Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Samantha »

i taj 'Ziban' ti je antidepresiv prvenstveno, pa se elem ispostavilo da djeluje na pusenje???
samo da znas da mijesas antidepresive.
Be Yourself. Everyone Else Is Taken!
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Samantha wrote:i taj 'Ziban' ti je antidepresiv prvenstveno, pa se elem ispostavilo da djeluje na pusenje???
samo da znas da mijesas antidepresive.
O bože.. Sa tim lekovima nikad kraja .. :roll:
Ma znam, to mi je i dr rekao da nebi trebala kao još da pijem taj ziban i to, ali moja keva je "veći doktor od svih njih zajedno" pa eto tako ..
Jbg, ne znam ni ja više šta valja a šta ne valja ..
Pa kakve posledice mogu da budu od mešanja ??
Znam da nebi trebalo da se mešaju i to sve, ali ne znam zašto.. ??
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Vuk »

Mnogi kažu da kada se jednom prestane sa gudrom ne treba piti više ništa od lekova...ja lično se držim ovoga ali smatram da to uopšte nije bitno dokle god je čoveku (ženi) dobro, sve što ti lekari savetuju da piješ pij, samo nemoj da zloupotrebljavaš!
...i zapamti KOLIKO GOD DA JE DAN LOŠ UVEK GA DODATNO MOŽEŠ POGORŠATI DROGIRANJEM!
Moon child
User avatar
Grof
Posts: 67
Joined: Sat Jul 28, 2007 10:11 pm

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Grof »

Ja sam isto protivnik tableta, cak ni brufen ne pijem, jednostavno ne smatram da ce mi te tablete ista dobro donijet, ebi ga, zadnje skidanje, kad sam izasa sa Vorobjeva, nisam nista pio, iako mi je bilo prepisano brdo tableta, jednostavno nisam htio, i mislim da sam u vecu pamet sad nego neko ko je jos na tabletama...
Ja, i dalje tu sam, i dalje u snu buncam, i dalje spucan, i dalje recima pucam...
User avatar
Grof
Posts: 67
Joined: Sat Jul 28, 2007 10:11 pm

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Grof »

PsyTechGirl wrote:
Grof wrote:Ti kao da si se pucala sa exovima i lsd, sve neke tripove volis, dop ne pruza tripove takve, nisi mi ti za heroin cini mi se...
"Nisi mi ti za rehoin" :-D
Kakav zaključak :-D
A nisam, jbg.. Ja sam uvek volela exere, žurke, vutru i zez .. I onda nestade vutre, a pojavi se neki drugar sa dopom .. :roll:
Mada kad pogledam, ja sam ti inače jako jako nenormalna osoba..Mislim to - žurke, bežanje od kuće prerano, pijanstva, gomile raznih prijatelja i sve kako to već ide ..
Prerano sam počela da se mešam sa starijima od sebe, pogotovo sa muškim delom ljudi ..
Znači - ja sam 12-13god u izlascima (u trajanju od par dana) sa nekoliko drugara koji su u to vreme imali .. hmh .. pa jedno 20ak godina. A medju njima jedino ja žensko i eventualno moja drugarica ..
I kako počelo, tako se i nastavilo ..
Ali, da se ne razumemo pogrešno.. Sve je to bila neka zaebancija i ludilo, ali sam, što se emotivnog dela sebe tiče ostala dosta zatvorena.. Sve su to bila neka prijatljstva bazirana isključivo na druženju, blejanju i zezanju.. Znači, ja sam ti onaj tip osobe koji svojim drugarima namešta ribe i to :-D
A što se mene tiče, prava ozbiljna veza mi je bila sa 16ak godina, kada sam i izgubila nevinost ..
I sa njim se sve desilo.. Jako smo dugo bili zajedno ( za te moje godine), čak sam se ja i doselila kod njega.. Živeli smo tako par godina, duvali, izlazili, išli na žurke sa ekipom.. i na kraju se zajedno navukli na dop.. :lol:
Pa nisi za dop ebo te, zvucis mi kao da si se slucajno nakacila i sad muku mucis da se skines, jer volis brzalice i zezalice, znam takav tip ljudi, koji se gudraju pogresnom gudrom, zaebano je to,...
Dok sam ti ja npr okoreli monogamista sto se gudre tice, samo jednu priznajem, volim, postujem, obozavam, proklinjem, mrzim i gadim je se...
Ja, i dalje tu sam, i dalje u snu buncam, i dalje spucan, i dalje recima pucam...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Uh, to je zaebano Grofe.. Kontam šta hoćeš reći ..jbg :roll:

A pazi sad ovo ....... :-D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9xxENiPxxWo[/youtube]
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Baba Naca »

Cisto da svratim, da te pozdravim i obodrim, draga PTG.
Citas li pomalo literaturu i jeli ti ista jasnije nego pre o nacinu "cistog" zivljenja i sta ti je ciniti?
Ljubi te i voli tvoja Bakutica rodjena PDT_Love_18
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
eksica

Re: Ima li nade za nas ???

Post by eksica »

Vidim pilence kad si otvorila temu,mislim na datum i zanima me što ti sad misliš;ima li nade za nas ?
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

eksica wrote:Vidim pilence kad si otvorila temu,mislim na datum i zanima me što ti sad misliš;ima li nade za nas ?
Hah, interesantno pitanje..
Pa znaš kako, ukratko - verujem da ima .. Samo treba jaaaaaaako mnogo truda i rada inače ništa od t0oga ..
Tako nekako :roll:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Baba Naca wrote:Cisto da svratim, da te pozdravim i obodrim, draga PTG.
Citas li pomalo literaturu i jeli ti ista jasnije nego pre o nacinu "cistog" zivljenja i sta ti je ciniti?
Ljubi te i voli tvoja Bakutica rodjena PDT_Love_18
Hvala ti puno Bakice.. Lepo od tebe, to mi mnogo znači :wink:
Iskreno.. ne čitam!
Ne znam ni sama zašto.. Valjda nikako da se nateram da počnem ??
A sve sam pripremila.. Isprintala na komp-u prvih mesec dana i takio to, ponela fino u trafiku.. Ali ništa od toga :?
Stoji tamo i samo skuplja prašinu ..
Nemam opravdanje, ali to je to ..
Ljubim te mnogo i čuvaj mi se
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply