Slike

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

ruzicasti oblak

Re: Slike

Post by ruzicasti oblak »

Gledaj, svi imamo pravo na svoje mišljenje i to jeste smisao i poenta različitosti. Ta mišljenja se razmijenjuju da bi se došlo do zaključaka koji su najvalidniji. Nikada se ne bih usprotivila tome da neko izrazi svoje mišljenje o bilo čemu, bez obzira koliko se to mišljenje razlikovalo od mog. To mi ne smeta i mislim da ne bi trebalo da smeta bilo kakvom javnom forumu. Ali, NIKOME ne prijaju uvrijede i to je velika i bitna razlika u odnosu na mišljenja (koja mogu, i čak bi možda i trebala da budu različita, od osobe do osobe) i vrijeđanja. Vrijeđanje, ponižavanje, omalovažavanje, degradiranje, pozivi na ubistva po kratkom postupku (sa mnogo krvi itd.) NE, različita mišljenja DA. Može li ovako?
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Slike

Post by PsyTechGirl »

ruzicasti oblak wrote:Gledaj, svi imamo pravo na svoje mišljenje i to jeste smisao i poenta različitosti. Ta mišljenja se razmijenjuju da bi se došlo do zaključaka koji su najvalidniji. Nikada se ne bih usprotivila tome da neko izrazi svoje mišljenje o bilo čemu, bez obzira koliko se to mišljenje razlikovalo od mog. To mi ne smeta i mislim da ne bi trebalo da smeta bilo kakvom javnom forumu. Ali, NIKOME ne prijaju uvrijede i to je velika i bitna razlika u odnosu na mišljenja (koja mogu, i čak bi možda i trebala da budu različita, od osobe do osobe) i vrijeđanja. Vrijeđanje, ponižavanje, omalovažavanje, degradiranje, pozivi na ubistva po kratkom postupku (sa mnogo krvi itd.) NE, različita mišljenja DA. Može li ovako?
Da, ali tanka je nit izmedju jednog i drugog..
I malo ko može i ume da razlikuje.
Kada neko praktikuje jedno, tu je odmah iza ugla i to drugo..
Nemoj pogrešno da me razumeš, nisam ni ja za uvrede, ponižavanja niti omalovažavanja.. Daleko bilo!!
Nije lepo, ali je tako. Jbga, ne može baš sve u životu da je lepo fino i ružičasto. Iako bi svet bio lepši da može, ali ne može.
Ili gaziš, ili si gažen. Nema trećeg.
Sve ostalo je, da izvineš, proseravanje...
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
ruzicasti oblak

Re: Slike

Post by ruzicasti oblak »

PsyTechGirl wrote:
ruzicasti oblak wrote:Gledaj, svi imamo pravo na svoje mišljenje i to jeste smisao i poenta različitosti. Ta mišljenja se razmijenjuju da bi se došlo do zaključaka koji su najvalidniji. Nikada se ne bih usprotivila tome da neko izrazi svoje mišljenje o bilo čemu, bez obzira koliko se to mišljenje razlikovalo od mog. To mi ne smeta i mislim da ne bi trebalo da smeta bilo kakvom javnom forumu. Ali, NIKOME ne prijaju uvrijede i to je velika i bitna razlika u odnosu na mišljenja (koja mogu, i čak bi možda i trebala da budu različita, od osobe do osobe) i vrijeđanja. Vrijeđanje, ponižavanje, omalovažavanje, degradiranje, pozivi na ubistva po kratkom postupku (sa mnogo krvi itd.) NE, različita mišljenja DA. Može li ovako?
Da, ali tanka je nit izmedju jednog i drugog..
I malo ko može i ume da razlikuje.
Kada neko praktikuje jedno, tu je odmah iza ugla i to drugo..
Nemoj pogrešno da me razumeš, nisam ni ja za uvrede, ponižavanja niti omalovažavanja.. Daleko bilo!!
Nije lepo, ali je tako. Jbga, ne može baš sve u životu da je lepo fino i ružičasto. Iako bi svet bio lepši da može, ali ne može.
Ili gaziš, ili si gažen. Nema trećeg.
Sve ostalo je, da izvineš, proseravanje...
Drugarica moja fina, meni je malo dosadilo ubjeđivati se sa tobom. Mislim da je i ovom forumu to ubjeđivanje malo dosadilo. Ne znam više šta da ti kažem, osim da te pitam nešto. Da li ti (ili bilo ko drugi na ovom forumu) misli da može bilo koga "zgaziti" time što ćeš mu opsovati majku, uvrijediti mu porodicu, religijska ubjeđenja ili bilo koji drugi najintimniji dio njegovog postojanja?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Slike

Post by zvrky »

DSCN0665.JPG
Kad smo vec kod kucnih ljubimaca :)
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Slike

Post by bojanol »

Kad smo već kod ljubimaca.....
Attachments
Psina, kad je bila mala.
Psina, kad je bila mala.
Ker.jpg (100.31 KiB) Viewed 1982 times
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Slike

Post by AnAna_mo »

Kad smo vec kod kucnih ljubimaca...
Attachments
šer
šer
Potpis.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Slike

Post by Zona Sumraka »

sladak ti je snaucer :) ...moj momak je trenirao giants svojevremeno... ali crne...
kakav je po temperamentu?
tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

Re: Slike

Post by tictac1 »

tolko toga se nakupilo dok sam ja dosla i procitala da stvarno nema vise smisla odgovoarati,ali eto posto ja moram...... samo eto sada se vidi ko visi po forumu i nema svoj zivot, kako bi rekla nasa uzvisena sanela, eto kolko se postovoa nakupilo dok ja nisam dosla.
ovo ja pocuclam subutex, bas ne kuzim, ja ne pijem subutex, niti sam ga pila, jesam ali max mjesec dana, i to prije par godina.
a ovo ostalo vrijedanje mene, moze te biti sram da kao admin, ilisto si vec, ti budes ta kaoja krasi pravila, i vrijeda, na bilo kojoj osnovi. ja nisam nikada tu od kada sam tu, nikoga, ali nikoga uvrijedila, nisam jebala mater nikom (meni jesu), niti sam vrijedala, ako netko nade neki moj post di ja vrijedam molim dfa mi ga pokaze, jer eto ja se ne sijecam, ja samo sto radim iznosim svoje misljenje, a to je kolko ja znam na netu dozvoljeno, cak za to net u neku ruku i sluzi, pa ne vidim zasto je problem kada ja iznesem svoje misljenje, ili kada ga netko drugi iznese, npr, onaj manson, kada iznese svoje misljenje koje je po meni vrlo cudno to je ko da je bog progovorio a kada ja kazem nesto ja vrijedam, ne kuzim zasto je to tako. ako je samo zato sto sanela ili neznam ko misli da sam ja ta neka astrid koja je tu neznam kaj napravila, to mi je totalno jadno, mene sada tu etiketirati zbog nekog drugog.

ja bih ljepo molila doticne, ja nikoga ne vrijedam, niti se tu ispuhujem, niti ista takvoga, ja samo kazem svoje misljenje, jbg ne uvlacim se u guzicu nekima, ponekada imam drugacije misljenje od vas, ali ako ste vi koji se zovete homo sapiensima, onda bi trenbali moci komunicirati i sa osobama koje se sa vama ne slazu uvijek u svemu. ja ne vrijedam, ja samo imam svoje misljenje, a kao me se zbog toga izbaci onda, je ovaj forum stvarno bolestan.
ali da cu malo smanjiti pisanje ovdije sigurno cu, ali ne zbog sanele ili bilo kog drugog nego imam nekih privatnih problema i nemam vrmena se tu prepucavati, ali da cu nastaviti iznositi svoje misljenje, sigurno cu, kome to ne pase neka me ne cita, i to je to.

a sto se tice moje privatnosti, i vi bi drzali do privatnosti da su vam roditelji koj su meni, a lako je kada si nitko i nista stavljati slike na face, ja sam davnih dana rekla, niti cu se hvalaiti sa icim sto imam ovdije, niti cu svoj izgled nekom gurat pod nos, eto ja sam tkava, imam, ali nevolim da me se gleda kroz prizmu toga. ako je to po vama dvolicno onda se vi zapitajte
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Slike

Post by paramparcad »

tictac1 wrote: ali da cu malo smanjiti pisanje ovdije sigurno cu, ali ne zbog sanele ili bilo kog drugog nego imam nekih privatnih problema i nemam vrmena se tu prepucavati,
smanjices ti pisanje totalno i to upravo zbog sanele pa i drugih...mozes ti da pises i seres koliko hoces ali sanela ti je ovde bog...HOCES DA TI TO POKAZEM? :)
tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

Re: Slike

Post by tictac1 »

ti mi jedino mozes pokazati svoju pamet i podrijetlo, a to si vec vise puta do sada pokazao, meni barem , a mislim i ostalima.

mada nije mi bas jasno ako netko jeb. mater nekome kako to da je jos uvijek ovdije, ili ti sanelu servisiras (mada sumnjam da ti ista servisiras, ako si ovo ti na slici, logicno je), pa te drzi ovdije iako si i ti kao (po vama ) i ja u svakoj raspravi, svakom loncu poklopac, vrijedas, izazivas svade itd, pa ako ja trebam biti izbacena zar po logici stvbari nebi i ti trebao biti izbacen? mada vidi se da ti je logika strana stvar, zato kome ja to uopce objasnjavam, kada ce odgovor biti sve samo ne logican i normalan. zalim te parampacad, jesi se mozda rijesio dopa ali nije dop tvoj najveci problem
Post Reply