PRICA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: PRICA

Post by paramparcad »

u bre sinteticni pa ti si stvarno zajeban...izgledas bas...kao da te neko zajebo. :)
User avatar
SAJANTOLOG
Posts: 17
Joined: Wed May 27, 2009 4:55 pm
Location: BEOGRAD DORCOL
Contact:

Re: PRICA

Post by SAJANTOLOG »

SuperSynthetic neka bog bude s tobom , moja sila neka vlada tvojim napacenim telom poznajemo svi ovde tvoj unutarnji bol i iskrena mi je zelja da se dovedes ured nadam se da to mozes a iskreno i moras. Brate moj napunili smo dovoljno godina u dupe stvarno neznam koji ti je kurac znas da je u nasim godinama sve teze i teze da se skites . E sad dragi moj SuperSynthetic glavu gore i aj da se skidas ja sam ti na raspolaganj jebe nas samo sto u jebenom beogradu i nije neki izbor lekova da nam je onaj suboteks da ti nabavim pa da isfuras bez brige i onda blokator da ti ubacimo i eto tebe ko nov ne zaboravi da 7 dana nije nista naspram celog zivota !!!
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: PRICA

Post by PsyTechGirl »

SAJANTOLOG wrote:ne zaboravi da 7 dana nije nista naspram celog zivota !!!
Da !
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

Re: PRICA

Post by tictac1 »

samo sto u zikri 7 dana traje ko cijeli zivot, ma kaj sedam dana, sedam minuta je ko sedam godina.....
Yesenia
Posts: 69
Joined: Sat Oct 11, 2008 8:34 pm

Re: PRICA

Post by Yesenia »

tictac1 wrote:samo sto u zikri 7 dana traje ko cijeli zivot, ma kaj sedam dana, sedam minuta je ko sedam godina.....
ti bas znas da ohrabris coveka!
tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

Re: PRICA

Post by tictac1 »

pa cuj istina ponekada boli, ali je barem istina za razliku od puno stvari ovdije
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: PRICA

Post by PsyTechGirl »

tictac1 wrote:pa cuj istina ponekada boli, ali je barem istina za razliku od puno stvari ovdije
Kakav si ti negativac !!
Ja ne verujem !!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: PRICA

Post by YugoS »

Isto je nekad ovako pisala Astrid .
Fakat gdje ces to reci covjeku koji jos nije ni krenuo na tih 7,a mozda i manje dana?
A moze i bezbolno da prodje :wink: .
Svega se ovde moze sresti i procitati.....
:rolleyes:
narkoman sam al' najlepsi.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: PRICA

Post by paramparcad »

tictac1 wrote:pa cuj istina ponekada boli, ali je barem istina za razliku od puno stvari ovdije
ko o cemu kurva o postenju,vojska o skracenju,baba o ustipcima...itd
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: PRICA

Post by AnAna_mo »

Zanimljivo, tko je krenuo pisati o istini...
Potpis.
Post Reply