PUT DO METADONA KUCI

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Abba
Posts: 3
Joined: Sun Mar 29, 2009 10:53 pm

Re: PUT DO METADONA KUCI

Post by Abba »

decko zasto nazivas ove ljude 'pic' kad si ti jedna pic razmazena svi ti lepo pricaju sta je to a ti zapeo; sad cu ti reci to ti je metadonski program i imas ga u nisu,beogradu i novom sadu. odes u novi sad i udjes u program,zatim se stim papirom pojavis u tvoju opstinsku bolnicu i tu ga dobijas,a da ti bese imas one 'drugare'a, pa nek te oni odvedu a moj ti je savet opet drugarski posto si nam dokazao da si pic u dopu ja se pitam i ko ti zavrsava,mada sad su svi dileri' ima tu svega samo dopa ne pa posto si na caju ja sam bio dugo na caju i spustio ga na suvo a ti nemas volje ni d, da spustis raspitaj se malo o drugim skidanjima ne o lecenju prvo se skini gari. imas bezbolno skidanje sa suboksonom to ti je isti lek kao i suboteks samo su u njega dodali 20 posto blokade zbog zloupotrebe tako da neces nista osetiti picki.i ako znam da ti je ovo voznja evo ti savet pa se vadi ako imas voljeeeeeeeeeeeee.ja.
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: PUT DO METADONA KUCI

Post by draguljce »

Mali!!! Ne prosipaj se vise!!!
1.-
HEPTANON= METADONHIDROCLORID (GENERICKI NAZIV)- PROIZVODJAC- PLIVA ZAGREB (1 tbl=10 kapi ili 5.mg hepa ili meta. kako ti volja nazvati ga);
2.-
METADON= METADONHIDROCLORID (GENERICKI NAZIV )- PROIZVODJAC-.........;
3.-
GENERICKI NAZIV= AKTIVNA TVAR U TABLETI ( OSTALO SU POMOCNE TVARI KAO SKROB I BLALALALAL).

Ovo ti je malo objasnjenje kako se zove ono sto ti USTVARI ZELIS, a ne znas ni sta je sta!!!! I ti mi pricas o drogi!!!!
MA MARS BALO JEDAN!!!!!! :evil: :evil: :evil:
eksica

Re: PUT DO METADONA KUCI

Post by eksica »

Ovo je definitivno hit teme zadnjih godina na forumu...tj. hit lik....ej mali,evo meni upravo stiže kutija meta,da je podjelimo :?: ....a ne,pardon,meni stiže heptanon a to nije isto....sorry na zajebu :?

:D :D :D

Al žiku naslova:PUT DO METADONA KUĆI!!!! ALLOOO ideš 100 pravo,zatim skreneš lijevo i kod prvog bunara skreneš na desno ze 327 stepeni,brojiš 20 koraka zatim nastaviš napred prema sjevero-zapadu.....hahahhaha...a posle valjda znaš gdje ti je kuća.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: PUT DO METADONA KUCI

Post by paramparcad »

sad je sigurno demonstrativno digao nos...
tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

Re: PUT DO METADONA KUCI

Post by tictac1 »

eksica :smt038 :smt041 dobro si mu rekla.

milim da on nemoze vise dignuti nos nego sto ga je dignuo, mislim da para oblake s njim, jer ipak on je iskusni, veliki narkoman, ima cime da se hvali hahaha

samo valjda ce javiti dali je dobio to nesto sto on hoce, mada ni sam nezna kaj hoce haha
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: PUT DO METADONA KUCI

Post by Sagitarius »

Ne vidim više smisla da itko išta više piše po ovoj temi
eksica

Re: PUT DO METADONA KUCI

Post by eksica »

nemoj tako Sagi,ovo mi je jedina razonoda zadnja dva dana
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: PUT DO METADONA KUCI

Post by sanela »

Ova tema je izgubila smisao i sad ide pod ključ...
Locked