PUT DO METADONA KUCI

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

pejaaa
Posts: 55
Joined: Fri Jan 16, 2009 3:22 pm

Re: PUT DO METADONA KUCI

Post by pejaaa »

check021 wrote:Vi ste idioti keve mi...Ili su vam "subovi" ili kako vec pojeli mozak. Ja sam pitao sta i kako kada ODEM DOKTORU?!?!! Kako do ambulantske terapije,ako znate jebeno sta je to. To je ...bla,bla...dizanje lekova jednom nedeljno,i tako svake nedelje jednom.Ides na kontrole i to je to.JA NISAM TRAZIO OD VAS DA MI ZAVRSITE DOPA NITI META, u ranijim postovima jesam jer sam hteo neoficijalnu met terapiju,ali jebote vi ne kontate i pljujete po metu...POGLEDAJTE VI MALO KOLIKO JE MET SPASIO ZIVOTA PA ONDA SERITE...Poz
kakav si ti debil prijatelju! sta bi, matorci ti ukinuli dzeparac za heroin, pa bi malo da se gudriras dzabe? zar nisi do sad provalio da si smesan? aj lepo skupi neki dinar pa na semu, nemoj da iritiras ljude koji su siti takvih prica! ladno hoces da izvaras doktora da ti da da se gudriras metadonom? sta mislis da su oni budale pa dele opijate kao antibiotike?
i odakle ti ideja da prozivas ljude pa posle trazis savete?! sigurno nemas za dop pa si maximalno nervozan, jel sam pogodio?
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: PUT DO METADONA KUCI

Post by saša-ex »

Zona Sumraka wrote:pa dzes' ba astrid?! :D
:D
SAMO CEO ŽIVOT...
tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

Re: PUT DO METADONA KUCI

Post by tictac1 »

sto je najgorje jos ce mu neki doktor dati met. i zeznuti mu zivot, kako uzasno i tuzno....
check021
Posts: 94
Joined: Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Re: PUT DO METADONA KUCI

Post by check021 »

Evo ovako pod:

1) Imam para za 20g dopa ako hocu,ali necu...dosta mi je zutog,dosta mi je caja dosta mi je svega...
2) Mozak mi je sa 19 godina ZARAZEN i ne mogu jednostavno da ne mislim na to zato i zelim metadonsku terapiju
3) Nisam dosao da mi pospete spiku o tome sta da kazem vec sam vas pitao kako da mu objasnim da zelim kuci piti metadon jer ne mogu biti u bolnici zbog skole i svega ostalog...
4) Zar su godine bitne,vidite koliko ste maloumni kada je vama 3 GODINE NA HEROINU MALO?!?! Pa jedan smrk pa je puno idite u k...
5) Nisam dosao da molim ikoga za met ili semu za dop,imam ih-kao i svako od vas sto je imao na stotine,nesreca je to sto sam ja tu kod NS-a gde je gudra jebena i ja sam se jebeno navukao
6) Zelim metadon,jer sa njim mogu da funkcionisem,ucim,radim,obavljam svakodnevne poslove.
7) Hep i Met NIJE ISTO,pametnjakovici Hep je skracenica za HEPTANON a Met za METADON , eto malo da ispopujem.Razlika je veeelika jer je HEPTANON jaceg sastava od Metadona
8) Ne mislim biti ceo zivot na Metadonu,zelim se uz njega prilagoditi okolini bez ikakvih 3pova,raditi,uciti itd...
9) Zelim metadon jer sam okruzen ljudima koji imaju Hepatitis A,B,C...Pa i H.I.V !!
10 ) Pitao sam za savet kako objasniti doktoru da mi je potrebno kucno lecenje metom uz kontrole zbog obaveza
11 ) Nisam tu ,i ne idem sutra na kliniku da bi dobijao gudru dzaba vec da bi se doveo u normalu-prestao lagati matore,drugove,krasti,prodavati,dilati...

Nisu dovoljni razlozi,ili cete vi da mi opet nesto ispametujete protiv metadona kada je on BROJ 1 U SVETU STO SE TICE LECENJA,TO VAM MOZE SVETSKA ZDRAVSTVENA ORGANIZACIJA POTVRDITI!
tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

Re: PUT DO METADONA KUCI

Post by tictac1 »

check021 wrote:Evo ovako pod:

1) Imam para za 20g dopa ako hocu,ali necu...dosta mi je zutog,dosta mi je caja dosta mi je svega...
2) Mozak mi je sa 19 godina ZARAZEN i ne mogu jednostavno da ne mislim na to zato i zelim metadonsku terapiju
3) Nisam dosao da mi pospete spiku o tome sta da kazem vec sam vas pitao kako da mu objasnim da zelim kuci piti metadon jer ne mogu biti u bolnici zbog skole i svega ostalog...
4) Zar su godine bitne,vidite koliko ste maloumni kada je vama 3 GODINE NA HEROINU MALO?!?! Pa jedan smrk pa je puno idite u k...
5) Nisam dosao da molim ikoga za met ili semu za dop,imam ih-kao i svako od vas sto je imao na stotine,nesreca je to sto sam ja tu kod NS-a gde je gudra jebena i ja sam se jebeno navukao
6) Zelim metadon,jer sa njim mogu da funkcionisem,ucim,radim,obavljam svakodnevne poslove.
7) Hep i Met NIJE ISTO,pametnjakovici Hep je skracenica za HEPTANON a Met za METADON , eto malo da ispopujem.Razlika je veeelika jer je HEPTANON jaceg sastava od Metadona
8) Ne mislim biti ceo zivot na Metadonu,zelim se uz njega prilagoditi okolini bez ikakvih 3pova,raditi,uciti itd...
9) Zelim metadon jer sam okruzen ljudima koji imaju Hepatitis A,B,C...Pa i H.I.V !!
10 ) Pitao sam za savet kako objasniti doktoru da mi je potrebno kucno lecenje metom uz kontrole zbog obaveza
11 ) Nisam tu ,i ne idem sutra na kliniku da bi dobijao gudru dzaba vec da bi se doveo u normalu-prestao lagati matore,drugove,krasti,prodavati,dilati...

Nisu dovoljni razlozi,ili cete vi da mi opet nesto ispametujete protiv metadona kada je on BROJ 1 U SVETU STO SE TICE LECENJA,TO VAM MOZE SVETSKA ZDRAVSTVENA ORGANIZACIJA POTVRDITI!
2) zasto mislis da sa hepom neces misliti na dop?
5) prije si pokusavao naci ovdije semu za hep
7) ovo prvi put cujem
9) kakve to veze ima sa metom ili hepom kak ti pase? kakve veze imaju ljudi koji imaju hep c i sidu sa time da ti uzimas met?ne razumijem
10) zar ti to mi moramo reci, nemozes sam smisliti sto ces reci doktoru?

i kolko ja znam ovo zadnje sto si napisao bi stajalo prije par godina, sada po najnovijim istrazivanjima broj jedan u svijetu je subutex a ne met ili hep.
ali ok vi jos nemate sub, ali znas ono sve sto se hoce jako moze se, tako da ti stvarno hoces doci do suba doso bi.

znaci sutra ides doktoru, ajde javi sto je bilo, nadam se da cete pametno postupiti i ti i doktor, sto god to znacilo
eksica

Re: PUT DO METADONA KUCI

Post by eksica »

hahahahahahahha ,zbilja mi je jako smiješno što pročitah sve na ovoj stranici ali žao mi je što se smijem jer je ovo više nego žalosno.
Dječko,to da imaš za 20 grama dopa,nebi tebi palo na pamet sa nama ovdje da tupiš...idi klincima po kvatru prosipaj tu spiku.
Joojj i dalje me puca smijeh,ne mogu si pomoć....e to je kad imaš 19 godina.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: PUT DO METADONA KUCI

Post by paramparcad »

check021 wrote: 11 ) Nisam tu ,i ne idem sutra na kliniku da bi dobijao gudru dzaba vec da bi se doveo u normalu-prestao lagati matore,drugove,krasti,prodavati,dilati...
sta si ti dilovao glupi klinac,stvari iz kuce jel?jos si i zajeban a?stvarno bi neko trebao da ti lupi cvrgu da se useres...ti si dilovao,joooj boze.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: PUT DO METADONA KUCI

Post by Sagitarius »

Hep i Met NIJE ISTO,pametnjakovici Hep je skracenica za HEPTANON a Met za METADON , eto malo da ispopujem.Razlika je veeelika jer je HEPTANON jaceg sastava od Metadona
Jedan od jačih kandididata za provalu godine na forumu.
Je,i apaurin je jačeg sastava od bensedina.
eksica

Re: PUT DO METADONA KUCI

Post by eksica »

E pa,šta ti je sad sa tim silnim vezama za još silnije droge za koje mi nismo ni čuli a on nas istih glupaka tražiš savjet kako da dođeš zadžabaka do meta.
Idi frajeru u neku dobru kliniku u BG,odleži mjesec dana,neka ti ugrade implant ili daju narolex...odlazi redovno na psihoterapije ili briši u komunu...to ti je jedini način da nešto postigneš u životu.
Oladi više od tog meta......NEĆEŠ GA NIGDJE DOBTI,NEĆE TI GA NIKO DATI,JE LI TI TO VEĆ POSTALO JASNO.
tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

Re: PUT DO METADONA KUCI

Post by tictac1 »

ja mislim da ce ga on na kraju sto je najgorje dobiti (samo mora malo promijeniti nacin uvjeravanja, jer ovaj mu ne stoji nikako), ali istina je sto ti takav frajer, sa takvim vezama, probao droge za koje mi nismo ni culi, ono pravi frajer u svom selu, trazis savijet tako jednostavne prirode kako pitati doktora za hep. sto je to naucna fantastika? doci kod doktora, i reci ja bi ako moze hepove za doma, znaci ovo sto si tu nama ispricao, nema tu magicne formule kako to izvesti da ti on povjeruje, jer kazem ti hep. se obicno ne daje za doma, jer nisu to banane, pa ako pojedes dvije vise nikom nista, kupiti ces sutra jos.
decko shvati nisi se igrao sa auticima nego sa dopom, sada moras platiti cijenu, kao i svi koji se igraju s njim, cijena je velika znam, ali sto se mora.....

daj mi pojasni nesto sto ti onda na kraju hoces dobiti heptanon, ili metadon? i da daj molim te ovu provalu reci doktoru kada ces ici kod njega, neka se covijek malo nasmije.....
Locked