona u grupi sa Mancesterom i Viljarealom. David pobijedio Golijata... Slavija Istocno Sarajevo - Alborg (Danska) 3-1, prva utakmica 0-0. Kapa dole. Doktor ima pivu kad se vidimo.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cE8dbnbZlyE[/youtube]
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by darla »

VALJDA JE SAD SVIMA JASNO SVE-PRAVDA ZA UROSA MISICA
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by bojanol »

This time next year we'll be in champions league :(
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by saša-ex »

darla wrote:VALJDA JE SAD SVIMA JASNO SVE-PRAVDA ZA UROSA MISICA
meni nije jasno...koja pravda?
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by YugoS »

Ni meni nije jasno,ali nikako.
Cak znam i sta je i kako bilo,pricali mi drugovi koji su bili u blizini,vidio snimak i sve,ali....

Ma nek' smo mi zivi i zdravi !
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by decak_iz vode »

srpski klupski fudbal je definitvno u kurcu... jedino ako nas sevojno ne izvuce....

al smo zato u vaterpolu macke.... :finga: :finga: :finga:
Image
Image
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by Vlado_M »

Za Partizan mi je pravo drago. Uzivao sam u utakmici... Zvezda ce nekako proci dalje :). Vojvodina ima ozbiljnu ekipu, samo joj fali dobar stoper.

Slavija vadi srpski klupski fudbal. Da nisam prokleto bolestan, sad bih bio na Kosevu... Ali jebiga.
User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by decak_iz vode »

Vlado_M wrote:Za Partizan mi je pravo drago. Uzivao sam u utakmici...
nisi jedini :finga: :finga: :finga:
kako poletese posle RIla ko da Real prodjose jebote...a sve sami grobari oko mene, nisu zaklopili....


aj dovla ozdravljaj pa da se gledamo onda na Marakani sledeci cetvrtak !!!
p.s. brate i Slavija ga izduva od mrtvih kosica...pix
Image
Image
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by darla »

pa klupko se odmotava...montirani proces..
sta vam nije jasno,nisam rekla sloboda nego pravda..
pa Yugo ak si gledao snimku (cijelu) ne gura on baklju trajkovicu u usta..
10 godina? njegovim prijateljima za "sram vas bilo" poslije sudjenja mjesec dana pritvora?
mediji vam napunili glave glupostima i tisucu trajkovicevih ispovijesti gdje on "sanja navijace" ma...
joj poludim,bit cem vam uskoro jasno,vidjet cete..
User avatar
decak_iz vode
Posts: 137
Joined: Mon May 12, 2008 8:41 pm
Location: NOVI SAD

Re: ZA KOJI TIM NAVIJATE?

Post by decak_iz vode »

darla wrote:pa klupko se odmotava...montirani proces..
sta vam nije jasno,nisam rekla sloboda nego pravda..
pa Yugo ak si gledao snimku (cijelu) ne gura on baklju trajkovicu u usta..
10 godina? njegovim prijateljima za "sram vas bilo" poslije sudjenja mjesec dana pritvora?
mediji vam napunili glave glupostima i tisucu trajkovicevih ispovijesti gdje on "sanja navijace" ma...
joj poludim,bit cem vam uskoro jasno,vidjet cete..

ma kavki montiran...u srbiji nema toga, mi smo zemlja koja krupnim koracima grabi ka evropi, ekonomija nam je u stalnom razvoju, stopa kriminala iz dan u dan sve manja i manja, skolstvo reformisano, pravosudje na najvisem nivou a nasi mediji su jedni od najobjektivnijh i najsamostalnijih u ovom delu evrope. mi smo sad dostigli takav standarad da su nam navijaci najveci problem u zemlji. idila jebote...
kako uopste mozes da kazes da je montirano kad je gospodin sudija lazarevic koji je i doneo i ovu "zasluzenu" presudu, pre par godina oslobodio takvog coveka i biznismena kao sto je andrija draskovic??? mislim stvarno darla....

na klipu se nigde ali nige ne vidi da mu gura baklj u usta. da li ste videli slike trajkovica posle mesec dana ? covek nema oziljak a ne opekotine pitaj kurac kojeg stepena, pored toga sto se odjednom saznaje da covek uopste nije ni bio na zadatku a pri tom nosi pistolj medju hiljade ljudi....pati od nesanice jadan, pati pola srbije jebote medju njima i ja....

niko ne trazi da se misic oslobodi nego samo da dobije pravednu kaznu, jer on nije ni lopov, ni ubica, ni pedofil.... i nije on pokusni kunic pa da sa na njemu testiraju zakoni za primer drugima, jer samo budala moze da pomisli da ce "smiriti" navijace ako on dobija 10 godina...nek testiraju na onome degenu sto je pucao decku u glavu zato sto je prosao na crveno...jebem ti drzavu
Image
Image
Post Reply