Homoseksualnost

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Homoseksualnost

Post by Boban »

Vlado_M wrote:Ja nemam poseban problem sa homoseksualcima, dok mi se ne upucavaju, kako Sagi rece. I slazem se da bi frustracija oko skrivanja sklonosti mogla voditi u narkomaniju.. Jos pamtim onog gej decka sto je pisao ovdje na forumu i na kraju svakog posta - pusa svima, hahahahahah.

Homoseksualnost je stara koliko i covjek (kao i drogiranje). Sjecam se kad sam citao Stare Grke, kako me sjebavala nejasna prica, nagovjestaji. Npr. Plutarh je pisao o tome kako je Sokrat volio nocu dolaziti u satore kod Platona i Alkibijada, kad su isli u rat... Posto sam citao kao klinac, pojma nisam imao sta to znaci. Kasnije sam provalio da je Sokrat karao i Platona i Alkibijada. Platon je poslije postao najveci mozak Grcke, a Alkibijad je Grcku unistio. Covjek velik kao i Napoleon ili Hitler, ali jos gore lud. I alkoholicar. Prava baraba. Da zivi danas, garant bi bio narkoman i pisao bi ovdje na forumu.

A Sokrat sve lafo zna da nista ne zna... Jebavao obojicu. Veliki ucitelj. Utjerao im znanje na supak.

Medjutim, Grci nisu bili iskljucivi. Ti su jebavali sve redom, muskarce i zene. Nije bilo samo pedera. Barem ja nisam nigdje procitao... Ali moguce da jesu imali problem sa tim jer Solon je u reformama donio jedan smijesan zakon - "Svaki muz mora zenu oblezati barem tri puta mjesecno. Ako je ne oblezi, onda zena ima pravo traziti zadovoljenje od muskog rodjaka muza do tog i tog koljena...." Hahahhahaah. Prakticni ljudi. Ako si ti peder i ne jebes zenu, onda burazer skace u pomoc. Ili roka. Ili otac. Ali porodica je i dalje ocuvana.

U principu, nemam nista protiv tog zakona o pravima seksualnih manjina. Medjutim, mene nervira nesto drugo. To je zapadna demokratija i zapadne slobode. Ne dao Bog da budemo slobodni kao ljudi na zapadu. Pa meni bi do sada zbog gluposti koje pisem hiljadu puta tuzile razne manjine i uvrijedjene grupe. Baba Naca bi nacisto najebala od boraca za zastitu prava muskaraca, zbog onog danasnjeg vica. Mozda bi je cak i udruzenje za zastitu svinja optuzilo za vrijedjanje i nanosenje dusevne boli... Zasto svinja ne bi mogla biti kao muskarac kad se napije ?

Zato dole Zapad, dole Zakoni, dole Pederi !!!
ahahahahahahahaa KAKAV SI TI LUDAKKK :D Svaka ti cast.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Homoseksualnost

Post by sunrise »

PsyTechGirl wrote:Hah.. Homoseksualci.. Pederi .. Ebem li ga, po meni - ljudi kao i svi ostali ..
Ono, nemam ništa protiv tog opredeljenja - ko voli neka izvoli ..
Ali nešto nebih vezala homoseksualnost sa narkomanijom ..
Neko je negde već rekao, jedno je prostituisanje..toga sigurno više ima kod narkomana, nego kod "normalnih" ljudi ..
U to stvarno verujem, jer jedno vuče drugo.. Bolesnicima sexa za pare nikad dosta, a bolesnim ljudima para za gudru nikad dosta.. tako da, jedno vuče drugo ..
Veoma je mali broj onih koji se prostituišu samo hleba radi i to ..
Mada mislim da te dve grupe samo i postoje :
-narkomani, koji se prodaju radi gudre i
-jako siromašni ljudi, koji se prodaju da bi preživeli ..
i to je to.
1.Zasto mislis da prostituiranja ima vise kod narkomana nego kod ostalih....ja zivim u velikom gradu i vjeruj mi da ovdje ima velika masa zena koja to rade samo i jedino zbog love i zarade

2.koji su to bolesnici sex/a

3.Znam curu koja ima lovu i dobiva dovoljno para za pristojan zivot ali svejedno ide na ulicu i to radi zbog love, a nije gladna..ima i djecu i tipa,prvo jednog pa sad i drugog partnera i njima je to job kao svaki drugi.tako da je tvoja podjela stvarno malo stara i zaostala.


Lelo hoces li ljubiti svoje dijete na ulici ili ces se i tada osjecati sputano i bed...cini mi se da je to kod tebe vec i problem ako se nelagodno osjecas samo za drzati se za ruke a kamoli ostalo


homoseksualnosti je oduvijek bilo i bit ce.Sad ovdje vani je sve to tako manje strasno i pomalo normalno i nije ti ni cudno ni bed vidjeti decke koji se drze za ruke ili cure ili se ljube ili sta god.Jedini bed u cijeloj toj prici je meni kad se dodje do teme djece pa onda se opet vrate na pocetak pa oplode ili u labu ili kako to vec ide s nekim muskarcem...ili muskarci koji doslovno prodju vezu i dobiju djecu da bi se onda sjetili da su ipak pederi i onda se bore za skrb nad djetetom s novim partnerom pa se potezu po sudovima. Svi znate za onog tipa koji je bio riba ali je napravio operaciju no zadrzao ipak sve potrebno da jednog dana ima dijete sto je i napravio...Mislim da je za dijete ipak potrebno, tata,mama i normale familie, a ne mama/mama, ili papa/papa ili kako se vec nazivaju
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Homoseksualnost

Post by sunrise »

Ili, ajmo ici korak dalje pa nek svaki otvoreno prizna da li je imao neka intimna iskustva s istim spolom u bilo kojem periodu zivota
ali,iskreno

Ovako,mene zene ne privlace u tom pogledu ali sam jednom skoro zavrsila s tipom i jos jednom curom u krevetu, naravno pod utjecajem ogromnih kolicina droga. No, nikakve akcije nije bilo nego smo mi dvije vise pricale i raspravljale da li bi spavalae s njime posto je on bio navaljivao na oba dvije pa je bilo ono vaganje bi/ne bi. No,ostalo je na toj spici i tip je ispusio na kraju solo.


ps.sad sam se sjetila da kad tipovi zavrse u zatvoru i to face poput originalnih G-ja, pogotovo oni koji sluze duge kazne njima se prasta ako imaju sex s muskarcima. to im je freipass dok npr.da su vani i da se slucajno procuje da su pederi,njihova obitelj bi ih ubila i to vjerovatno bi ih prije toga dobro mucili.znaci,cak i oni toleriraju neke situacije. [retpostavljam da ima ovdje dosta toga ljudi nesto za reci no ko ce se usuditi i biti iskren to je ?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Homoseksualnost

Post by Tužna »

sunrise wrote:Ili, ajmo ici korak dalje pa nek svaki otvoreno prizna da li je imao neka intimna iskustva s istim spolom u bilo kojem periodu zivota
ali,iskreno
Iskreno ne...bila je jedna riba koja je htela da ima intimne odnose samnom dok sam bila na psihijatriji,ali sam joj rekla da me ženski pol ne privlači...pogotovo u stanju gde nisam znala kako se zovem a ne da razmišljam o takvim stvarima,pa bilo to muško ili žensko.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Homoseksualnost

Post by adam* »

ja sam peder :butthead: prcajte me
cucla cucla cuclica
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Homoseksualnost

Post by Tužna »

adam* wrote:ja sam peder :butthead: prcajte me
hihihi :D
ivon
Posts: 157
Joined: Thu Jan 21, 2010 8:44 pm

Re: Homoseksualnost

Post by ivon »

podržavam zakon koji će im dati veća prava...homoseksualizam nije izbor,već se sa tim rodiš...na žalost,mnogo njih krije svoju seksualnost,žene se i udaju,prave decu...svoje frustracije prenose na porodicu,decu i eto ti devijantnih ponašanja kod mladih ljudi...ne znam za vas ljudi,ali mene takođe nervira država koja nije bila u stanju da im omogući gej paradu...stvarno sramota...svako ima pravo da šeta i javno iskazuje svoje stavove bez straha da će ga neko premlatiti...da li ih više ima ili nema u narkomanskom miljeu to stvarno ne znam,ali imaju apsolutno pravo kao i svi drugi...podržavam prava manjina i da organizuju gej paradu u mom gradu,verujte priključila bih im se kao podrška...
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Homoseksualnost

Post by PROČITAJ ME »

Za mene je to šejtanski posao..šta drugo reći...ljudi koji su malo više informisani o vjeri.. o bilo kojoj, posebno o islamu, znaju da je to šejtanski posao...
moje mišljenje iskreno...jednostavno nije udure i fuj je...i sjedne i sa druge strane... :x
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
sunce polako izlazi
Posts: 89
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:24 pm

Re: Homoseksualnost

Post by sunce polako izlazi »

Slažem se sa Jacom i meni je to više nego fuj!Ne mogu to da uvrstim u bolest,ne prihvatam takav način života,ne podržavam ih uopšte,ma koliko moje mišljenje bilo okarakterisano kao glupo i zaostalo.Žao mi je što je tako,ali tako je!
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: Homoseksualnost

Post by Pawa »

ivon wrote:ne znam za vas ljudi,ali mene takođe nervira država koja nije bila u stanju da im omogući gej paradu...stvarno sramota...svako ima pravo da šeta i javno iskazuje svoje stavove bez straha da će ga neko premlatiti...
Mene ne nervira, sta vise, drago mi je zbog toga i uopste ne mislim da je to sramota. Slazem se da svako ima pravo na odabir partnera po svom ukusu, bez obzira na to da li se radi o hetero ili homo izboru... Kao i da ima pravo da, sa svojim partnerom, proseta gradom bez straha da ce ga neko premlatiti. Medjutim ne mislim da su homoseksualci, zbog svog izbora, bas do te mere ugrozeni da bi morali da paradiraju gradom. Koliko postoji heteroseksualnih parova koji su bili izlozeni nasilju zbog toga sto se tamo nekom liku za drugim stolom nije svidelo kako ga je momak koji pije picence sa svojom devojkom pogledao? Iskreno sumnjam i da bih u firmi u kojoj radim, sve dokle svoj posao obavljam kako treba, dobila otkaz zbog toga sto zivim sa devojkom. Pre bih ga dobila da sam narkomanka. Nisam ni za legalizaciju homoseksualnih brakova i usvajanje dece. Samo bi jos falilo i crkvena vencanja da im odobre... Sto je mnogo, mnogo je... Da je to normalno, verujem da bi u kombinaciji XX i XY jedan od hromozoma bio visak, bilo da je to X ili Y hromozom u pitanju.
Post Reply