jos jedna tuzna prica

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

jos jedna tuzna prica

Post by tictac1 »

pozdrav svima na forumu, pisem pod nickom mog prijatelja koji se prije nekog vremena uclanio ovdije na forum ali iz nekog razloga nece vise pisati pa sam ja posto namam svoj komp posudila njegov nick, nadams e d anije problem.

neznam kakva su ovdije pravila ali evo da kazem nesto o sebi.

imam 26 godina, iz zagreba sam , moje prica je tuzna kao i sve ostale, pa eto da ne duljim kako je to sve pocelo, jer uvijek pocinje na isti nacin, uglavnom, imala sam decka kojeg sam obozavala on je bio ovisnik, ja sam tada imala 16 godina, pocela sam s njim uzimati, i tako iducih 7 godina, ne sa njim svo to vrijeme, kasnije nakon jedno godinu dana smo ja i on prekinuli a ja sam nastavila sama uzimati. kako uvijek bava roditelji su saznali, frka, strka, ljecenje metadonima, katasrofa, i na kraju komuna u komuni sam bila godinu dana, to je bilo prije tri godine, i evo me sada cista sam od onda, znaci 3 godine.

bilo mi je tesko jer sam u komunu dosla navucena na sve zivo, metadone, dop, tablete, ali eto i to je proslo, i sada svakim danom je sve bolje.

zivim, radim, dobra sam sa roditeljima, sa bratom, i mogu reci da mi je zivot sada ok, mogu reci da lagano ali sigurno idem prema svojoj sreci.

odlucila sam se ovije javiti da bih nasla neke ljude koji su bili u isom problemu, jer sam iz svog zivota stvarnog makla sve ljude koji imaju veze sa time, tako da bas sada nemam puno prijatelja, ali doci ce i to...

pozdrav svima, i zelim vam da uspijete.

i samo bi jos nesto pitala, ovo skidanje u vinogradkoj kod sakomana, sa morfinom,(dali je to morfij ili sta, koja je razlika ako netko zna), dali on sa tim morfinom skida i ljude sa subutexa? imam jednog prijatelja koji je na subu i skinuo bi se, pa eto ako netko zna dali se samo sa dopa skida sa tim morfinom ili i sa suba? ako je netko bio gore na skidanju ako moze napisati neka svoja iskustva.

pozdrav svima i cujemo se, kissss
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: jos jedna tuzna prica

Post by paramparcad »

Iskrena ispovest,nema sta...sagy,objasni joj kako moze doci do morfina preko sakomana,ovo,ono...
tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

Re: jos jedna tuzna prica

Post by tictac1 »

oprosti ali mislim da nisi shvatio moje pitanje, samo me zanimalo kako to ide, ali svejedno hvala na odgovoru.

pozdrav svima
danza
Posts: 3
Joined: Fri Mar 27, 2009 11:51 am

Re: jos jedna tuzna prica

Post by danza »

bilo mi je tesko jer sam u komunu dosla navucena na sve zivo, metadone, dop, tablete, ali eto i to je proslo, i sada svakim danom je sve bolje.

zivim, radim, dobra sam sa roditeljima, sa bratom, i mogu reci da mi je zivot sada ok, mogu reci da lagano ali sigurno idem prema svojoj sreci.

odlucila sam se ovije javiti da bih nasla neke ljude koji su bili u isom problemu, jer sam iz svog zivota stvarnog makla sve ljude koji imaju veze sa time, tako da bas sada nemam puno prijatelja, ali doci ce i to...
eto procitah ovaj post... djelimo manje više istu priču... Ali bi samo istakla da je ta naša tužna priča završila sretno... što nije baš tako u mnogim slučajevima. Jer mnogi zalutaju uvjeravajući se da se mogu skinuti kojekakvim metadonom, hepatanonima, blokatorima i sl. Što je zapravo samo varka i zabluda. Voljela bi kada bi bilo više tih, koji su hrabri dovoljno da naprave pravi potez... a to je zaista komuna.
tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

Re: jos jedna tuzna prica

Post by tictac1 »

pozdrav, istina nije lako u komuni ali da se izdrzati, jer ja jos nisam cula za slucaj da je netko umro od krize, tako da...

a ti si isto bila u komuni? jesi sada dobro? kolko dugo? kako ti ide?
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: jos jedna tuzna prica

Post by Vuk »

Dobrodošla i nastavi pisati!
Moon child
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: jos jedna tuzna prica

Post by Sagitarius »

paramparcad wrote:Iskrena ispovest,nema sta...sagy,objasni joj kako moze doci do morfina preko sakomana,ovo,ono...
Eh,da ti je malo,mmmm
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: jos jedna tuzna prica

Post by PsyTechGirl »

Sagitarius wrote:
paramparcad wrote:Iskrena ispovest,nema sta...sagy,objasni joj kako moze doci do morfina preko sakomana,ovo,ono...
Eh,da ti je malo,mmmm
Kakvi ste vi likovi.. Baš mi idete na živce obojica u ovakvim trenutcima majke mi !!
Daj ajde da se nadjemo, zgudramo fino svi zajedno i milina !!!
Jel hoćemo ??
Pa da završimo sa ovim podjebavanjem ..

P.S. Sorry što se mešam .. :roll:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: jos jedna tuzna prica

Post by Sagitarius »

Hebiga,onda meni dolaze PP,"Sagy opet zakuhavaš",a Lolek i Bolek,svako malo prcnu
tictac1
Posts: 55
Joined: Mon Feb 02, 2009 1:14 pm

Re: jos jedna tuzna prica

Post by tictac1 »

nemojte se svaditit, nije ni bitno to kod sakomana, to sam pitala ovako bezveze, reko mozda vi znate ali sve pet, nije vrijedno svade.

nego meni bas nejde pisanje, pogotovo o sebi, nekako mi to najteze pada, jer se moram prisjecati onda stvari kojih se ne zelim prisjecati.
netko je napisao da nastavim pisati (sorry nisam jos zapamtila nickove), ali eto malo bi to odgodila, jer stvarno sada nemam inspiracije. budem jednom napisala malo vise, a i uostalom sve su nase price slicne, ako ne i iste ponekada....

pozdrav svima, i nemojte se svaditi
Post Reply