HELOU - OPET & NAJZAD!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

mise-pa sta fali....malo haljinica, cipelice, velo-i bices ko nov :-D
hahahah
Katarina-hvala ....nista posebno. Samo pozitivna atmosfera ovdje na forumu-to je to. A kad je ovdje kul i ja sam kul. eto ti. Neka te tu s nama...bas fino sto si se vratila i sto si pozitivna.
Peace
User avatar
play
Posts: 119
Joined: Fri Apr 15, 2005 2:10 pm
Location: Österreich
Contact:

Ceco majstore,srpski sampione!!!

Post by play »

Draga Katy,sta da ti kazem a da ne citiram jebenu Cecu i njen dubokoumni zakljucak..... Znate,ja ovaaaaaj,ja znate.. imam jednostavno taj osecaj za filing... e onda ide epp,carape udarnik!!! :smt078
Izvini,nemam sad vremena,any way, keep in touch. :wink:
---"Kad Ja Tamo,A Ono Medjutim"---
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

ceca

Post by katarinadimedici »

Druže, nemoj tako! "NARODNJACI SU ZAKON!"
A i šta fali Ceci? Imala žena venčanje iz snova, koje i tebi iz srca želimo Katarina! Eh, da smo blizu, pa da ti pomognem u izboru venčanice! Ja bar imam iskustva, TRI sam kupila! :wink:
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Ja se kasno ukljucujem,eto pozdrav i od mene,dobrodosla nazad :)
Image
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

TVOJ POST JE SKROZ POZITIVAN,I SKROZ ME JE OBRADOVAO :!:
Da ne smaram sada ljude pročitaj deo o meni u mojoj ispovesti....
Puno sreće i puno pozdrava :supz:
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Hehe - Play - da 'imam osjećaj za filing' - a koji si ti šaljivdžija jebate hahahaa - Ceca - vjenčanje iz snova? Heh teško imat vjenčanje iz snova kad si pokra toliko love i obogatija se na tuđoj nesreći ... i to ne ti čak, nego tvoj sponzor - heh, lako je tuđim k ...
User avatar
KatarinaS
Posts: 85
Joined: Mon Jul 18, 2005 6:52 am

Post by KatarinaS »

Hvala ljudi na divnome doceku, i jos vise, na svim lepim zeljama za moj "happy day" (koji jos nismo utanacili, al` sa` cemo)!
Mise... ne brini, naleteces i ti na krejzi stoun iliti ludi kamen.
Ti ipak delujes isuvise delujes fino i razborito i duhovito i normalno, da te ne bi oshacovala i ukrala neka gotivna cicika, pre ili kasnije.
A nadam se da ce to biti pre! Sto pre!

Luna, Play, Kate, Majo, Pepe, Ramona... hvala svima, vi znate da ste moj nadrazi gang ovde (uz fanatika i jos par likova).
Play - kako si me nasmejao!
Pa citirao si mogu omiljenu reklamu! Potpunu alfu & omegu advertajzinga, kao i savrseni primer ljudskog beskrajnog ludila. O gluposti da i ne govorim. Pa to je divno!
'MUSKA CARAPA ZA NOGU - UDARNIK!"
Hahaha INGENIOZNO!
:):):):):)

I ljudi, joj, nemojte mi tu neke Cece pominjati...i porediti njeno s mojim vencanjem, molim vas ko rodjenje! Odma mi se smuci zivot.
Planiram, bar za samu ceremoniju, jedno fino i kulturno okupljanje najblizih prijatelja, kumova i porodice, a posto ste spisak gostiju popeo na oko 180, mislim da cemo napraviti zurku "za omladinu" uvece.

Jedno je sigurno - narodnjaci se nece cuti ni u jednom trenutku.
A cigane (trubace) ako vidim....te, sto se nezvani prisljamce i ne pitaju za muzicki ukus svatova... pa bice karambol!
Ima, sve onako u vencanici, da ih ganjam...

Cim odredimo datum (a bice ili sad u novembru ili u decembru, a moze da se desi da se registrujemo vec za koji dan), odmah pravim "devojacko vece" ovde!
Bilo bi super da mozemo da se nadjemo ovde na chatu (jel radi to uopste?), sve ove devojke, ali da krisom ufuramo i nasih par dobrih drugara, pa da malo chaskamo u realnom vremenu.
Nekad bih bas da popricam s vama, ovo mi se cini presporo.

Ljubi vas
hyperexcited
Katarina S.
Locked