Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Grof
Posts: 67
Joined: Sat Jul 28, 2007 10:11 pm

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by Grof »

Kad su mi dali inekciju u vrat, u septembar prosli, na Vorobjev kinici u Bg, trip od inekcije mi je trajao oko 20 min, koliko mogu procijenit, jer nisam siguran sta je tada bilo trip, sta stvarnost, a sta halucinacija...

Prvih pet minuta posle primanja inekcije, mogu da kazem da ne postoji nista jace sto covjek moze da osjeti, nema toga dopa koji mi je pruzio stoti dio toga osjecaja, jednostavno sam osetio da letim kroz svemir... Sve to je naravno bilo dok sam razmisljao o sestri, o zeni, o ljetovanjima, poslije tih pet minuta, najljepseg i najjaceg osjecaja koji sam ikad dozivio, nastupila je faza ruznih, najruznijih... Sve dok se nisam probudio iz toga stanja...

Ne znam sto su mi ubrizgali u vrat gore, nisu htjeli da mi kazu, ali prvih pet minuta nema sanse da zaboravim ikad, ljudi, takav trip niste osjetili, moze vam rec neko ko je odradio tu mentalnu u Vorobjev, ruzniji dio tripa se odnosi na to da bukvalno umres, da ne mozes da dises, da malo popricas sa svetim Petrom i da te onda vrati na zemlju...

Eto, sto se mene tice, od dopa ima jaceg osjeceja, samo sto ga nikad vise necu osjetit, jebi ga, rado bi se pucao sa tom injekcijom u vrat, samo kad ne bi bila jednokratna upotreba, kad jednom probas, postajes imun...
Ja, i dalje tu sam, i dalje u snu buncam, i dalje spucan, i dalje recima pucam...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by PsyTechGirl »

Grof wrote: kad jednom probas, postajes imun...
Zamisli ti, ko je to izmislio .. Show.. :x :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by adam* »

PsyTechGirl wrote:
Grof wrote: kad jednom probas, postajes imun...
Zamisli ti, ko je to izmislio .. Show.. :x :-D

Izmislila je Ruska vojska.....posto su posle rata u Avganistanu imali neverovatne probleme s vojnicima koji su bili na frontu.........60% njih se navuklo na opijum i stvorio se ogroman problem.
to je doslo kod nas nedavno ali se radi U Rusiji vec par godina......(Dr. Zobin je radi) i to je kazu jedini pravi nacin da vise nikada ne uzmes Heroin jer ces se inace ugusiti.Moja jedna drugarica je bila u Moskvi kod Zobina i isto ovo mi je ispricala da joj se desilo...
cucla cucla cuclica
User avatar
Grof
Posts: 67
Joined: Sat Jul 28, 2007 10:11 pm

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by Grof »

adam* wrote:
PsyTechGirl wrote:
Grof wrote: kad jednom probas, postajes imun...
Zamisli ti, ko je to izmislio .. Show.. :x :-D

Izmislila je Ruska vojska.....posto su posle rata u Avganistanu imali neverovatne probleme s vojnicima koji su bili na frontu.........60% njih se navuklo na opijum i stvorio se ogroman problem.
to je doslo kod nas nedavno ali se radi U Rusiji vec par godina......(Dr. Zobin je radi) i to je kazu jedini pravi nacin da vise nikada ne uzmes Heroin jer ces se inace ugusiti.Moja jedna drugarica je bila u Moskvi kod Zobina i isto ovo mi je ispricala da joj se desilo...
Ma kakvo gusenje, posle toga mos odma nastavit da uzimas, znam provjereno, iz moga naselja drugove, ja sam na vorobjev bio da prebrodim lakse fizicku krizu, a ne zbog toga sto vjerujem da imaju magicnu inekciju, moras posle te inekcije da radis na sebi znas koliko,ihaaa, znam ja najbolje, radim na sebi od septembra, al je li trip inekcija, jes, i to najjaci, jednostavno bi mi bilo zao da sjecanje na taj osjecaj,taj trip i tu voznju unistit obicnim stondom, koji je obicno sranje od osjecaja pri ovome, da mi je opet ds me bocnu u vrat,mmmmmmmmm......:))
Ja, i dalje tu sam, i dalje u snu buncam, i dalje spucan, i dalje recima pucam...
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by adam* »

onda to nije to-od ovog umires ako uzmes ponovo.
cucla cucla cuclica
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by saša-ex »

adam* wrote:onda to nije to-od ovog umires ako uzmes ponovo.
Naravno da ne umireš ponovo, bilo bi mnogo mrtvih do sada da je tako. Zobinova metoda ima ideju da te strahom drži daleko od gudre, što je naravno nedovoljno, kad sam se rokao nije me sprečavao ni strah od bolesti ni strah od smrti. "Blokada" se probija trodonima, posle nekog vremena čak ni oni nisu potrebni.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by Sagitarius »

Jel moguc osjecaj jaci od heroina
Moguć je,speedball :D
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by sanela »

Sagitarius wrote:
Jel moguc osjecaj jaci od heroina
Moguć je,speedball :D
Sagi, tvoji odgovori su baš blesavi... ili što bih ja rekla - odron.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by adam* »

saša-ex wrote:
adam* wrote:onda to nije to-od ovog umires ako uzmes ponovo.
Naravno da ne umireš ponovo, bilo bi mnogo mrtvih do sada da je tako. Zobinova metoda ima ideju da te strahom drži daleko od gudre, što je naravno nedovoljno, kad sam se rokao nije me sprečavao ni strah od bolesti ni strah od smrti. "Blokada" se probija trodonima, posle nekog vremena čak ni oni nisu potrebni.

Ne znam sta da ti kazem....pricali smo vec o ovome.
Ta moja drugarica je cista i dalje i toliko se boji da nema sanse da uzme ponovo-Mozda je stvarno u pitanju strah-ne znam ...necu da se pravim pametan kada ne znam sve detalje.....verujem da si ti upuceniji.
pozdravljam.
cucla cucla cuclica
eksica

Re: Jel moguc osjecaj jaci od heroina

Post by eksica »

BEKANA83 wrote:NE, DEFINITIVNO. JA SAM NA HEROINU 5GOD. I NAZALOST IMAM UTISAK DA GA VOLIM VISE OD SAME SEBE. KAD JEDNOM OSETIS RAD HEROINA ZELECES GA ZAUVEK.AKO GA DOSAD NISI PROBALA KAO RODJENOJ SESTRI TI SAVETUJEM DA GA NIKAD NI NEPROBAS,JER JA PROKLINJEM DAN KAD SAM GA UZELA.VISE PUTA SAM SE LECILA ALI BEZ USPEHA,ZIVOT MI JE UNISTIO I MENI A I MOJOJ PORODICI,ALI TA ZELJA ZA HEROINOM JE JACA OD MENE, NE SAMO OD MENE VEC OD SVIH LJUDI KOJI SU GA PROBALI.

JA SE ISPRIČAVAM ŠTO PIŠEM VAN KONTEKSTA TEME ALI NAPROSTO SI NE MOGU POMOĆI.
Jedno pitanjce za BEKANU83,BEKANA, da li si ikada čula ili da li ti jemožda nekad neko rekao da je narkomanija izlječiva bolest?
Post Reply