CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

goldy wrote:Bitno da si pozitivan :D .
Jutro cjelokupnom narkomanskom sljamu....
cujem da si se navukla ponovo..zao mi je :( :( :(
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

PsyTechGirl wrote:Nervozno.. Tužno.. Ljuto..Prepuna neke negativne energije !!!!
Taođe.....
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Danas sam pravo dobro !
:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

YugoS wrote:Danas sam pravo dobro !
:D
E baš mi drago da je makar neko dobro :D
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Bilo mi je pravo dobro danas poslijepodne. Odem na kafu sa tipom sa Sokoca, koji zajedno sa mnom prima pegazis. Od prve injekcije smo zajedno, a primili smo ih 12 do sada. Nismo se vidjeli posljednje tri, nesto iskrslo i to.

Jebote, isto kao da sam pio kafu ispred ogledala, hahahahahha... Tip isti ja. Non stop nogama stepuje. Vrti se u stolici kao sumanut. Cese se po licu i kosi. Stalno naginje vodu jer mu se usta suse. Ispucale mu usne. Ima knedlu u grlu i ne mozes ga razumjeti sta prica. Do daha Junuze, do daha... Crnjak strasni.

Jedino sto on dobro spava. Popije po jedan bendzos poslije dorucka i pred spavanje. Tip nije narkoman pa smije. Ja kad bih popio po jedan, za tri dana bi to bila po jedna kutija za dobro jutro i laku noc.

Popravio me je ovaj crnjak pravo. Osjetis olaksanje kad saznas da nisi najjadniji na planeti. Kontam da bih ga hladno dobio u obaranju ruku ili guranju automobila uz brdo.
User avatar
Svire
Posts: 327
Joined: Fri Dec 28, 2007 12:15 am
Location: Pg

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Svire »

Dovla pozdrav.
Kako mi je milo sto si ovo gore napisao. Kao sto (mozda) znas ja idem na grupe NA, pa smo se prije neki dan dogovorili da sjutra napravimo grupu samo za interferonce. Ima nas jedno 5-6. Naravno, pozeljni su i clanovi porodica, posto i na njih to sve utice. Zamisli koliko je tek tu ogledala, sto ti kazes, i koliko ti to olaksava.
Jebote, isto kao da sam pio kafu ispred ogledala, hahahahahha... Tip isti ja. Non stop nogama stepuje. Vrti se u stolici kao sumanut. Cese se po licu i kosi. Stalno naginje vodu jer mu se usta suse. Ispucale mu usne. Ima knedlu u grlu i ne mozes ga razumjeti sta prica. Do daha Junuze, do daha... Crnjak strasni.
A ako sve to pogledas iz ugla narkomanije i zavisnosti, vidis koliko znaci grupa i prica sa ljudima koji su isti kao ti.
Ovo sad ispada kao da reklamiram NA ali je jedan od razloga zasto ljudi dolaze i vracaju se u NA upravo u ovome sto si ti napisao:
Popravio me je ovaj crnjak pravo. Osjetis olaksanje kad saznas da nisi najjadniji na planeti.
Ma, da si mi blize... dovukao bih te ja na grupu... milom ili silom! :)
Benzose je i meni doktorica davala al ih nisam uzeo iz istog razloga kao i ti... a ne bih ga sad popio da mi je za spas zivota :) .
Skoro sam skinuo sa interneta uputstvo za Pegasys (prevedeno) pa sam citao koje su sve moguce nuspojave... mislim da nema te koja je mene zaobisla (barem od ovih "blazih"). Samo se smjenjuju, kao na pokretnoj traci. hehe
Uh... evo, ne mogu da se skoncentrisem da smislim dvije recenice... ovo do sad sam kuckao sat vremena... moram da odmorim malo :) .
User avatar
Svire
Posts: 327
Joined: Fri Dec 28, 2007 12:15 am
Location: Pg

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Svire »

Eee... genotip 4 sam. Cuo sam od doktorice (nekom drugom je govorila, ranije) da je to "strani" genotip tj. da je rijedak kod nas... a oce se to meni, sve nesto mimo naroda! Uglavnom mi, izgleda, ne gine 48 nedelja.
I jos... ja od pocetka primam 135 mikrograma... nisu jos pominjali da mi daju punu dozu. Vjerovatno je doktorica procijenila da je ne bih bas dobro podnio. Jednom sam primio 90mg jer su mi leukociti bili pali ispod 3.
Krvna slika mi nije bas sjajna, ali je sad barem stalna... ono, vrte se brojevi, mrvu gore, mrvu dolje.
Uglavnom... gura se dobro.
User avatar
draguljce_29
Posts: 57
Joined: Mon Apr 13, 2009 10:56 am
Location: USK

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by draguljce_29 »

KOMMA!!!!!!
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

super super s krispijem........juce sam igrao stoni tenis....IZGUBIO SAM.....ko ga jebe....zabavljao sam se do panja~derao i nervirao~pio piva...posle vec poceo da pricam gluposti pa sam rano otisao da spavam.danas cu da odmaram.......mozda malko' vozim bajs.....jbte puno sam pusio sve i svasta(bila mi drugarica u Amsterdamu),moram da se izduvam jer nece valjati!
cucla cucla cuclica
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

evo sada sam jos bolje....kada sam video ovo......http://www.index.hr/xmag/clanak.aspx?id=433040

vredi pogledati!!!!.....mmmmmmmmmmm....njam.....
cucla cucla cuclica
Post Reply