Break On Through

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: Break On Through

Post by darla »

ja znam sto bi meni ucinilo podnosljivo ovu jebenu subotu...da ti nest napises ak ti se da..predobro mi je citat tvoje postove..pogotovo one zadnje kad si ubacila i svoje razmisljanje..
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

Darla, drago mi je ako ti moji postovi pasu...mislila sam da ih niko ne cita :oops:
Ovih dana sam pravila veliko spremanje...ocistila sam uspomene i pobacala emocije u kontejner...malo sam se zanela i izgleda pobrisala deo memorije i inspiracije...i tako zurim u prazno..praznog pogleda i prazne duse...i cekam
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Break On Through

Post by Boban »

Ja kad sam iz komune pricao sa roditeljima i kad su me pitali sta da rade sa kutijom koja je ostala iza mene rekao sam da zapale to.Nije mi bilo lagodno prvo vreme jer se nisam bio bas odlucio da se ostavim svih tih secanja dok nije doslo do toga da biram ili sve ili nista.Kasnije sam shvatio da je dobro sto su uspomene izgorele i one dobre i one loshe jer bi one dobre povlacile one loshe onda je bolje da sve nestane.I secanja su bledja na njih i nemaju vise efekta toliko jakog na srcu.Mislim da si dobro uradila predstoji ti borba sa secanjima ali skapiraj da je mozda vreme za neka lepsa desavanja u tvom zivotu.Pozdrav i cuvaj se.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Break On Through

Post by Vuk »

Sećanja su nešto što je bilo, nešto što se završilo, nešto što više nije...imaš pravo da se ponekad osetiš loše ali nemaš se čega i plašiti, to je sve SAMO sećanje!
Moon child
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Break On Through

Post by Guta_Retas »

ako ne komentarisemo ne znaci da ne citamo tvoju story...samo se ti zadaj...a emocije su varljive...volio bih da ih nemam uopste,ono,zivis kako ti um nalaze i mnogo bolje bi prosao u zivotu...ali sipak!!!!!!!!! emocije su tu da mi emotaju koncepciju i shvatanje zivot i njegovih stvarnosti..DAMN :evil:
So rise and be your master you don't need to be a slave
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: Break On Through

Post by darla »

ja ne volim pisat na tvojoj temi jer ju ne zelim zachatavati..a neke tvoje stvari (pogotovo one zadnje) procitala sam i po par puta..nadam se da ce ti se uskoro dati pisati ;)) pusa tebi najveca
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Break On Through

Post by NaughtyButNice*** »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NvJIGYTIK-k[/youtube]





Relativno lako sam se odlucila na taj korak...laž...
Zatvoricu vrata proslosti i umivena ...cistog oka pogledati u buducnost...
U mislima napravih plan...precizan, sveobuhvatan...necu dozvoliti da me ista iznenadi...
Dugo je u meni tavorila odluka ...
Lolo premotaj film..zaustavi ga na „onim“ scenama , angazuj svu energiju...sve kapacitete izandjale duse i tela i obrisi ih...
Prosto da prostije ne moze biti...laž...
Borba sa secanjima ne nestaje...ne zaustavlja se tako lako...ali prvi korak sam napravila...
Znam bitka ce biti duga i surova...i...bez pravila...nadam se da cu izaci kao pobednik...suvise sam puta gubila do sada valjda je doslo vreme da i Lola stane na pobednicki tron...
samo me plasi Da li cu izgubiti sebe tada...da...neminovno jedan deo mene ce umreti...dobro, spremna sam na taj gubitak...dignucu glavu visoko i krenuti u juris na sopstvene demone...
ali opet...cak i da uspem...da pobedim...ostaju ljudi...koji nisu i nece biti spremni da zaborave ..njihove oci, reči, ce me uvek vracati...
ako ovako nastavis nikada neces krenuti...prvi nivo je odigran...igra se mora nastaviti...misli o tome kada na red dodju te borbe..juris sada..igra se mora nastaviti...


p.s hvala dragi saborci na recima podrske i utehe...neki od vas se vec dugo bore...Divim se vasoj hrabrosti i istrajnosti...i vi koji ste kao i ja tek usli u borbu zasluzujete..pardon, zasluzujemo da nas Sila pogleda i pusti vetar u nasa jedra...
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Break On Through

Post by Guta_Retas »

Ova mi je pjesma pala na pamet cim sam procitao...nabrijan sam da svasta nesto napisem,ali sve sto bih napisao je u ovoj pjesmici otpjevano..tako da odustajem od moga monologa i prepustam Frediju kao glasnogovorniku da se izjasni umjesto mene :P :P :P
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4ADh8Fs3YdU[/youtube]
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Break On Through

Post by Vuk »

...a Fredi je uvek imao prave reči...
Moon child
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Break On Through

Post by Guta_Retas »

i ova mi isto nadodje u voznji............

I feel the pain but I'm afraid to cry
All the time, desperate hiding tears
My life is boring and I count the days
On and on, woe is here to stay

Only if God would show a sign for me
Oh... Only if God could hold my begging hands

This endless torture's building up my rage
Holding on, hide my agony
I'm getting weary just to be alive
All I want is help!!!

So, you dove into the dark beyond yourself?
Lost your way to find the surface once again
Insomnia will kill all your solemn nights... Oh!
Haunting your despair!!!

Sorrow made your life a living hell
Lights are fading
Caught inside the black-holed inner-self
Ego painted grey...

Insomnia will hold pleasures in a shell
And your defiant stare!!!

Sorrow made your life a living hell
Lights are fading
Caught inside the black-holed inner-self
Ego painted grey...
So rise and be your master you don't need to be a slave
Post Reply