CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

adam* wrote:evo sada sam jos bolje....kada sam video ovo......http://www.index.hr/xmag/clanak.aspx?id=433040

vredi pogledati!!!!.....mmmmmmmmmmm....njam.....
bezzzzeeeee......hehehehehee
So rise and be your master you don't need to be a slave
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by goldy »

..
Last edited by goldy on Tue Jun 23, 2009 10:11 pm, edited 1 time in total.
User avatar
draguljce_29
Posts: 57
Joined: Mon Apr 13, 2009 10:56 am
Location: USK

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by draguljce_29 »

Podnosljivo. :|
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

Iju kako sam nervozna.. Pa to je strašno.
Kontam da ovo uopšte nije prirodno, ni normalno..!!!
shut the fuck uuuuuuuuup.gif
shut the fuck uuuuuuuuup.gif (19.29 KiB) Viewed 1561 times
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Svire, da sam u Podgorici, ne bi me morao dovlaciti na AN. Sam bih dolazio. Mozda ne bih pravo radio korake, ali bih volio pricati sa vama. Pogotovo bi mi odgovaralo kad se okupe interferonci :)... U Sarajevu nisam bio na grupi, nezgodno mi padaju sastanci u cetvrtak, kad primam terapiju (mada bih ja vjerovatno ponovo nasao neki izgovor i da nije tako jer sam uzasno lijen covjek). U principu, dolazio bih na sastanke da sam i ja u Sarajevu i da mi je to laksa setnja.

Pravo mi je vokri za taj tvoj genotip. I pojma nemam gdje ga nadje. Jos nisam cuo da iko ima cetvorku. Ovdje uglavnom ranjenici imaju 1, a narkomani 2 i 3... Samo polako.

Sto se tice propratnih efekata, meni najvise smeta to sto me uzasno svrbi kozha. Vjerovatno sam i sam usro po tom pitanju jer sam se pravio pametan i nisam pio kompleks vitamina b, koji mi je propisala doktorica. Cuo sam da od toga raste apetit, a kontam da sam ja vec dovoljno prozdrljiv. Sad sam i to ukljucio... A nalazi su fakat kao lutrija. Nikad ne znas ni priblizno razloge sto su bolji ili gori. Meni su leukociti posljednji put bili 3.2, a najnize 3.0 prije dvije sedmice. Naravno, pojma nemam zasto su sad bolji.
User avatar
nowa
Posts: 90
Joined: Tue Jul 29, 2008 2:42 am
Location: BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by nowa »

Evo danas se osjecam sjajno.Mozda i najljepse u zadnjih 10 godina.Saznala sam nesto sto me je jako obradovalo i inspirisalo da nastavim sa ovim prelijepim zivotom.Moram to da podijelim s vama jer TRUDNA SAM!!!!!!!I najsrecnija zena na ovom svijetu.Hvala ti Boze i Slava Tebi Sveti Vasilije Ostroski!!!
Mirna i spokojna........?????????????????????
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Zona Sumraka »

:D
Ooo cestitam!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Odoh u bolnicu u Banjaluku. Ne bude tamo toliko lose. Lap top nosim svugdje sa sobom, pisem i po bolnickim sobama :). Da, na infektivnoj ima jedna budala koja pise price u karantinu. Mozda me ne bi trebali nikako ni pustati. Sto se tice osoblja, uglavnom mi uspijevaju izmjeriti normalan pritisak. Samo ima jedna sestra kod koje mi je uvijek visok... Nadam se da cemo se sresti.

Budite dobri i ne vitlajte sjekirama i to...
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

Vlado_M wrote:Odoh u bolnicu u Banjaluku. Ne bude tamo toliko lose. Lap top nosim svugdje sa sobom, pisem i po bolnickim sobama :). Da, na infektivnoj ima jedna budala koja pise price u karantinu. Mozda me ne bi trebali nikako ni pustati. Sto se tice osoblja, uglavnom mi uspijevaju izmjeriti normalan pritisak. Samo ima jedna sestra kod koje mi je uvijek visok... Nadam se da cemo se sresti.

Budite dobri i ne vitlajte sjekirama i to...
pozdravi mi kolege iz banja luke...bio sam skoro na jednom seminaru u banja luci i dobra je raja tamo....a ti budi dobar primjer..hehehehe
So rise and be your master you don't need to be a slave
sjelena
Posts: 142
Joined: Mon Jan 12, 2009 7:53 pm
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sjelena »

Osecam se skroz bezveze :(
hladno mi je, spava mi se i hocu da idem kuci.
Image
Post Reply