Slike

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

Re: Slike

Post by tictac1 »

ruzicasta aj ti stavi svoju sliku ak si prava, toliko se hvalis, samu sebe, pa aj da vidimo to cime se tolko hvalis, ako nije neki problem, a i ti si dalekooooo necfe te nitko prepoznati.

da da znam vec sto ces ti ili netko drugi napisati , da stavim i ja svoju sliku, evo ovako kao prvo kolko god cudno zvucalo neznam ju staviti, jos uvijek se ucim na komp, kao drugo moja privatnost mi je dosta bitna, tako da.....ali ja bi bas voljela vidjeti tebe ruzicasti oblace, da vidimo taj genijalni um
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Slike

Post by NaughtyButNice*** »

tictac1 wrote:ruzicasta aj ti stavi svoju sliku ak si prava, toliko se hvalis, samu sebe, pa aj da vidimo to cime se tolko hvalis

da vidimo taj genijalni um
tictac..sta je tvoj problem...jel te bas pali da prozivas...jbt te zivote...grrr
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Slike

Post by sanela »

tictac1 wrote: kao drugo moja privatnost mi je dosta bitna, tako da.....
Važno je da je tebi privatnost bitna, a drugi su tu da ispunjavaju tvoje želje, jer uvažena TI želiš vidjeti kako drugi izgledaju... Ma daj, živi svoj život mani se drugih ljudi. Ali, hej, forum je idealna terapija za tebe, jer tako možeš svoje komplekse liječiti na drugim ljudima koji imaju sjebaniji život od tebe. Ali, tebi je važna diskrecija, da ljudi ne znaju da si narkomanka, jer ti svaki dan pocuclaš svoj subotex i super funkcioniraš. Osim toga, pisanjem savjeta drugima, ne razmišljaš o sebi, onome što ti trebaš napraviti sa svojim životom... Sigurno je tvojim roditeljima pravo drago što se njihova divna kćerka ne drogira, nego pije terapiju i uči se raditi na kompjuteru. I mirna Bosna.

Pa bolan nema osobe na forumu s kojom se nisi zakačila, pravdaš se, napadaš, pišeš kilometarske postove. Pa daj, cijeli svijet je nepošten, grozan, loš, ti si veliki borac za pravdu. Ah to mi je najdraže kako ja nisam fer i kako nekima gledam kroz prste, a jadnu tic tac stalno nešto kinjim i maltretiram. Čim vidim da je neka frka na forumu, ZNAM da si ti umiješana tu. I nikad se nisam prevarila do sad. De ba malo se presaberi i okreni se sebi. Šta tebe briga za sliku ružičastog oblaka? Želiš vidjeti njenu pamet... Ma pogledaj sebe malo, svoj život, odmakni se od forumu, od dijeljenja savjeta. Evo došlo lijepo vrijeme, izađi vani, uzmi bicikl, role, auto, vozaj se malo. Posveti se svom životu. Fakat si me iznervirala...

Znam da ću požaliti zbog ovog posta, jer će sad slijediti kilometarski postovi, napadi i opravdanja. Ali, ja ti fakat neću odgovarati, jer mi se ne da diskutovati s tobom, ali već odavno ti želim napisati ovakav post. Vjerovatno sam trebala privatno, ali draže mi je ovako javno da svi vide.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Slike

Post by adam* »

Ne pratim.....stvarno.....vise nikakve price....&....nem' pojma sta je bilo i ko je ova tic.....al' NIJE VALJDA DA JE TEBE (supertolerantnu osobu) NEKO USPEO DA IZNERVIRA.....jebo mamu......ta je stvarno gnjavila.......

Pozdravljam te Sanela puno..........&.......nemoj se jedit'


super radis svoj posao.....
cucla cucla cuclica
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Slike

Post by sanela »

adam* wrote:Ne pratim.....stvarno.....vise nikakve price....&....nem' pojma sta je bilo i ko je ova tic.....al' NIJE VALJDA DA JE TEBE (supertolerantnu osobu) NEKO USPEO DA IZNERVIRA.....jebo mamu......ta je stvarno gnjavila.......

Pozdravljam te Sanela puno..........&.......nemoj se jedit'


super radis svoj posao.....
Hvala @adam
Ma fakat, što je previše, previše je. I moja tolerancija ima granica.
Sad je sve cool 8)
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Slike

Post by paramparcad »

ma sto jednostavno ne banujes ovu budalu tic tac i onda ce da bude sve cool.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Slike

Post by Zona Sumraka »

to se i ja pitam...ima srece sto za razliku od vecine sanela ima visok prag tolerancije...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Slike

Post by PsyTechGirl »

Zona Sumraka wrote:ima srece sto za razliku od vecine sanela ima visok prag tolerancije...
Ej definitivno istina.
Ali to je njena vrlina a naša (čitaj moja) mana, tako da to baš cenim..
Mada Sanela neka, valja se nekad i ispuvati, istina i iskrenost je na prvom mestu pa šta kome bog da ..
Pozdrav tebi
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
ruzicasti oblak

Re: Slike

Post by ruzicasti oblak »

PsyTechGirl wrote:
Zona Sumraka wrote:ima srece sto za razliku od vecine sanela ima visok prag tolerancije...
Ej definitivno istina.
Ali to je njena vrlina a naša (čitaj moja) mana, tako da to baš cenim..
Mada Sanela neka, valja se nekad i ispuvati, istina i iskrenost je na prvom mestu pa šta kome bog da ..
Pozdrav tebi
Istina i iskrenost - ja sam ZA, samo se ne možeš (ni ti ni bilo ko drugi) "ispuhivati" tako što ćeš druge ljude direktno vrijeđati, omalovažavati i ubijati u pojam. Mislim, da li iko išta dobiva sa tim? (Ti, lafo dobivaš "ispuhivanje" što ti dugoročno stvara samo želju za daljim "ispuhivanjem" i ne vodi nikuda, a ta druga osoba dobiva to da je uvrijeđena i ponižena. Čemu to?)
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Slike

Post by PsyTechGirl »

ruzicasti oblak wrote:Istina i iskrenost - ja sam ZA, samo se ne možeš (ni ti ni bilo ko drugi) "ispuhivati" tako što ćeš druge ljude direktno vrijeđati, omalovažavati i ubijati u pojam. Mislim, da li iko išta dobiva sa tim? (Ti, lafo dobivaš "ispuhivanje" što ti dugoročno stvara samo želju za daljim "ispuhivanjem" i ne vodi nikuda, a ta druga osoba dobiva to da je uvrijeđena i ponižena. Čemu to?)
Evo, komuniciram sa tobom, nadam se da se nećemo posvadjati.
Svidja mi se ovaj tvoj post, na njega čak mogu nešto sadržajno i odgovoriti :D Možda :D
Nego, htedoh reći, ja volim iskrenost pa makar i da boli i uvredi i bilo šta.. Samo da znam na čemu sam pa bilo kako bilo.
Zato sam i ja sama tako impulsivna (nije mi to baš vrlina, znam) i odmah mi izleće - što na umu, to na drumu.
U ovom slučaju potpuno mi je razumljivo što je Saneli malo pukao film.
Posle toliko opominjanja i skretanja pažnje sve ide po starom.
Ne bi se puno začudila ni da ja dobijem neki sličan :lol:
Sve u svemu, svako ima pravo na svoje mišljenje i da ga iznese u javnost kao takvo.
E sad da li će to nekome prijati ili neće.. Pa ne mora baš sve svima da prija, zar ne ??

Pozdrav tebi i čuvaj se ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply