Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by sanela »

Čitam ovo što si napisao i što su ti drugi pisali, ali meni se, iskreno, ne čini da si ti ovdje došao po pomoć, nego upravo ovo što si napisao
Trebalo mi je mjesto da se izjadam, ispusem, izgovorim sve. I eto. Jesam. I sta sad. Predrasude.
I šta ćeš sad? Skinućeš krizu i šta onda... pih
Dok ne napraviš radikalne promjene uz stručnu ili pomoć komune, dragi moj, vrtićeš se u začaranom krugu dosta dugo. Dok ne dotakneš rock bottom... a kako stvari stoje s tvojom situacijom kod kuće, mislim da ćeš se još furati da si OK... možda ćeš dop zamijeniti nečim "lakšim". Kao što se i Psytech zavarava da je OK sve dok izbjegava dop, jer je na blokovima (No hard feelings, ali moradoh primijetiti...) a puši travu i ganja može li šta naći, a da nije dop...

Kakogod, želim ti da što prije dođeš do iskrene želje za liječenjem.
pusa
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by draguljce »

Eto JaJa vidis da ti ljudi lijepo kazu da stisnes JaJa jednom u zivotu, a ne da kenjas "kao ja" "ko foka"!! :lol:
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by PsyTechGirl »

sanela wrote: Kao što se i Psytech zavarava da je OK sve dok izbjegava dop, jer je na blokovima (No hard feelings, ali moradoh primijetiti...) a puši travu i ganja može li šta naći, a da nije dop...
No hard feelings Sanela.. Sve 5!
Misliš da to tako ne valja a ??
Možda nakon nekog vremena dosadi pa prestane samo od sebe ?? :lol:
Ili pak možda samo od sebe nastane nešto drugo.. Ko će ga znati?

Misliš da postoji nešto što JA mogu radikalno da preduzmem i rešim problem ??
Meni ništa ne pada na pamet sadržajno sem ovoga što radim ..

A druže JaJa nemoj se 3puješ. Ovde ti svi sigurno žele dobro, samo svako na svoj način. Veruj mi.
Drago mi je što si rekao tvojima.
Jesi li im objasnio neke stvari da sledeći put oni znaju kako da zajebu tebe a ne ti njih ??
Nadam se da jesi, jer je po meni to jedna ključna stvar..
A o jbnom mobilnom da i ne pričam..
Dok god ti je on uključen ljudi će te cimati a ti ćeš dolaziti u iskušenje..
Tek kada ga ugasiš na neko vreme (par meseci) imaćeš priliku za neki novi život..
Naravno, to je moje mišljenje a tebi u svakom slučaju želim sve naj..

I, hvala za ono 'svaka čast' ali vidiš da i Sanela primećuje, nije to sve baš kako bi trebalo biti..
Mada da li postoji neko kod koga je u stvari sve kako treba ???
Jbga, svi smo mi na kraju krajeva samo ljudi..

Još jednom veliki pozdav tebi i drž' se ..

P.S. Ne pitah te, kakva je TRENUTNO situacija ?
Koji dan, koji lekovi, kako se osećaš ???
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
sapfa
Posts: 2
Joined: Thu Jun 01, 2006 11:37 am
Location: Beograd

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by sapfa »

Eh, Jaja, bas ti si me naterao da izadjem iz dugogodisnjeg cutanja (na ovom forumu)!

Ali, moram da kazem, moram, jako si me cimnuo za jezik: nemas razloga ni prava da se brecas i ljutis na ljude sa foruma, oni su svi mnogo veci borci od nas.

Stavljam se u isti kos sa tobom, jer cenim da smo u (ne)moralno slicnoj poziciji.. Mozda je moja malo komplikovanija, jer imam malo duzi staz (14 godina sa prekidima) a i dug koji je (u evropskoj valuti) postao petocifren.. Ali, ono zbog cega sebe postavljam na istu ravan sa tobom jeste bas 'cutanje', neaktivno ucesce na ovom forumu - kazao si sam, po otvaranju teme, da si dugo bio tu, bez oglasavanja.. E, pa i ja sam. Valjda neke 2-3 godine, ne znam tacno. Necu da davim o tome koliko mi je neudobno bilo u toj senci, kako sam se na mahove osecala uzasno licemerno i prljavo, kao perverzni voajer, kao parazit, ili, jos gore, kao kradljivac tudje iskrenosti i nevolje; jer, valjda je tako prirodno kad god se ono sto je zamisljeno kao 'komunikacija' upotrebljava u jednom smeru samo.. S druge strane, moja zelja i odlucnost da cu jednog dana i ja zaista postati aktivni clan ovog divnog foruma, pruzali su mi utehu i davali legitimitet da makar i pasivno budem prisutna.

Ovde se vec namece to kljucno pitanje (koje nas opet stavlja u istu ravan, Jaja.. da li po principu slicnosti ili razlike.. neka sam bog kaze): ako to vec silno zelim, sta me sprecava da se prikljucim, i.e. sta to treba da se desi da bih iskoracila iz neudobne, parazitske senke? Odgovor je jasan kao sunce: konacna i neopoziva zelja za izlecenjem. Tacka. Tacka. Tacka!

Jaja, ako te zelje nema, ako je bledunjava i lazna, ovde nam nije mesto. Nemoj pogresno da me shvatis, naravno da - hvala dobroti ljudi sa foruma - mozemo doci... ali, pod jednim uslovom samo: skinimo kapu njihovom junastvu i borbi i budimo spremni da progutamo bukvicu (ama i podsmeh!) bez sumnje u dobronamernost.

Tebi i svima - PDT_Love_04 i pozdrav veeeeliki!!!!
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by PsyTechGirl »

@SAPFA ..
Tri godine si ovde a ovo ti je prvi post.. Čestitam !!!
Drago mi je što si napravila bilo kakav pomak sa mesta ..
Veliki pozdrav tebi i ne daj se ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

Izvinite na zajebanciji.
Znali ste, a i sam sam znao da ce se nastavit.
I cim se sranje smirilo, idemo dalje.
Sad jos nekih sat, sat i pol, i ispocetka..

dan i komad.

Jos jednom se izvinjavam i nadam se da necete zamjerit. Nadam se da cu se odlucit jednom, mozda bas kad dotaknem to rock bottom.. i opet vam se javim, bez zajebancije.

Pozdrav.
User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by NaughtyButNice*** »

Ih bre JaJa bas si MuCak!!!
....grrr...kako bi te istresla iz gaca tebe i tvojih 24.godine...ma bolje da cutim...besna sam i tuzna...
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by selma »

JaJa wrote:Izvinite na zajebanciji.
Znali ste, a i sam sam znao da ce se nastavit.
I cim se sranje smirilo, idemo dalje.
Sad jos nekih sat, sat i pol, i ispocetka..

dan i komad.

Jos jednom se izvinjavam i nadam se da necete zamjerit. Nadam se da cu se odlucit jednom, mozda bas kad dotaknem to rock bottom.. i opet vam se javim, bez zajebancije.

Pozdrav.
Eeeeeeeeeeee moooj JaJa #-o
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

izvinite jebiga.
sad sam cvaju rokno u venu. i ono, ljepo je.
necu da mislim na sutra.
danas imam rostiljanje, poziv od dvije cure, i samozavaravam se da je to razlog, da bi impresionirao, ili da ne bi krizirao pored njih.
znaju i drugovi.
oce da mi pomognu.
majku mu, stisnucu ubrzo jaja, i pocet. kako treba.
hvala vam ozbiljno, na podrsci, i razumite, ak mozete.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by PsyTechGirl »

JaJa wrote:izvinite jebiga.
sad sam cvaju rokno u venu. i ono, ljepo je.
necu da mislim na sutra.
danas imam rostiljanje, poziv od dvije cure, i samozavaravam se da je to razlog, da bi impresionirao, ili da ne bi krizirao pored njih.
znaju i drugovi.
oce da mi pomognu..
No comment.
Napisala sam ti par jako ružnih stvari ali sam obrisala.
Samokontrola.
Za sada si mi jadan.
I ne izvinjavaj se ništa nama nego sebi i svojim roditeljima..
Što se mene tiče, ti si moje protraćene reči i ništa drugo..
Sve najbolje, uživaj umirući i zbogom od mene
JaJa wrote:majku mu, stisnucu ubrzo jaja, i pocet. kako treba.
hvala vam ozbiljno, na podrsci, i razumite, ak mozete.
Lažeš nas = lažeš sebe ..
Jebo nas !!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply