CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Ovdje možete saznati više informacija o programu AN i pronaći podršku ukoliko ste još uvijek ovisni i tražite pravi način uspostavljanja i održavanja apstinencije.

Moderator: sanela

User avatar
Svire
Posts: 327
Joined: Fri Dec 28, 2007 12:15 am
Location: Pg

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by Svire »

U pravu si ti sve, ali sad nema nikakvog testiranja (vec godinu dana).
User avatar
SAJANTOLOG
Posts: 17
Joined: Wed May 27, 2009 4:55 pm
Location: BEOGRAD DORCOL
Contact:

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by SAJANTOLOG »

E pa onda je to super i samo napred , nesto smo i mi pricali pa vam mozda dodjemo u goste jel dali imate neku godisnjicu ili tako nesto sve jedno dolazimo u PODGORICU :D :D :D P.S. TRI PUTA URA ZA PODGORICU URA , URAA , URAAA !!!
User avatar
Svire
Posts: 327
Joined: Fri Dec 28, 2007 12:15 am
Location: Pg

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by Svire »

Da dodjete, OBAVEZNO! Konvencija i 1. rodjendan bice, mislim 3.-5. jula, nego se jos cimamo oko nekih stvari... povoljno mjesto, smjestaj i to... pa cu ja, brzo nadam se, da izbacim i neko zvanicno obavjestenje.
User avatar
SAJANTOLOG
Posts: 17
Joined: Wed May 27, 2009 4:55 pm
Location: BEOGRAD DORCOL
Contact:

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by SAJANTOLOG »

E hvala u svakom slucaju puno , doduse jedan nas clan ima kucu u blizini Podgorice pa nam iskreno to i naj vise odgovara u ovo doba recesije. Hahahahaa iskreno udara sve po dzepu , tako da cemo se verovatno smestiti tu ali sve jedno u kontaktu smo tako da ce mo te u dogledno vreme obavestiti. Sto se tice AN-Beograd i naseg dolaska i smestaja sve jedno vidimo se u svakom slucaju .
User avatar
Svire
Posts: 327
Joined: Fri Dec 28, 2007 12:15 am
Location: Pg

TELEFON

Post by Svire »

ANONIMNIH NARKOMANA CRNE GORE 067 495 250 (+38267 495 250)

Na ovam broju mozete da dobijete neke osnovne informacije o nasem udruzenju i uputstvo kako doci do nas.
Svi oni koji misle da imaju problem sa drogama (pa i oni koji u to jos nisu sigurni) su DOBRODOSLI!

KEEP COMING!
Last edited by Svire on Sat Feb 06, 2010 2:56 pm, edited 1 time in total.
vazduh
Posts: 30
Joined: Fri Jun 19, 2009 2:07 pm

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by vazduh »

Sa srecom ANONIMNI, srecan rodjendan.
Potrebni smo jedno drugom u oporavku i potrebna nam je VISA SILA koju svi osjecamo mnogo vise na sastancima i konvencijama.
Zivimo na razlicitim mjestima, govorimo razlicitim jezicima a svima nam je zajednicki put oporavka.
Sto prije shvatimo da je razlicitost nase bogatstvo i da jedni od drugih imamo mnogo toga da naucimo, snaznije i kvalitetnije cemo se oporavljati.

Jos jednom, zelim Vam puno hrabrosti, razuma i spokoja.


STRPLJENJEM NAJBRZE DO CILJA ! ! !
STRPLJENJEM NAJBRŽE DO CILJA
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by PsyTechGirl »

Hey da, i ja čekam info u vezi tog rodjendana od 3-5. Ako bih uspela da dobijem slobodno ili tako nešto volela bih i ja da dodjem do PG da vidim šta se tu dešava ..
Mada radim dvokratno (i pre i popodne) ali bih videla da iskombinujem nešto, da me neko menja i sl.
Tako da, veliki pozdrav svima i nadam se uskoro konkretnijim obaveštenjima ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
vazduh
Posts: 30
Joined: Fri Jun 19, 2009 2:07 pm

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by vazduh »

PsyTechGirl na 26 Jun 2009, 21:27 je rekla

Hey da, i ja čekam info u vezi tog rodjendana od 3-5. Ako bih uspela da dobijem slobodno ili tako nešto volela bih i ja da dodjem do PG da vidim šta se tu dešava ..
Mada radim dvokratno (i pre i popodne) ali bih videla da iskombinujem nešto, da me neko menja i sl.
Tako da, veliki pozdrav svima i nadam se uskoro konkretnijim obaveštenjima ..




Pokusaj da dodjes jednokratno ( od 3 do 5-og ), jer osjecaj koji se dozivi na konvencijama je nezaboravan, a mozes doci kad god zelis. Bio sam na nekoliko njih i rado se sjecam svakog trenutka.
Konkretna obavjestenja i brojeve telefona imas na temi PRVA CRNOGORSKA KONVENCIJA "NA".

Puno pozdrava ( do konvencije )
STRPLJENJEM NAJBRŽE DO CILJA
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by Vuk »

Hvala braćo i sestre anonimni!
Hug iz BGa!
Moon child
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CRNOGORSKA GRUPA ANONIMNIH NARKOMANA

Post by PsyTechGirl »

Ja preskočila konvenciju.. Nisam imala net taman tih par dana a nemam nikakav drugi kontakt.. Kao za baksuza..
Baš mi je žao :? :cry:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply