Slike

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Slike

Post by adam* »

Sjajno Sjajno
cucla cucla cuclica
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Slike

Post by Guta_Retas »

lijepe podocnjake imas...sta koristis da ih dobijes,ja okusavam da se neispavam ali nikako da dobijem rezultat kao ti....bas su cool...hehehehe
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Slike

Post by PsyTechGirl »

Pa to ti kažem, najjača sam na planeti Zemlji :D

Volela sam ja tako svojevremeno da testiram granice izdržljivosti.. I moram priznati da su ogromne :roll:
Mada, istina, ispod levog oka stvarno imam ožiljak od operacije kad sam bila mala, pa ima malo i toga ..
Neka kao olakšavajuća okolnost :lol:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
draguljce_29
Posts: 57
Joined: Mon Apr 13, 2009 10:56 am
Location: USK

Re: Slike

Post by draguljce_29 »

Ovaj podocnjak ispod lijevog oka je ko kad te neko dobro nasteli sakom, ali dobro!! Takve ja trenutno imam, heheheh.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Slike

Post by PsyTechGirl »

draguljce_29 wrote:Ovaj podocnjak ispod lijevog oka je ko kad te neko dobro nasteli sakom, ali dobro!! Takve ja trenutno imam, heheheh.
PsyTechGirl wrote:Mada, istina, ispod levog oka stvarno imam ožiljak od operacije kad sam bila mala, pa ima malo i toga ..
Neka kao olakšavajuća okolnost :lol:
Ne sme mene niko da šteli ni šakom, li prstom, ni rukom, ni nogom bre, šta ti je :-D
Last edited by PsyTechGirl on Sun May 10, 2009 12:40 pm, edited 1 time in total.
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Slike

Post by Guta_Retas »

draguljce_29 wrote:Ovaj podocnjak ispod lijevog oka je ko kad te neko dobro nasteli sakom, ali dobro!! Takve ja trenutno imam, heheheh.
bio si znaci vrijedan,neka neka....cekaj cekaj jesi li to dobio kad si pive obarao neki dan...
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
draguljce_29
Posts: 57
Joined: Mon Apr 13, 2009 10:56 am
Location: USK

Re: Slike

Post by draguljce_29 »

cesto ja to popusim preko veze za sankom!!! Prvo se kurcim, as onda me ljudi iznabijaju ko staru kantu!! :-D :-D
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Slike

Post by Boban »

...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Slike

Post by PsyTechGirl »

Ej a gde si ti na toj slici ??
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Slike

Post by Boban »

gore levo... :D
Post Reply