sta sad?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

sta sad?

Post by Gile »

ĆAOS DRUŠTVANCE.
pRVI PUT SE JAVLJAM,PA ĆU VRLO KRATKO ZA POČETAK.
u PROBLEMU SAM SA PAJDOM VIŠE OD 10 GOD, A OD TOGA 2-3 PUTA APSTINENCIJE VRLO KRATKE OD PAR DANA,DOK JE ZADNJA BILA PRE 2 GODINE U RASPONU OD 4 DANA.
iZAŠAO SAM SVOJEVOLJNO PRVI PUT SADA IZ DRAJZEROVE POSLE 4 DANA.
pRVA 3 SU MI BILA SASVIM KUL,ALI 4-TU NOĆ POVRAĆANJE,LOŠOST,MALAKSALOST,BULJA MI JE IZREŠETENA INJEKCIJAMA I RUKA INFUZIJAMA.JEDVA SMOGOH SNAGE DA ODEM DO DOKTORKE I ZAMOLIM JE ZA MALO ,META DA PREBRODIM NAJGORU ZIKRU KOJU SAM DOŽIVEO,ALI DR KAŽE NE MOŽE I JA TU PUKNEM I TRAŽIN OTPUST.kADA SAM JEDVA PAKIRAO STVARI DOLAZI SESTRA I KAŽE DA JE DR MOŽE DA MI POVEĆA TERAPIJU KOJA SE SASTOJI OD PAR TABLETICA,MALO KAPI TRODONA I KOKTELA INJEKCIJA.jA REKOH HVALA LEPO,JA OVDE OD SINOĆ CRKAVAM A VI MI TO ISTO NUDITE DA OPET BLJULJEM ŽUČ NA SVAKIH 10 MIN I PREVIJAM SE PO KREVETU.Neznam kako sam se odvukao do lerdija i naravno odmah sjurio rt u nos.To je bilo juče i jutros se prvi put posle toliko vremena budim slobodan i zdrav,koji osećaj.Popodne opet uradih isto sranje.Planiram da iskuliram tih valjda 72 sata i počnem sa blokatorima,jer drugačije rešenje ne vidim.Inače inače sam 71 godište i svašta sam pregurao, kao i svi uostalom a o tome ću drugi put.Koje su razlike i šta je bolje jer mi ovde piše nalorex,revia i antaxon i uopšte šta da radim tih 60-tak sati.
POMOĆ
Pozdrav svima i sve najbolje Vam želim
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Opet pročitah šta sam sve napisao u postu iznad... Toliko sam s....n, teško mi je (a i kako ne bi?). Stvarno mi je stalo do toga da istrajem ovaj put. :cry:
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: sta sad?

Post by Vlado_M »

Fizicka kriza je samo vrh ledenog brijega. Valjda toliko znas, pa imas 38 godina... Predlazem da ti i Krug procitate "moja obicna prica" od Bubice.

Nastavite da se javljate.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: sta sad?

Post by Baba Naca »

Ako si iz BG, (pretpstavka zbog Drajzerove)
dodji na NA (Anonimni Narkomani) sastanak u Makedonsku.
Tu nema ni lekara ni terapije, samo i uglavnom "cisti" narkomani, koji jedni drugima pomazu. :wink:
Gile wrote:Stvarno mi je stalo do toga da istrajem ovaj put. :cry:
Drz se i istraj, ljubi baba.
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: sta sad?

Post by Vuk »

Dodji danas u 19h u Makedonsku 23 na sastanak Anonimnih narkomana, videcesh puno vec duze chistih zavisnika i chucesh kako je ko uspeo i shta nas sada drzi. Nama je to mnogo pomoglo, to je neshto za shta smo se u samom pochetku uhvatili i sada prilichno lepo zivi vecina nas. U najgorem sluchaju cesh biti isto gde i sada ali cesh bar videti da izlaz postoji i da su ga mnogi pronashli!
Drzi se lave!
Moon child
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: sta sad?

Post by PsyTechGirl »

Dobrodošao i ostani ..
A evo imaš nekoliko predloga i svaki je dobar ..
Izaberi način koji tebi najviše odgovara i posveti mu se ..
Ogroman pozdrav od mene i samo napred ..
Jbg, budi jak i istrajan, ja mislim da u celoj ovoj priči godine i nemaju puno veze, nego samo snaga i želja za životom bez droge..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: sta sad?

Post by Baba Naca »

Oooo Gileee, kako si danas?
Ustaj, pa nam se javi sa novim vestima... :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: sta sad?

Post by Gile »

Bok!
U frkama sam par dana selidbe,posete-frontovi sa svih strana.
Sorry za nejavljanje :cry:
Inače divni su osećaji ustajati slobodan i zdrav. Ali uzmem lajnić u toku dana,tako da sam i dalje u lančićima zajedničkog ex-gospodara. S obzirom na psiho-fizički teror od strane tasta,inače izlečenog alkoholičara kako i ne bih poludeo.
Šta mislite o prazine, lek je valjda sedativ i daje se u Dr. i Lorijanu-roze pilulica.
Ja redovno uzimam vitamine(Oligovit,Vitamin E i kompl.B), bromazepan od 6mg-par njih i treba mi neki analgetik, ali u domu zdravlja mi ne dadoše recept za trodon kapi, koje sam isto pio u Dr.
Valjda će i odlazak u stan, bez terora i stresova pomoći u mojoj istrajnosti.
Pozdrav :shock:
User avatar
Grof
Posts: 67
Joined: Sat Jul 28, 2007 10:11 pm

Re: sta sad?

Post by Grof »

Nemoj samo da mi kazes da se ne mos skinut, a navucen si na lajnic dnevno?? Nije da nesto potcenjujem, ali to bi treba lagano da rijesis...
Ja, i dalje tu sam, i dalje u snu buncam, i dalje spucan, i dalje recima pucam...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: sta sad?

Post by bojanol »

Kad džanki priča u deminutivu, to je u najmanju ruku smešno. :D :-D
Post Reply