prica VladeM

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
asharadejn
Posts: 1
Joined: Thu Mar 26, 2009 4:41 pm

prica VladeM

Post by asharadejn »

Procitala sam pricu Vlade M i molim da mi posalje celu kada je zavrsi. Prica je fenomenalna, nacin pisanja genijalan, steta je da ostane nedovrsena
User avatar
Grof
Posts: 67
Joined: Sat Jul 28, 2007 10:11 pm

Re: prica VladeM

Post by Grof »

Ocekuj da ces dobit barem nekoliko sijedih, ja sam dobio cekajuci, i jos uvjek cekam:))

Al dobro, necemo crnjacit coeka sad puno, kad mu uleti inspiracija "kao necastiva sila", i kad se raspise kao "Carls Dikens", onda cemo znat kraj price...
Ja, i dalje tu sam, i dalje u snu buncam, i dalje spucan, i dalje recima pucam...
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: prica VladeM

Post by darla »

ja sam satima bez prestanka citala njegovu pricu (nisam znala da je nedovrsena) i totalni mi bed bio kad sam vidjela da nema kraja...hoces li ju ikad nastavit pisat? ili bar u kratkim crtama reci kak je islo dalje i zavrsilo..jel se vratila cura koja je onak elegantno pobjegla iz klinike? jel i nju doktor istukao? A Milica,jel ostala tamo poslije toga? koliko si ti tamo bio? daj nam bar nesto reci :(
Yesenia
Posts: 69
Joined: Sat Oct 11, 2008 8:34 pm

Re: prica VladeM

Post by Yesenia »

Vladimire, ako nemas izdavaca, nudim ti svoje usluge ( bolje da izdajes knjige nego prijatelje).

Cena - prava sitnica!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: prica VladeM

Post by Vlado_M »

Izdavac je potreban ljudima koji imaju nesto da objave. Ja nemam nista za objaviti, a cisto sumnjam da ce se nesto u tom pogledu promijeniti u skorije vrijeme... Yesenia, hvala ti za ponudu.

Darla, vidjela si u mojoj prici da nisi jedini narkoman student. Da, moguce je spremati ispite i nakon sto se skines sa gudre. Tesko ide ispocetka, koncentracija je u kurcu, ali ipak se moze. Koncentraciju bildas kao i misice.

Pojma nemam da li cu je ikad nastaviti pisati. Imam nekih 200 stranica do sada. Nemam je namjeru objavljivati, u svakom slucaju. Milica je zavrsila u Lazi Lazarevicu (ludnica), Kristina je jedno vrijeme dolazila ovdje na forum ( u vrijeme kad mene nije bilo), ali je poslije nestala... Ja sam jos uvijek pomalo ziv i pomalo cist. Itd... Zhao mi je sto mi je prica postala kao romani Mister No ili Dilam Dop, pa nastavak slijedi u sljedecem broju koji se nikad ne pojavi na kioscima, trafikama i slicno.
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: prica VladeM

Post by Guta_Retas »

tako sam ja trazio neke prve brojeve alan forda ali nikad nisam nasao...ako ti nije frka za moju dusu napisi i te brojeve koji mi nedostaju...hehehehehe hermanu hesse
So rise and be your master you don't need to be a slave
Yesenia
Posts: 69
Joined: Sat Oct 11, 2008 8:34 pm

Re: prica VladeM

Post by Yesenia »

ma Vlado, ja sam se samo zezala tipa ' Halo Bing, kako brat? ' Ne bih znala da izdam ni kartu u autobusu, a kamoli knjigu..
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: prica VladeM

Post by dete svemira »

:heart: PDT_Love_07 :heart: PDT_Love_07 :heart: PDT_Love_07
Misli koje misliš
su život koji živiš.
Post Reply